مرکز تماس 02122038837 | 02122038935 | 02122038481 | 02122038131

ایمیل info@letsmigrate.org

مشاوره اولیه رایگان

اطلاعات بیشتر

خدمات بصورت کاملا تضمینی

اطلاعات بیشتر

انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اطلاعات بیشتر
انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اخذ اقامت در سریع ترین زمان

اطلاعات بیشتر
اطلاعات بیشتر مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به آمریکا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به نیوزیلند

مهاجرت به نیوزیلند

مشاوره و بررسی رایگان
خرید ملک در فرانسه

خرید ملک در فرانسه

خرید ملک در فرانسه
Rate this post

خرید ملک در فرانسه

خرید ملک در فرانسه * راه های مهاجرت به فرانسه * سرمایه گذاری و اقامت فرانسه * اقامت فرانسه از  طریق خرید ملک *متقاضیان اقامت فرانسه بدنبال راهی مطمئن جهت مهاجرت و اقامت فرانسه خواهند بود که یکی از راه های مهاجرت به فرانسه خرید ملک در فرانسه خواهد بود

 

 

در این مقاله و نوشته قصد داریم در خصوص  خرید ملک در فرانسه  مطالب و اطلاعات مختصری را به اشتراک بگذاریم * امیدواریم اطلاعات فوق برای شما عزیزان متقاضی مهاجرت مثمــر ثــمر واقع باشد.

در ادامه میپردازیم به بحث خرید ملک در فرانسه

خرید ملک در فرانسه

فرانسه یکی از زیباترین کشورهای اروپایی است که مهد شعر و ادب و فرهنگ اروپا نیز محسوب می­شود. این کشور مدعی داشتن آزادی­های اجتماعی و آزادی بیان است و به همین دلیل متقاضیان بسیار زیادی برای مهاجرت دارد. کشور فرانسه به دلیل داشتن اقتصاد پایدار و شرایط کار و زندگی نسبتا خوب، آب و هوای مطلوب و جذابیت­های تاریخی، فرهنگی و ادبی بسیار زیاد به یکی از محبوب­ترین مقاصد مهاجرتی دنیا تبدیل شده است. خرید ملک در فرانسه به نوعی هم سرمایه­گذاری در این کشور محسوب می­شود و هم می­تواند امکانی برای دریافت اقامت  کشور  فرانسه باشد.

 

برای سرمایه­گذاری در کشور فرانسه روش­های مختلفی وجود دارد که برخی از  آن­ها حتی منجر به مهاجرت و اخذ اقامت این کشور نیز می­گردد. خرید ملک در فرانسه یکی از روش­های متداول سرمایه­گذاری است که می­تواند منجر به اخذ اقامت این کشور نیز بشود. البته خرید ملک در فرانسه به تنهایی منجر به اخذ اقامت دائم نمی­گردد اما با  توجه به قوانین مهاجرتی جدید این کشور، با خرید ملک در فرانسه و ثبت شرکت در این کشور می­توان  متقاضی اقامت موقت در کشور فرانسه شد.

خرید ملک در فرانسه در حال حاضر هیچ محدودیتی برای اتباع خارجی ندارد. با این حال ممکن است اگر به طور مستقیم وارد معامله شوید با قیمت­هایی تا دو برابر ارزش اصلی ملک نیز مواجه گردید. توصیه می­شود برای خرید ملک در فرانسه حتما به اندازه کافی تحقیق کنید و یا از یک شرکت املاک و مستغلات معتبر مشاوره و راهنمایی بخواهید و یا اگر به زبان فرانسه  آشنایی کامل دارید قبل از اقدام به خرید به این کشور سفر کرده و شخصا بررسی و تحقیق کنید.

ارزش ملک در کشور فرانسه تا حد بسیار زیادی تابع نوع ملک و محل آن است. به طوری­که در نواحی غیر شهری قیمت­ها به دلیل نداشتن تمایل به رشد و توسعه، بسیار پایین است اما در مناطق شهری شرایط کاملا متفاوت است. به عنوان مثال در شهر پاریس قیمت ملک به ازاء هر متر مربع از 5300 یورو تا 13000 یورو برآورد شده است و در سایر شهرهای فرانسه این قیمت به نسبت رشد و توسعه شهر کمتر است مگر درشهرهای توریستی و دانشجویی این کشور مانند استراسبورگ که به دلیل حضور تعداد بسیار زیادی دانشجو در این شهر و جاذبه­های توریستی بسیار، قیمت ملک در مقایسه با گذشته با رشد بسیار بالایی مواجه شده است. نکته دیگر این که خرید ملک در فرانسه فقط شامل هزینه ملک نمی­شود بلکه هزینه­های جانبی مانند مالیات بر ارزش افزوده و مالیات سرانه املاک که جمع آن ممکن است به 25 درصد نیز برسد و همچنین هزینه­های ثبت اسناد که توسط خریدار پرداخت می­شود نیز باید مورد توجه قرار گیرد.

 

نکات مهم درباره خرید ملک در فرانسه

برای  اقدام به خرید ملک در فرانسه ابتدا تصمیم بگیرید که بر اساس بودجه­ای که در اختیار دارید در کدام منطقه اقدام به خرید کنید. با توجه به اینکه تمامی قراردادها به زبان فرانسه است توصیه می­شود  برای این کار از یک نماینده معتبر در زمینه املاک و مستغلات که به اندازه کافی با قوانین خرید ملک در این کشور آشنایی دارد مشاوره بخواهید.  نکته دیگر این که  در بندهای قوانین مشاورین املاک در فرانسه کلیه مسئولیت­ها در خصوص عیوب غیر آشکار از عهده فروشنده و مشاورین املاک سلب می­شود و تمامی اختیارات فسخ در عیوب غیر آشکار نیز از خریدار سلب و ساقط می­گردد و امکان طرح دعوی برای خریدار پس از خرید وجود ندارد. بهتر است بدون  مشاوره و داشتن وکیل حقوقی آشنا به قوانین و مقررات و زبان این کشور اقدام به امضاء هیچ گونه قرادادی نکنید. بد نیست بدانید که آژانس­های املاک نیز  اطلاعات دقیقی از جزئیات ملک مورد نظر شما ندارند و برای اطلاع از جزئیات ملک باید از یک کارشناس ملک مشاوره بخواهید و یا شخصا اقدام کنید. بعد از انتخاب ملک و تحقیق کافی درباره آن مبلغی را به عنوان بیعانه به آژانس املاک پرداخت می­کنید و پس از عقد قرارداد و امضاء سند نهایی الباقی وجه و هزینه­های ثبت ملک را می پردازید.

برای خرید ملک مسکونی در فرانسه اگر به تنهایی قصد دارید یک ملک مسکونی یا آپارتمان خریداری کنید باید در نظر داشته باشید که متراژ ملک خریداری شده کمتر از 15 متر نباشد، اما اگر قصد دارید ملکی را برای خود و اعضاء خانواده­تان خریداری کنید، ابتدا باید یک شرکت غیر تجاری را در فرانسه به ثبت برسانید و بعد اقدام به خرید ملک کنید. ثبت این شرکت صرفا برای خرید ملک است و الزامی برای راه­اندازی آن وجود ندارد علاوه بر اینکه ثبت آن مستلزم پرداخت مالیات نیز نمی­گردد و به محض ثبت آن و خرید ملک، کلیه سهامداران شرکت که در واقع همان متقاضی و اعضاء خانواده او هستند، می­توانند برای دریافت کارت اقامت یک ساله فرانسه اقدام کنند. پس در حقیقت اخذ اقامت موقت با خرید ملک در فرانسه منوط به ثبت شرکت نیز می­باشد. با دریافت اقامت موقت این کشور  می­توان در همه کشورهای عضو پیمان شینگن رفت و آمد  و حتی سکونت داشت. اقامت موقت این کشور،  مجوز کار در فرانسه را نیز به متقاضی و دارنده آن می­دهد. باید توجه داشت که خرید ملک مسکونی در فرانسه شامل امتیاز دریافت وام  نخواهد شد.

بعد از ثبت شرکت  در فرانسه امکان خرید هر گونه ملک تجاری نیز برای متقاضیان و سهامداران آن وجود دارد. خرید ملک تجاری در فرانسه و راه اندازی کسب و کار در  آن شامل امتیاز دریافت وام از این کشور تا سقف 65 درصد قیمت ملک تجاری نیز می­شود. از طریق خرید ملک تجاری و راه­اندازی کسب و کار در این کشور نیز می­توان کارت اقامت موقت این کشور را دریافت کرد و بعد از هشت سال موفق به دریافت گذرنامه فرانسه نیز شد.

نوع دیگری از خرید ملک مسکونی در فرانسه به این صورت است که به آن  مالکیت سهمی یا مشارکتی می گویند.

در این نوع خرید ملک،  شما برای مدت مشخصی از سال مالک آپارتمان یا ملک مسکونی خود هستید.

به عنوان مثال چهار هفته از سال می توانید در ملک خود سکونت داشته باشید.

مشابه این نوع خرید ملک در کشورهای دیگر نیز وجود دارد.

این نوع مالکیت بیشتر برای آن دسته از افراد است که تنها به قصد تفریح و تفرج و یا دیدار با بستگان خود به فرانسه سفر می کنند و قصد گرفتن اقامت این کشور را ندارند.

این  روش خرید ملک در فرانسه برای خود شهروندان فرانسوی هنوز ناآشنا است و بیشتر گردشگران آمریکایی و سایر کشورهای اروپایی به آن روی آورده اند.

نکته  قابل توجه این جا است که مالکین خانه در صورت تصمیم به فروش سهم خود مجبور به پرداخت مالیات نقل و انتقالات ملکی نیستند.

پیشنهاد میکنیم پیش از هرگونه اقدامی در خصوص امر مهاجرت حتما تحقیقات لازم را بعمل بیاورید … ویدیوهای مناسب در خصوص کشور مورد نظر خود حتما ببینید و از مشاوران عالی رتبه و بین المللی بهره مند شوید.

شما عزیزان میتوانید سوالات ذهنی خود را در زمینه   خرید ملک در فرانسه   در زیر همین مقاله برای ما مطرح نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت نسبت به پاسخگویی شما اقدام نمایند.

همچنین جهت کسب اطلاعات بشتر در زمینه خرید ملک در فرانسه   میتوانید از طریق شماره های وبسایت آوات با کارشناسان سازمان مهاجرتی آوات (موسسه مهاجرتی لتس مایگریت ) تماس گرفته و درخواست مشاوره حضوری دهید.

سازمان مهاجرتی آوات ( موسسه مهاجرتی لتس مایگریت ) با بهره مندی از برترین وکلا و مشاورین بین المللی آماده هرگونه خدمات مهاجرتی به شما عزیزان و همراهان گرامی خواهد بود.

به امید زندگی بهتر و جدید با آرامش خاطر .

  • آگوست 13, 2018
  • بازدید : 174
  • خرید ملک,فرانسه