مرکز تماس 02122038837 | 02122038935 | 02122038481 | 02122038131

ایمیل info@letsmigrate.org

مشاوره اولیه رایگان

اطلاعات بیشتر

خدمات بصورت کاملا تضمینی

اطلاعات بیشتر

انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اطلاعات بیشتر
انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اخذ اقامت در سریع ترین زمان

اطلاعات بیشتر
اطلاعات بیشتر مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به آمریکا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به نیوزیلند

مهاجرت به نیوزیلند

مشاوره و بررسی رایگان
ثبت شرکت در اروپا

ثبت شرکت در اروپا

ثبت شرکت در اروپا
Rate this post

ثبت شرکت در اروپا

شرایط ثبت شرکت در اروپا- مزایای ثبت شرکت در اروپا- انواع ثبت شرکت در اروپا- اخذ ویزای سرمایه گذاری اروپا-

وقتی صحبت از اروپا می شود قدرت اقتصادی آن در ذهنمان نقش می بندد. برای مهاجرت به کشورهای اروپایی روش های مختلف وجود دارد اما انتخاب روش های سرمایه گذاری مطمئن و آسانتر است. در این مقاله سعی می کنیم از شرایط ثبت شرکت در اروپا و قوانین آن صحبت کنیم. مزایای ثبت شرکت در اروپا شما را شگفت زده خواهد کرد.

در این مقاله و نوشته قصد داریم در خصوص  ثبت شرکت در اروپا  مطالب و اطلاعات مختصری را به اشتراک بگذاریم * امیدواریم اطلاعات فوق برای شما عزیزان متقاضی مهاجرت مثمــر ثــمر واقع باشد.

در ادامه میپردازیم به بحث ثبت شرکت در اروپا

ثبت شرکت در اروپا

 

بررسی شرایط ثبت شرکت در اروپا

برای اینکه بتوانید ثبت شرکت در اروپا داشته باشید باید یک سری شرایط به طور دقیق رعایت شود. در ابتدای امر شرایط سنی در میان است. در سال های گذشته تنها افرادی که بالای 18 سال سن دارند می توانستند ثبت شرکت در اروپا داشته باشند اما امروزه این عدد به 22 تغییر کرده است. افرادی که بالای 45 سال سن دارند باید حقوق بازنشستگی مشخصی داشته باشند و یا دارایی آنها به صورتی باشد که مشخص کند می توانند از پس هزینه ها برمی ایند.

شرایط تحصیلی در خصوص ثبت شرکت در اروپا  حداقل لیسانس اعلام شده است و شما برای ثبت شرکت در اروپا نیازی به مدرک زبان ندارید. از طرفی اگر فرد متقاضی دارای مدرک تحصیلی کمتر از لیسانس است باید مدرک زبان آلمانی را اخذ کند

برای آغاز ثبت شرکت در اروپا باید به مبلغ 25 هزار یورو سرمایه داشته باشید. این سرمایه باید در یکی از بانک های مشخص قرار داده شود. علاوه بر آن نیز هزینه ثبت به مبلغ 3 هزار یورو است که سالانه تغییر می کند.

مدارک لازم ثبت شرکت در اروپا

در ابتدای امر فرد متقاضی باید فرم درخواست ویزا برای یکی از کشورهای اروپایی را پر و ارسال کند تا زمان اعلام نتیجه زمان است تا بتواند مدارک لازم را تهیه کند.

در ابتدا باید پاسپورت فرد متقاضی از اعتبار قابل قبول برخوردار باشد که اعتبار پاسپورت شش ماهه اعلام شده است.

باید از تمامی صفحات شناسنامه و کارت شناسایی فرد کپی تهیه گردد.

شما نیاز به ارائه 6 قطعه عکس با زمینه سفید و چهره طبیعی بدون رتوش دارید.

مدارک مالی و کاری از دسته مدارک بسیار مهم برای ثبت شرکت در اروپا محسوب می شود ، گردش مالی فرد به طور دقیق باید ارائه شود و میزان سرمایه بالقوه او نیز مهم است.

شما برای ثبت شرکت در اروپا نیازی به ارائه مدرک تحصیلی بالایی ندارید.

در نظر داشته باشید که افراد قبل از مهاجرت باید یک سری از آزمایش های پزشکی را انجام داده و در پرونده مدارک خود قرار دهند.

شایان ذکر است اگر فردی دارای پرونده قضایی باشد در ثبت شرکت در اروپا قطعاً به مشکل برخواهد خورد.

 

انواع ثبت شرکت در اروپا

ثبت شرکت در کشورهای اروپایی دارای انواع مختلفی است که هر یک دارای شرایط مخصوص به خود است.

اولین و شاید ساده ترین ثبت شرکت در اروپا می تواند شرکت با مسئولیت های محدود باشد در این نوع از شرکت ها بودجه اولیه مناسب تر بوده و مالیت موجود نیز مقرون به صرفه است ، فردی که ثبت شرکت انجام می دهد تنها دارای یک سری مسئولیت محدود خواهد بود.

شرکت های سهامی خاص از دسته شرکت هایی هستند که به طور سهام بندی شده بین یک سری از افراد به صورت شریکی ثبت می شود و وظایف نیز بین آنها تقسیم می شود.

شرکت های سهامی عام سقف مشخصی برای تعداد افرادی که مشارکت دارند تعیین نمی کند اما این شرکت ها نیاز به گروه مدیریت مجزا دارد و حداقل یکی از مدیران باید از نظر جغرافیایی نزدیک به شرکت سکونت داشته باشد. برای ثبت این نوع شرکت ها هزینه های بالایی در نظر گرفته شده است.

در نظر داشته باشید که اگر بخواهیم ثبت شرکت در اروپا داشته باشیم باید یک سری اصول را به طور دقیق رعایت کنیم. به عنوان مثال شرایط مالیاتی برای هر کشور به نسبت گزینه های دیگر فرق دارد و همینطور نوع ثبت شرکت نیز در میزان مالیات تاثیرگذار است.

 

مراحل ثبت شرکت در اروپا

همانطور که اشاره شد در ابتدای امر باید فرم مربوطه پر و ارسال شود، سپس شما می توانید به عنوان مثال از طریق ویزای توریستی وارد کشور هدف شوید و اطلاعاتی در خصوص ثبت شرکت در اروپا به دست آورید، مجدداً نیاز به بازگشت و اخذ ویزای سرمایه گذاری اروپا خواهید داشت، در صورتی که تمامی مراحل ثبت شرکت به درستی پیش برود می توانید برای مصاحبه اقدام کنید. در نظر داشته باشید که مدارک شما در روز مصاحبه به طور دقیق بررسی می شود و اعطای ویزای سرمایه برای شما بستگی مستقیم به نظر مامورین سفارت دارد.

شما باید پتانسیل لازم برای ثبت شرکت در اروپا را داشته باشید و این موضوع در طول مصاحبه با شما مورد بررسی قرار می گیرد.

پس از مصاحبه در صورتی که مدارک شما ناقص باشد زمانی ارائه می شود تا بتوانید مدارک اضافی را ارائه دهید.

برای ارائه ویزای مربوطه گاهاً یک ماه زمان نیاز است و البته فصل درخواست ویزای شما در این مسیر تاثیرگذار است.

وجود یک سری وام های بانکی با بهره های مناسب می تواند به شما در ثبت شرکت در اروپا کمک بزرگی کند. افرادی که قصد دارند ضمن ثبت شرکت به کارآفرینی نیز بپردازند باید در نظر داشته باشند که می توانند از معافیت های آموزشی که برای کارمندان خود در نظر می گیرند استفاده کنند، این معافیت ها تا حدود 20 درصد اعلام شده است به این ترتیب ضمن داشتن آغازی دقیق می توان  آینده ای پر سود را برای خود و سایرین رقم بزنید.

 

بررسی مزایای ثبت شرکت در اروپا

اروپا قطب اقتصادی در دنیا محسوب می شود مبرهن است که سرمایه گذاری در کشورهای مختلف آن می تواند با مزایای بسیار عالی همراه باشد. با ثبت شرکت در اروپا می توانید از شرایط اقتصادی و مطلوب آن بهرمند شوید، این روش سرعت مهاجرت به اروپا را افزایش می دهد. با انتخاب ثبت شرکت در اروپا نیازی به نوشتن طرح های توجیهی اقتصادی نخواهید داشت و به جرأت می توان گفت که یکی از ساده ترین روش های مهاجرت به اروپا ثبت شرکت است.ک

برای اینکه بتوانید مسیر ثبت شرکت در اروپا را آسانتر شود در ابتدای امر اقامت یک ساله به متقاضی داده می شود که در نهایت در صورتی که تمامی قوانین به درستی رعایت شود به اقامت دائم خواهد رسید.

شما باید سرمایه کافی برای ثبت شرکت در اروپا را داشته باشد و حقوق ماهانه شما به طور دقیق مورد بررسی قرار می گیرد.

ثبت شرکت در اروپا می تواند به روش امضا و به صورت غیر حضوری نیز انجام شود، در ثبت شرکت در اروپا شما اجباری به استخدام کارمند نخواهید داشت.

این نکته را در نظر داشته باشید که در ثبت شرکت در اروپا باید به مالیات بسیار اهمیت داده شود.

پیشنهاد میکنیم پیش از هرگونه اقدامی در خصوص امر مهاجرت حتما تحقیقات لازم را بعمل بیاورید … ویدیوهای مناسب در خصوص کشور مورد نظر خود حتما ببینید و از مشاوران عالی رتبه و بین المللی بهره مند شوید.

شما عزیزان میتوانید سوالات ذهنی خود را در زمینه  ثبت شرکت در اروپا    در زیر همین مقاله برای ما مطرح نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت نسبت به پاسخگویی شما اقدام نمایند.

همچنین جهت کسب اطلاعات بشتر در زمینه  ثبت شرکت در اروپا  میتوانید از طریق شماره های وبسایت آوات با کارشناسان سازمان مهاجرتی آوات (موسسه مهاجرتی لتس مایگریت ) تماس گرفته و درخواست مشاوره حضوری دهید.

سازمان مهاجرتی آوات ( موسسه مهاجرتی لتس مایگریت ) با بهره مندی از برترین وکلا و مشاورین بین المللی آماده هرگونه خدمات مهاجرتی به شما عزیزان و همراهان گرامی خواهد بود.

به امید زندگی بهتر و جدید با آرامش خاطر .

 

 

  • آگوست 24, 2018
  • بازدید : 144
  • ثبت شرکت