مرکز تماس 02122038837 | 02122038935 | 02122038481 | 02122038131

ایمیل info@letsmigrate.org

مشاوره اولیه رایگان

اطلاعات بیشتر

خدمات بصورت کاملا تضمینی

اطلاعات بیشتر

انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اطلاعات بیشتر
انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اخذ اقامت در سریع ترین زمان

اطلاعات بیشتر
اطلاعات بیشتر مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به آمریکا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به نیوزیلند

مهاجرت به نیوزیلند

مشاوره و بررسی رایگان
خرید شرکت در اتریش

خرید شرکت در اتریش

خرید شرکت در اتریش
5 (100%) 4 votes

خرید شرکت در اتریش

خرید شرکت در اتریش یکی از روش های مختلف مهاجرت به اتریش است. بازرگانان ایرانی می توانند جهت خرید و راه اندازی شرکت در کشور اتریش از نام های خارجی استفاده کنند و همچنین می توانند شرکت جدیدی در اتریش تحت عنوان شرکتی که در ابران دارند ثبت کنند. تمامی شرکت هایی که در اتریش ثبت می شوند باید قوانین مالیاتی را رعایت کنند. سود این شرکت ها با نرخ مالیات 25% محاسبه می شود.

اتباع خارجی در کشور اتریش مجاز به تأسیس هر گونه خدمات بازرگانی و معامله از طریق خرید شرکت در اتریش یا راه اندازی کارخانه ها هستند. سطح کیفیت زندگی در اتریش بالاست و این کشور یکی از بزرگترین اقتصادهای اروپا می باشد. بر اساس قوانین مالیاتی خرید شرکت در اتریش از سال 2005 نرخ مالیات در این کشور به نرخ مالیاتی در کشورهای اروپای شرقی مثل مجارستان، اسلواکی و لهستان که مالیات در آن ها پایین است نزدیک شده است. بسیاری از هزینه های مالیاتی مرسوم بر مشاغل و درآمد در کشورهای دیگر، در اتریش وجود ندارند. در این مقاله قصد داریم قوانین و شرایط خرید شرکت در اتریش را به طور خلاصه مورد بررسی قرار دهیم.

 

خرید شرکت در اتریش (شرکت از پیش ساخته شده)

انتقال سهام شرکت از پیش ساخته شده در اتریش به صورت زیر انجام می شود:

دفتر اسناد رسمی

برای انتقال سهام در یک شرکت از پیش ساخته شده در اتریش، باید موافقت نامه خرید سهام رسمی امضا شود. خریدار ممکن است خود دفتر اسناد رسمی را امضا کند یا به وکیلی مجرب جهت امضای سند رسمی وکالتنامه اعطا کند. در این مرحله، ممکن است قوانین شرکت اصلاح شوند. دفتر اسناد رسمی در این شرکت در اتریش پیش نویس می شود و با ثبت شرکت این قوانین اجرا می شوند. فروشنده شرکت در اتریش قرار ملاقات ها را تنظیم می کند و اسناد مورد نیاز را سازمان دهی می کند.

 

حساب بانکی

با امضای دفتر اسناد رسمی، حق امضای حساب بانکی شرکت از پیش ساخته شده در اتریش به خریدار شرکت در اتریش انتقال می یابد. در این مرحله همچنین قیمت خرید، اگر قبلاً بیان نشده باشد، ارائه می شود. فروشنده ممکن است در این مرحله از حساب بانکی شرکت استفاده کند.

 

قرارداد بستن با ارائه دهنده خدمات

اگر خریدار به خدمات مدیریتی برای اداره شرکت از پیش ساخته شده در اتریش نیاز داشته باشد، باید در این مرحله بین آن ها قراردادی امضا شود. یک راه حل برای سرمایه گذارانی که قصد دارند به بازار کار در اتریش وارد شوند، خرید شرکت در اتریش می باشد. این کار به طور رایج از طریق فروش و انتقال سهام انجام می شود. به خرید شرکت های عمومی و خصوصی در این کشور توجه ویژه ای شده است. کمک های دولتی ممکن است در هر دو موقعیت مفید باشد اما بیشتر مربوط به شرکت های دولتی می باشد.

وکیل های مهاجرت از طریق خرید شرکت در اتریش مهمترین قوانین و مقررات مربوط به خرید شرکت در این کشور را به شما ارائه می دهند.

 

قوانین حاکم بر خرید شرکت در اتریش

خرید شرکت در اتریش از طریق توافق نامه امکان پذیر است. قانون شهروندی، قانون تجاری، شرکت هایی با مسئولیت های محدود قانون و سهام شرکت ها را به اشتراک می گذارند، تمام منابع قانونی هنگام بستن قرارداد برای خرید شرکت خصوصی در نظر گرفته می شوند. رفتار منصفانه سهماداران تا حد زیادی مورد توجه قرار می گیرند. قانون کار منبعی مهم برای ایجاد قرارداد کارکنان در اتریش است: انتقال قراردادهای کاری پس از خرید سهام امکان پذیر است و با خرید شرکت در اتریش انجام می شود.

مهمترین قانون خرید شرکت های دولتی در اتریش قانون جذب در 1999 و اصلاحات بعدی آن می باشد. این قانون برای شرکت هایی به کار می رود که به طور داوطلبانه قانون جذب و اصلاحات آن را به کار بردند. کمیسیون خرید در اتریش یک سازمان مستقل است که بر شرکت های سهامی عام در کشور نظارت می کند.

 

شرکت های خصوص در اتریش

شرکت های خصوصی در اتریش ممکن است از طریق معامله سهام بدست آیند. خریدار اکثر سهام در شرکتی دیگر را خریداری می کند و سهامدار اصلی یا صاحب شرکت محسوب می شود. با انجام این کار خریدار شرکت در اتریش به دارایی، وام ها و بدهی های بالقوه شرکت دست خواهد یافت. بدین منظور توصیه می شود سرمایه گذاران شکایات ارسال شده به شرکت را مورد بررسی قرار دهند.

گزینه دیگر خرید یک شرکت از پیش تأسیس شده در اتریش است، در این نوع خرید شرکت در اتریش فقط کافی است مالکیت شرکت انتقال یابد و سپس خریدار می تواند فعالیت های تجاری خود را در این کشور آغاز کند نسبت به اینکه خود شرکتی جدید تأسیس کند.

 

شرایط خرید شرکت در اتریش

متقاضیان مهاجرت به اتریش از طریق خرید شرکت در این کشور قادر به اقدام برای اقامت برای خود و خانواده شان می باشند. برای خرید شرکت در اتریش به بازرگانان وام هایی با بهره بسیار کم داده می شود. می توان انواع شرکت ها را در اتریش خرید. انواع شرکت های مختلف در اتریش در این بخش ز مقاله آمده اند.

 • شرکت هایی با مسئولیت های محدود
 • شرکت سهامی خاص
 • تشکیلات شرکتی مطابق با قوانین اتحادیه اروپا
 • شرکت با تشکیلات باز
 • شرکت متشکل از افراد حقیقی و حقوقی
 • شرکت با مشارکت در سرمایه گذاری
 • شرکت با مشارکت افراد حقیقی و حقوقی که موظف به اجرای قرارداد بسته بین خودشان می باشند.

مزایای خرید شرکت در اتریش

 • مالک 100% شرکت ثبت شده محسوب می شوند.
 • می توانند با تمام کشورهای اروپایی معاملات تجاری انجام دهند.
 • حساب شرکتی و شخصی افتتاح کنند.
 • از برندهای اروپایی استفاده کنند.
 • قوانین تجاری و گمرکی در کشورهای اتحادیه اروپا آزاد می باشند.
 • می توانند پس از گذشت سه سال اقامت دائم برای خود و خانواده شان را درخواست کنند.
 • پس از گذشت 5 سال درخواست پاسپورت خود را ارسال کنند.

امیدواریم راهنمایی های ارائه شده در این مقاله برای افرادی که قصد مهاجرت به اتریش از طرق ثبت شرکت را دارند مفید واقع شده باشد و با استفاده از راهنمایی های ارائه شده در این مطلب بتوانند تصمیم خود مبنی بر اقامت اتریش از طریق خرید شرکت را گرفته و جهت اخذ ویزای این کشور از طریق خرید شرکت برای خود و خانواده شان اقدام کنند.

 

 • جولای 5, 2018
 • بازدید : 307
 • اتریش,سرمایه گذاری