خرید ملک

خرید ملک در انگلستان

خرید ملک در انگلستان

خرید ملک در انگلستان و شرایط دریافت اقامت و تابعیت این کشور و همچنین هزینه ها و مدارک لازم را در این مقاله بطور کامل توضیح داده ایم. کشور انگلستان، از لحاظ اقتصادی، یکی از قدرتمند ترین کشورها در جهان محسوب می شود. شرایط بسیار عالی اقتصادی این کشور موجب شده، افراد زیادی مایل به سرمایه گذاری در انگلستان شوند. این موضوع باعث شده تا سرمایه گذاری تبدیل به یکی از مطمئن ترین روش های مهاجرت به انگلستان شود.

مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری زیر شاخه های بسیاری دارد اما ما در این مقاله از لتس مایگریت قصد داریم شما را با سرمایه گذاری در صنعت ملک و مستغلات انگلستان و مهاجرت به این کشور از طریق خرید ملک، آشنا کنیم. اگر به فکر کسب اقامت انگلستان هستید، با ما در این مقاله همراه باشید تا نحوه کسب اقامت انگلستان از طریق خرید ملک را به خوبی بشناسید.

درباره انگلستان

انگلستان کشور پادشاهی بریتانیای کبیر است. پایتخت این کشور، لندن می باشد که مرکز پادشاهی بریتانیا و همچنین پر جمعیت ترین شهر انگلستان و بزرگترین شهر اروپا محسوب می شود. به طور کلی این کشور دارای نظام پادشاهی است و نکته قابل توجهی که در خصوص آن وجود دارد، این است که واحد پولش بر عکس سایر کشورهای اروپایی، پوند می باشد.

از آنجا که انگلستان جز 10 کشور برتر جهان در حوزه اقتصاد است، سرمایه گذاری در این کشور با مزایای بسیاری همراه می باشد.

البته جدای از این موضوع، زندگی در انگلستان نیز مزایای بسیاری دارد.

مهم ترین مزایای مهاجرت به انگلستان از طریق خرید ملک و مستغلات

 • زندگی در کشوری که سطح کیفیت زندگی بالایی دارد و امکانات رفاهی در آن بسیار است.
 • امکان فعالیت در حوزه شغلی دلخواه همراه با امنیت شغلی بالا
 • زندگی در شرایط اقتصادی با ثبات و بسیار عالی
 • امکان بهره مندی از سیستم آموزش عالی
 • زندگی در محیطی سالم و با نرخ فساد بسیار کم
 • امکان پیشرفت در هر زمینه ای با سرعت بالا
 • سرمایه گذاری با وجود کمترین ریسک مصادره اموال
 • سرمایه گذاری در کشوری که حقوق سرمایه گذاران خارجی را محترم می شمارد.
 • زندگی در کشوری که برخورد مناسبی با شما خواهند داشت
 • و…

مهاجرت از طریق خرید در ملک انگلستان

در اکثر کشورهای اروپایی که انگلستان نیز یکی از آن ها است، امکان خرید ملک توسط یک فرد خارجی وجود دارد. بنابراین شما بدون مهاجرت به انگلستان و اخذ تابعیت این کشور می توانید نسبت به خرید ملک در انگلستان اقدام فرمایید. اما اگر قصد دارید با خرید ملک و مستغلات در انگلستان اقامت و تابعیت این کشور را به دست آورید، باید بدانید تنها با خرید ملک در انگلستان نمی توانید به خواسته خود برسید.

بگذارید یک تصور غلط در خصوص خرید در ملک انگلستان را با شما در میان بگذاریم. بسیاری از متقاضیان فکر می کنند با خرید ملک در این کشور، می توانند اقامت دائم و حتی تابعیت و پاسپورت انگلستان را به دست بیاورند. این موضوع در رابطه با بسیاری از کشورهای اروپایی صدق می کند اما به طور قطع انگلستان جز آن کشورها نیست. برای شما زمانی امکان پذیر است که به واسطه خرید ملک در انگلستان به این کشور مهاجرت کنید و در نهایت اقامت دائم و تابعیت انگلستان را به دست آورید که سرمایه گذاری شما منجر به اشتغال و کسب درآمد برای شما شود.

ما در ادامه شما را با برنامه های مهاجرتی که به واسطه آن ها از طریق سرمایه گذاری در انگلستان می توانید اقامت و تابعیت این کشور را به دست آورید، آشنا می کنیم.

اما قبل از آن بهتر است شرایط خرید ملک در انگلستان را بدانید.

شرایط خرید ملک در انگلستان و اخذ اقامت دائم این کشور

در سال 2021، شما حداقل سرمایه ای که برای خرید ملک در انگلستان باید داشته باشید، 750000 پوند است. اما اگر قصد دارید با خرید ملک در انگلستان در نهایت اقامت و تابعیت این کشور را به دست آورید. حداقل سرمایه مورد نیاز شما برابر 2 میلیون پوند می باشد.

برای افرادی که سرمایه ای کمتر از 2 میلیون پوند دارند و قصد دارند آن را در بازار انگلستان سرمایه گذاری کنند، پیشنهاد ما این است که قبل از این کار از راه های دیگری اقامت دائم انگلستان را کسب کنند و سپس نسب یه سرمایه گذاری در انگلستان اقدام فرمایند.

البته نا گفته نماند که اگر تصمیم دارید به لندن مهاجرت کنید و در نهایت با خرید ملک در انگلستان اقامت دائم و تابعیت این کشور را به دست آورید لازم است که ملکی در لندن، حداقل به ارزش 2 کیلیون پوند خریداری نمایید. با انجام این کار، بنا بر نظر دولت انگلستان می توانید اقامت دائم انگلستان را برای خود و خانواده تان (همسر و فرزندان زیر 18 سال) کسب کنید.

مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری

باتوجه به شرایط خرید ملک در انگلستان برای دریافت اقامت دائم و تابعیت انگلستان، اکثر متقاضیان تصمیم می گیرند با سرمایه گذاری در انگلستان به این کشور مهاجرت فرمایند. ما در اینجا شما را با نوع دیگر ویزای سرمایه گذاری انگلستان آشنا خواهیم کرد.

اخذ ویزای سرمایه گذاری Tier 1

اگر سرمایه قابل توجهی دارید می توانید از طریق ویزای سرمایه گذاری tier 1 ،در مدت زمانی بسیار کوتاه به انگلستان مهاجرت کنید. به جرات می توان گفت یکی از آسان ترین راه ها برای مهاجرت به انگلستان، اخذ این ویزا می باشد.

برای دریافت ویزای سرمایه گذاری tier 1 لازم است که حداقل 2 میلیون پوند سرمایه داشته باشید. البته در صورتی که این سرمایه را به یک شرکت ثبت شده در انگلستان به صورت سهام یا وام، اعطا کنید، می توانید این ویزا را دریافت فرمایید و در نهایت اقامت دائم و تابعیت انگلستان را به دست آورید.

اطلاعات مهم در خصوص ویزای سرمایه گذاری Tier 1:

مدت زمان پردازش درخواست:  3 ماه

هزینه درخواست: 1623 پوند

هزینه تمدید: با هزینه درخواست برابر است.

مدت اعتبار: حداکثر 3 سال و 4 ماه

امکان تمدید مجدد: حداکثر تا 2 سال

جالب بدانید که شما با پرداخت هزینه اضافی در زمانی که خواستار تمدید یا تغییر درخواست خود هستید، می توانید سرعت رسیدگی به درخواستتان را افزایش دهید. همچنین لازم است بدانید قبل از ثبت درخواست خود با ید هزینه اضافی بهداشت و درمان را نیز بپردازید.

کارهایی که می توانید با ویزای سرمایه گذاری Tier 1 در انگلستان انجام دهید:

 • در صورت سرمایه گذاری به مبلغ 2 میلیون پوند یا 5 و یا حتی 10 میلیون پوند می توانید به کار و تحصیل در انگلستان بپردازید.

کارهایی که نمی توانید با ویزای سرمایه گذاری Tier 1 در انگلستان انجام دهید:

 • نمی توانید به عنوان یک ورزشکار حرفه ای یا مربی ورزشی در انگلستان مشغول به کار شوید.
 • نمی توانید به عنوان یک پزشک یا دندانپزشک در انگلستان مشغول به کار شوید مگر با دارا بودن شرایط خاصی.

مدارک لازم برای خرید در ملک انگلستان و ویزای سرمایه گذاری tier 1

 • پاسپورت (دارای حداقل یک صفحه خالی باشد.)
 • نتیجه برخی آزمایشات پزشکی مانند آزمایش سل
 • گواهی سو پیشینه از هر کشوری که به مدت 1 سال یا بیشتر در آن اقامت داشته باشید برای 10 سال گذشته
 • اسنادی برای اثبات دارا بودن سرمایه مورد نیاز (این اسناد باید به طور واضح بیان کنند چقدر پول دارید، آن را کجا نگهداری می کنید، در صورتی که این پول را در کمتر از 2 سال به دست آورده اید این پول از کجا به دست آمده، امکان انتقال این پول به انگلستان وجود دارد و…)
 • اسنادی برای دارا بودن حساب بانکی در انگلستان

اگر همراه دارید به مدارک زیر نیاز دارید

 • سند ازدواج
 • شناسنامه و پاسپورت هر یک از اعضای خانواده

اگر سرمایه شما متعلق به هر یک از اعضای خانواده تان باشد، باید مدارک زیر را هم ارائه نمایید:

 • بیانیه ای از طرف شخصی که صاحب سرمایه است برای تائید اینکه به شما امکان کنترل سرمایه در انگلستان را داده است.
 • نامه ای از مشاور حقوقی که بیانیه نوشته شده را معتبر اعلام کند.

مهاجرت با اعضای خانواده به انگلیس از طریق خرید ملک در انگلستان و ویزای tier 1

شما همسر و فرزندان زیر 18 سال خود و البته فرزندان بالای 18 سال خود که به نوعی به شما وابستگی دارند را می توانید با خود به انگلیس ببرید.

روند درخواست ویزا برای آن ها نیز مانند فرد متقاضی است، البته کمی تفاوت دارد که برای اخذ اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانید با موسسه مهاجرتی لتس مایگریت تماس بگیرید. همچنین می توانید با تکمیل فرم ارزیابی مهاجرتی منتظر تماس مشاوران ما باشید.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *