مرکز تماس 02144493790 | 02144453273 | 02144477129 | 02146041967

ایمیل info@letsmigrate.org

مشاوره اولیه رایگان

اطلاعات بیشتر

خدمات بصورت کاملا تضمینی

اطلاعات بیشتر

انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اطلاعات بیشتر
انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اخذ اقامت در سریع ترین زمان

اطلاعات بیشتر
اطلاعات بیشتر مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به آمریکا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به نیوزیلند

مهاجرت به نیوزیلند

مشاوره و بررسی رایگان
ثبت شرکت در مجارستان

ثبت شرکت در مجارستان

ثبت شرکت در مجارستان یکی از اقداماتی است که در تخصص گروه حقوقی موسسه حقوقی مهاجرتی آوات می باشد. اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در مجارستان یکی از سریع ترین و راحت ترین راه ها برای اخذ اقامت مجارستان محسوب می شود. اگر شما می خواهید همراه با مهاجرت به اروپا یک کار خوب و مناسب داشته باشید یکی از بهترین گزینه ها ثبت شرکت در مجارستان است. در این مقاله مزایای ثبت شرکت در مجارستان و همچنین نکات لازم در مورد ثبت شرکت در مجارستان را بیان خواهیم کرد.

ثبت شرکت در مجارستان

 

کشور مجارستان به دلیل قرار گرفتن در مرکز اروپا دارای شرایط خاصی برای تجارت در این قاره و حتی سرتاسر جهان را دارا است. از همین رو می تواند یک مکان مناسب برای سرمایه گذاری محسوب شود.

فرآیند ثبت شرکت در کشور مجارستان بین سه تا پنج روز طول خواهد کشید. برای اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در مجارستان فقط ثبت یک شرکت کفایت نمی کند. بعد از ثبت شرکت، برای اخذ اقامت باید اقدامات لازم را انجام دهید. فرآیند ثبت شرکت در کشور مذکور همراه با اخذ اقامت مجارستان حداکثر سه ماه طول خواهد کشید.

بعد از ثبت شرکت در مجارستان به شما اجازه موقت دو ساله داده می شود. در صورتی که شرکت شما در مجارستان فعالیت اقتصادی داشته و بتواند سود آوری و اشتغال زایی لازم را داشته باشد اقامت دو ساله شما برای یک مدت سه ساله تمدید خواهد شد. بعد از گذشت دو سال اول و سه سال دوم اقامت ( در مجموع ۵ سال اقامت موقت ) شما، در صورتی که همچنان شرکت در وضعیت مطلوبی به سر ببرد اقامت موقت شما به دائم تبدیل می شود. درصورتی هم که یک سال از اقامت شما بگذرد می توانید درخواست پاسپورت مجارستان بدهید.

 

مزایای ثبت شرکت در مجارستان

چندین مورد مزایای ثبت شرکت در مجارستان وجود دارد که ما در ادامه در مورد آنها اطلاعاتی را ارائه خواهیم داد. یکی از مهم ترین مزایای ثبت شرکت در مجارستان سرعت عمل در ثبت شرکت است که در عنوان قبلی ذکر شد. فرآیند ثبت شرکت بین ۳ تا پنج روز طول می کشد که مدت زمان بسیار خوبی برای ثبت شرکت در یک کشور محسوب می شود.

از دیگر مزایای ثبت شرکت در مجارستان پایین بودن هزینه های ثبتی و ملکی برای تاسیس دفتر در این کشور نسبت به سایر کشورهای اروپایی می باشد. علاوه بر پایین بودن این هزینه ها، کشور مجارستان پایین ترین نرخ های مالیاتی را بر کسب و کارها دارد. این موضوع می تواند کمک بسیاری خوبی برای افراد متقاضی ثبت شرکت درکشورهای اروپایی باشد.

کشور مجارستان از لحاظ جغرافیایی هم مزایای خود را دارد. این کشور در قلب اروپا قرار دارد و به راحتی و با کمترین زمان و هزینه می توان در سایر کشورهای اروپایی گشت و گذار یا تجارت نمود.

علاوه بر تمام مواردی که در مورد مزایای ثبت شرکت در مجارستان گفته شد یکی دیگر از این مزایا این است که افرادی دارای همسر و فرزند می توانند به راحتی برای همسر فرزندانشان همراه با خود درخواست اقامت دهند و آنها را همراه خود داشته باشد. در این مورد همسر و فرزندان وی می توانند همانند سایر شهروندان در مجارستان به تحصیل و فعالیت مشغول شوند.

 

نکات لازم در مورد ثبت شرکت در مجارستان

موسسه حقوقی و مهاجرتی آوات گفتن این موضوع را بر خود لازم می داند که اگر شما فقط به قصد اخذ اقامت یک کشور اروپایی می خواهید اقدام به ثبت شرکت در مجارستان کنید بهتر است از این کار صرف نظر کنید و با تماس با مشاوران مجرب ما، بهترین و مناسب ترین راه برای مهاجرت را انتخاب کنید. این توصیه به عزیزانی است که در زمینه تجارت یا بیرنس اطلاعات و سابقه ای ندارند، می باشد. چون ثبت شرکت هم توام با هزینه مالی و هم صرف زمان است. پس مراقب باشید که سرمایه و وقت خود را هدر ندهید و در نتیجه اعتماد بنفس خود را از دست بدهید.

  • دی ۱۳, ۱۳۹۶
  • بازدید : 342
  • پیشنهادات ویژه