مرکز تماس 02122038837 | 02122038935 | 02122038481 | 02122038131

ایمیل info@letsmigrate.org

مشاوره اولیه رایگان

اطلاعات بیشتر

خدمات بصورت کاملا تضمینی

اطلاعات بیشتر

انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اطلاعات بیشتر
انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اخذ اقامت در سریع ترین زمان

اطلاعات بیشتر
اطلاعات بیشتر مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به آمریکا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به نیوزیلند

مهاجرت به نیوزیلند

مشاوره و بررسی رایگان
ثبت شرکت در اسلوونی

ثبت شرکت در اسلوونی

ثبت شرکت در اسلوونی
5 (100%) 10 votes

ثبت شرکت در اسلوونی

اسلوونی کشوری کوچک در قلب اروپای مرکزی است که دارای منابع مالی بسیاری می باشد. وجود جنگل های انبوه در این کشور و همچنین معادن بزرگ قلع، روی، جیوه، زغال سنگ و سنگ های ساختمانی باعث شده است که این کشور به یکی از صادرکنندگان موارد اولیه در اروپا تبدیل شود. ثبت شرکت در اسلوونی یکی از راه هایی است که می توان از این منابع خدادادی جهت دریافت اقامت اروپا اقدام کرد.

یکی از راه های دریافت اقامت دائم در اروپا، ثبت شرکت در اسلوونی و سرمایه گذاری در زمینه های گوناگون در آن جا می باشد. برای این کار، شخص باید ویزای بلند مدت تجاری دریافت کند. در این صورت سرمایه گذار و یا مدیر شرکت می تواند بارهاِ به این کشور و 27 کشور عضو اتحادیه شینگن سفر کرده و به گسترش کار خود بپردازد. یکی از مزایای ثبت شرکت در اسلوونی این است که شخص می تواند در حین انجام فعالیت های خود در اروپا و اسلوونی، برای خانواده خود ویزا نیز دریافت کند. آن ها طبق قوانین اسلوونی می توانند در آن جا زندگی کرده و تحصیل نمایند. این قانون به شرط آن است که فرزندان زیر 18 سال سن داشته باشند. همچنین باید بیان کرد که تحصیلات فرزندان و خدمات پزشکی خانواده برای سرمایه گذاران رایگان است.

 

نحوه سرمایه گذاری و ثبت شرکت در اسلوونی

از جمله مزیت های بزرگ که از طریق ثبت شرکت در اسلوونی به دست می آید، این است که شخص پس از ثبت شرکت به راحتی می تواند به کشور های مانند انگلیس، آمریکا، دانمارک و … سفر کرده و کار های تجاری خود را انجام دهد. در حقیقت ثبت شرکت در اسلوونی یک امتیاز محسوب می شود.

حداقل مبلغ مورد نیاز جهت ثبت شرکت در اسلوونی شخص، 7500 یورو است. این مبلغ به عنوان وثیقه ای برای ثبت در نظر گرفته می شود و شخص تا پایان مراحل ثبت شرکت خود، حق برداشت آن را ندارد. پس از انجام کار های ثبت، او می تواند این مبلغ را برداشتن نمایید.

 

انواع ثبت شرکت در اسلوونی

با توجه به نوع شرکت و نقش سرمایه گذار در شرکت، میزان مالیات متفاوت است. البته مقدار مالیات به روابط تجاری و فعالیت های شرکت نیز وابسته است. در زیر به برخی از نقش هایی که یک سرمایه گذار می تواند داشته باشد می پردازیم.

 • اگر خود سرمایه گذار مدیرعامل باشد. اگر خود سرمایه گذار به عنوان مدیر در نظر گرفته شود، باید پس از ثبت شرکت خود درد اسلوونی سه اقدام زیر را انجام نمایید.
 • باید نیروهایی استخدام نمایید که شهروند اتحادیه اروپا بوده و به مدت 6 ماه حداقل مبلغ دستمزد را به آنان دهد. این مبلغ برای 6 ماه تقریباً حدود 12000 الی 14000 هزار یورو است.
 • سرمایه گذار باید بتواند به نام شرکت خود در اسلوونی یک ملک و یا یک ماشین به ارزش 50000 هزار یورو را خریدار نمایید. زمان مورد نظر برای انجام این کار 1 ماه پس از ثبت شرکت است.
 • شرکت باید فاکتور های فروش خود را به مدت 6 ماه جمع آوری کرده و به اداره کار اسلوونی تحویل نمایید. این فروش باید ماهانه به اندازه 10000 یورو بوده و جمعاً پس از 6 ماه باید 60000 هزار یورو باید. این مبلغ باید از فروش محصولات تولیدی شرکت به هر کجای دنیا و حتی ایران باشد.

پس از انجام یکی از راه‌های بالا، سرمایه گذار می تواند درخواست اقامت برای خود و خانواده خود را صادر کند. پس از انجام تمام مراحل قانونی، شرکت در کل اروپا رسمیت یافته و شخص سرمایه‌گذار می تواند، از تمامی بانک های اروپایی وام دریافت کند. پس از شروع به فعالیت شرکت، هر ماه باید مبلغی در حدود 400 یورو رو به عنوان مالیات به سازمان مالیاتی کشور اسلوونی پرداخت نمایید. این پرداخت می تواند سالیانه بوده و یا اینکه هر ماه صورت گیرد.

 

ثبت شرکت در اسلوونی و دریافت کارت آبی توسط مدیر عامل

در این روش، سرمایه گذار به محض ثبت شرکت در اسلوونی می تواند کارت آبی تجارت اروپا را دریافت کند. شرط اصلی دریافت کارت آبی شهروندی، داشتن حداقل مدرک لیسانس برای ثبت شرکت در اسلوونی است. در این روش، شخص تحصیل کرده به عنوان پرسنل شرکت خود کار خود را شروع کرده و تمامی مراحل ثبت شکت مانند مورد قبل است. در این نوع از ثبت شرکت در اسلوونی باید یک سری کار های مازاد بر آن چه قبلاً ذکر شد صورت گیرد. کار هایی از قبیل:

باید شخص اثبات کند که دارای تحصیلات دانشگاهی است. همچنین باید فرم های مربوطه را نیز پز نمایید و نشان دهد که شرکت او می تواند برای کل اروپا مفید باشد.

چون خود شخص به عنوان نیروی متخصص در شرکت کار می کند، باید مانند سایر کارمندان به او نیز حقوق، مالیات، بیمه بیکاری و سایر خدماتی که به سایرین تعلق می گیرد، برای او نیز در نظر گرفته شود.

طبق قوانین کشور اسلوونی میزان حقوق یک متخصص 2700 یورو در ماه است. از این مبلغ، به میزان 1200 یورو آن بابت کسورات به سازمان های دولتی پرداخت می شود. مابقی پول به عنوان حقوق شخص به حساب او واریز می گردد.

 

مزایای ثبت شرکت در اسلوونی

 • دریافت مالکیت ۱۰۰ درصد شخص ( بدون نیاز به شریک محلی )
 • در صورت عدم توانایی شخص برای ثبت شرکت، وی می تواند تمام کارهای خود را از طریق وکیل انجام دهد.
 • توانایی رفتن به تمام کشور های عضو اتحادیه اروپا جهت مسافرت، تجارت و اقامت طولانی مدت.
 • امکان درخواست اقامت دائم بعد از ۵ سال که از ثبت شرکت در اسلوونی بگذرد.
 • امکان درخواست کارت شهروندی بعد از ۵ سال اقامت دائم در کشور اسلوونی.
 • امکان دریافت ویزا برای تمامی کشور های دنیا
 • امکان افتتاح حساب شخصی و شرکتی
 • تولید برند های تجاری اروپائی
 • استفاده از قوانین تجاری و گمرکی به صورت آزاد در اتحادیه اروپا
 • پس از دریافت پاسپورت کشور اسلوونی، شخص قادر خواهد بود، به ۱۶۴ کشور بدون اخذ ویزا سفر کند. از جمله کشور های آمریکا، ژاپن، کانادا و… را می توان نام برد.
 • ادامه تحصیل فرزندان زیر ۱۸ سال در مدارس کشور اسلوونی به طور رایگان، برای خانواده سرمایه گذاران امکان پذیر است.
 • پس از اخذ کارت شهروندی فرزندان سرمایه گذاران، می توانند تمامی مقاطع تحصیلات عالیه خود را به صورت رایگان در این کشور سپری کنند.
 • جولای 14, 2018
 • بازدید : 229
 • اسلوونی,ثبت شرکت