مرکز تماس 02122038837 | 02122038935 | 02122038481 | 02122038131

ایمیل info@letsmigrate.org

مشاوره اولیه رایگان

اطلاعات بیشتر

خدمات بصورت کاملا تضمینی

اطلاعات بیشتر

انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اطلاعات بیشتر
انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اخذ اقامت در سریع ترین زمان

اطلاعات بیشتر
اطلاعات بیشتر مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به آمریکا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به نیوزیلند

مهاجرت به نیوزیلند

مشاوره و بررسی رایگان
ثبت شرکت در آمریکا

ثبت شرکت در آمریکا

ثبت شرکت در آمریکا
5 (100%) 7 votes

ثبت شرکت در آمریکا

یکی از کشورهای موفق در جذب سرمایه گذاران خارجی و تجارت بین المللی، کشور آمریکا میباشد، این کشور گزینه ای مناسب برای بازرگانان به حساب می آید، بی شک این کشور یکی از پر طرفدارترین مقصد برای سرمایه گذاران کشورهای جهان سوم میباشد ومحبوبیت بی حد و اندازه ای در بین مردم کشورهای جهان سوم دارد که متقاضیان را ترقیب کرده است تا از روش ها ویزای تحصیلی آمریکا، ویزای کاری آمریکا وارد این کشورشوند اما برای افرادی که قصد ایجاد کسب وکار و تجارت در آمریکا را دارند گزینه ثبت شرکت در آمریکا مناسب ترین روش محسوب میشود که ما برای این دوستان مطالبی در خصوص ثبت شرکت در آمریکا ، مدارک لازم برای ثبت شرکت در آمریکا ، مزایای ثبت شرکت در آمریکا و شرایط لازم برای ثبت شرکت در آمریکا را تهیه کرده ایم.

 

اقدامات قبل از ثبت شرکت در آمریکا

قبل از هر اقدامی برای ثبت شرکت در آمریکا باید اطلاعات خود را در زمینه اقتصاد، کار، بازار کار آمریکا، فعالیت های تجاری موفق در آمریکا، شرایط مالیاتی، شرایط زندگی و هزینه های آن، سطح رشد اقتصادی و… که باید از تمام این موضوعات اطلاعات جامع کسب نمایید.

شما باید برای ثبت شرکت در آمریکا به دلیل پیچیده بودن و دشوار بودن مراحل آن با افراد متخصص و ماهر که سالها تجربه در این زمینه دارند مشورت نمایید و از آنها یاری طلب نمایید، موسسه ما با داشتن وکلای با تجربه میتوانند شما را در ثبت شرکت در آمریکا یاری رسانند.

طبق قوانینی که در آمریکا وجود دارد هر فردی از هر ملیتی که میباشد این اجازه را دارد تا سرمایه گذاری خود را از طریق ثبت شرکت در آمریکا انجام دهد، البته خاطر نشان کنیم که سرمایه گذاران خارجی میتوانند با ثبت شرکت در آمریکا به صورت مسئولیت محدود این امر را انجام دهند و نیازی به شریک محلی نخواهند داشت.

از نظر اقتصادی کشور آمریکا حرف اول در دنیا را میزند، اقتصاد این کشور بر پایه نظام سرمایه داری انحصاری میباشد، این کشور به عنوان بزرگترین وارد کننده در دنیا به حساب می آید و سومین صادر کننده در جهان میباشد.

 

ایالت های محبوب برای ثبت شرکت در آمریکا

بیشتر سرمایه گذاران علاقمند به ثبت شرکت در آمریکا ایالت دلاویر را برای ایجاد کسب و کار و فعالیت تجاری خود انتخاب میکنند البته ایالات نوادا و کالیفرنیا هم نیز دارای محبوبیت میباشد چرا که محیط کار در این ایالات بسیار دوستانه میباشد.

ثبت شرکت در آمریکا برای افرادی که مقیم این کشور نمیباشند کمی دشوار است اما اگر طبق اصول و قوانین دولت آمریکا پیش بروید این امر ساده تر از آنچه که به نظر می آید میشود.

بهتر است بدانید که آمریکا دارای ساختار شرکتی متعددی نمیباشد اما برای افرادی که در این کشور زندگی نمیکنند ثبت شرکت به صورت سهامی امکان پذیر نمیباشد زیرا یکی از قوانین این نوع شرکت ها این است که مدیرعامل و سهامداران باید در آمریکا ساکن باشند، پس سرمایه گذاران خارجی امکان ثبت شرکت در آمریکا به صورت سهامی را نخواهند داشت.

اما از طرفی شرایط ساده تری برای افرادی که میخواهند ثبت شرکت در آمریکا با مسئولیت محدود را انتخاب کنند وجود دارد چرا که از معافیت های مالیاتی بهره مند میگردند، ایالت دلاویر و ایالت نودا به این دلیل بین سرمایه گذاران خارجی محبوب میباشند که مالیات در این کشورها صفر است و نیازی به پرداخت مالیات های فدرال نمیباشند.

ثبت شرکت در آمریکا به صورت محدود در صورتی در آمریکا امکان پذیر میباشد که هیچ گونه خطری برای سرمایه وجود نداشته باشد و تنها در این صورت به اشخاص اجازه میدهند که به فعالیت تجاری خود بپردازند به همین خاطر مسئولیت ها را محدود کردند به گونه ای که در اساسنامه شرکت ذکر گردد.

 

ثبت شرکت در آمریکا در ایالت کالیفرنیا

ایالت کالیفرنیا برای سرمایه گذاران خارجی اهمیت بسیاری قائل میباشد و شرایط مناسبی را برای افرادی که میخواهند از طریق ثبت شرکت در آمریکا، کسب و کار جدیدی را ایجاد کنند فراهم آورده است، دلایل بسیاری برای مناسب بودن کالیفرنیا برای ایجاد یک کسب و کار موفق وجود دارد، دلایلی مانند محیط مناسب برای کار، دسترسی راحت به بازارها، سیستم حمل و نقل پیشرفته و… که همگی شرایط را برای ثبت شرکت درآمریکا ایده آل میکند.

برای ثبت شرکت در آمریکا ایالت کالیفرنیا شما نیاز به یک دلار سرمایه اولیه خواهید داشت و اگر شما بخواهید سرمایه خود را بیشتر کنید امکان دارد که هزینه ثبت شرکت بیشتر گردد، در این ایالت اگر بخواهید ثبت شرکت انجام دهید نیاز به یک مدیر دارید و نیازی به اقامت مدیران نیست، شما بباید در مرحله اول برای ثبت شرکت در آمریکا در این ایالت یک نام مناسب برای شرکت انتخاب نمایید این نام میتواند اختصاری نیز باشد فقط به خاطر داشته باشید که این نام نبباید قبلا در آمریکا به ثبت رسیده باشد.

بعد از این مرحله شما باید اساسنامه شرکت را تهیه و تنظظیم نمایید، نکته ای که در این مورد باید توجه داشته باشید این است که نیازی نیست اعضای هئیت مدیره در اساسنامه ذکر شوند و اطلاعات جامع در خصوص شرکت و فعالیت آن کفایت میکند.

باید توجه داشته باشید که هر ایالتی در آمریکا قوانین ثبت شرکت خاص به خود را دارد و شما باید قبل از اقدام، شرایط و قوانین ایالت مورد نظر خود را بدست آورده باشید؛ و نکته دیگر این میباشد که شما برای پرداخت مالیات باید کد هویتی کارفرما داشته باشید.

 

ثبت شرکت در آمریکا در ایالت دلاویر

اگر شما خواهان ثبت شرکت در آمریکا در این ایالت میباشید باید بدانید که وجود حداقل یک سرپرست جزو الزامات میباشد که بای به آن توجه داشته باشید، میزان سرمایه مشارکتی در این ایالت 1 دلار میباشد که ما به شما توصیه میکنیم این سرمایه را افزایش ندهید چرا که باعث بالا رفتن هزینه ها ی اولیه میگردد.

همانند ثبت شرکت در ایالت کالیفرنیا، باید اسمی را برای شرکت خود انتخاب نمایید که تکراری نباشد و شرکت دیگری آن را ثبت نکرده باشد، به خاطر داشته باشید که این نام باید نوع فعالیت تجاری شما را مشخص نماید، هزینه نگهداری سالانه مبلغی حدود 280 دلار میباشد که موعد آن ژانویه میباشد.

شایان ذکر میباشد که اقامت سرپرستان در این ایالت برای ثبت شرکت در آمریکا ضروری میباشد و باید در این ایالت اقامت داشته باشند.

 

ثبت شرکت در آمریکا در ایالت نوادا

برای ثبت شرکت در این ایالت باید بدانید که حداقل وجود یک سرپرست الزامی میباشد و نیازی به اقامت او در این ایالت نیست حداقل میزان سرمایه مشارکتی 1 دلار میباشد و بیشتر کردن آن مصادف میشود با بیشتر شدن هزینه های اولیه.

در این ایالت هم همانند ایالت های کالیفرنیا و دلاور نام انتخابی برای شرکت نباید تکراری و دشوار باشد ولی میتوانید از مخفف کلمه ای برای آن استفاده کنید.

هزینه نگهداری سالانه د ر ایالت نوادا 650 دلار میباشد که تاریخ موعد آن در ماه ژانویه است و نکته ای که برای هر سه ایالت مهم میباشد و مجدد یاد آوری میکنم برای پرداخت مالیات کد هویتی کارفرما الزامی میباشد.

 

ثبت شرکت در آمریکا به صورت شراکت

زمانی که بخواهید به صورت شراکتی ثبت شرکت در آمریکا را ایجاد کنید باید بدانید که هر چند نفر شریک که باشید شرکت بین آنها تقسیم خواهد شد و در همه چیز با هم برابر خواهید بود، شریک ها باید یک قراردادی برای ثبت شرکت در آمریکا منعقد کرده باشند، در این قرار داد باید تمام نکات در خصوص چگونگی تقسیم سود، تمامی تصمیم گیری ها، چگونگی حل اختلافات و… در آن ذکر شود.

در قراردادی که منعقد میشود باید از خرید سهام شرکا گفته شود و اگر قرار بباشد شرکت منحل شود شرایط و مراحل را در آن ذکر کرده باشند تا به هیچ مشکلی برخورد نکنند.

 

مزایای ثبت شرکت در آمریکا به صورت مشارکت

 • برای ثبت شرکت به صورت مشارکت میتوانید به راحتی اقدام کنید اما باید برای توسعه دادن به قرارداد کمی وقت بگذارید.
 • با وجود مالک بیشتر میتوانید توانایی جذب سرمایه را بیشتر کنید.
 • میتوانید به کارمندان این امید را بدهید که در آینده میتوانند با شما شریک شوند و این موضوع سبب میشود تا جذب کار شوند.
 • اگر از شریک هایی استفاده کنید که مکمل شما هستند میتوانید این امید را داشته باشید که از این موضوع سود خواهید برد.

 

مزایای ثبت شرکت در آمریکا با مسئولیت محدود

 • شما میتوانید در بعضی از ایالت ها فقط با یک نفر و در بعض دیگر با سه نفر اقدام به ثبت شرکت در آمریکا کنید.
 • در برخی از ایالت های آمریکا برای ثبت شرکت نیازی به سرمایه اولیه نمی باشد.
 • برایثت شرکت در آمریکا نیازی نیست که حتما مدیران از سهامداران باشند.
 • بهترین نکته ای که قابل توجه اکثر سرمایه گذاران میباشد این است که در برخی از ایالت ها مالیات بر درآمد وجود ندارد.
 • اگر جلسه ای قرار باشد برگزار گردد این جلسه میتواند در هر جای جهان برگزار شود و نیازی نیست که مدیران و سهامداران در آمریکا حضور داشته باشند.
 • نکته ی دیگر این است که مالیات بر فروش محصولات و خدمات فقط زمانی اعمال میشود که آن محصول در آمریکا فروخته شود.

برای دریافت ویزای کشور آمریکا باید مدارکی اعم از اصل گذرنامه متقاضی و اگر گذرنامه فرد منقضی شده است، گذرنامه جدید و گذرنامه منقضی شده را به همراه داشته باشد، چند قطعه عکس رنگی، کارت شناسایی و سابقه کاری مرتبط به همراه گواهی سلامت پزشکی و گواهی عدم سوء پیشینه، گواهی ثبت شرکت در آمریکا، مکن مالی و پیرینت شش ماهه حساب به همراه پرداخت تمام هزینه های سفارت و در انتها تمام مدارک باید ترجمه شوند و از هر کدام باید کپی گرفته شده باشد.

 

افتتاح حساب در بانک های آمریکا

زمانی که متقاضی میخواهد ثبت شرکت در آمریکا را انجام دهد و در واقع باید برای انجام فعالیت های تجاری خود در این کشور و در بانک های موجود این کشور حساب شرکتی افتتاح نماید که این امر بر اساس قوانین ضد تروریسم کشور آمریکا در چند سال اخیر قدری مشکل میباشد اما شما میتوانید با کسب اطلاعات جامع و کامل در این زمینه به هدف خود برسید.

در انتخاب بانک دقت کنید پرا که قوانین موجود در بانک های آمریکا متفاوت میباشد و باید با دقت تمام آن ها را بدست بیاورید به طور مثال در برخی از بانک ها از شما آدرس شرکت را میخواهد، شما با اطلاعاتی که بدست میاورید باید متوجه شوید که منظور از آدرس شرکت همان جایی میباشد که شرکت درآن قرار دارد و یا اینکه میتوان آأرس ایالت های دیگر را داد.

 

نکاتی هم در خصوص ثبت شرکت در آمریکا

یک سری از نکات میباشد که برای ثبت شرکت در آمریکا میتواند کمکی برای شما محسوب گردد به طور مثال ساخت وبسایت برای فعالیت تجاری و شرکت میتواند امری مهم برای اعتبار شرکت محسوب شود چرا که اکثر شرکت های تجاری حداقل یک وب سایت طراحی کرده اند و فعالیت های خود را در آن معرفی نموده اند و به راحتی میتوانید با طراحی یک لوگوی مناسب برای وب سایت اعتبار خود را در بین فروشندگان و تجار بدست بیاورید.

ثب شرکت در آمریکا میتوانید گامی بلند در پیشبرد اهدافتان باشد و آینده درخشانی را برایتان رقم بزند، شما باید با دقت این مراحل را سپری کنید تا به قول معروف به نتیجه دلخواه برسید، در انجام این مراحل وجود مشاوره مناسب از سمت افرادی که تخصص ودانش آن را دارند بسیار حائز اهمیت میباشد.

شما میتوانید برای پاسخ به سوالات خود با شماره های موسسه تماس گرفته و با کارشناسان مجرب ما مشاوره شوید، ما سالها با تجربه درخشان در تمام زمینه های مهاجرتی و امور بین المللی آماده با افتخار آماده خدمات رسانی به شما هموطنان عزیز میباشیم.

شما میتوانید از شنبه تا پنجشنبه از ساعت 9 صبح تا 17 عصر جهت مشاوره با موسسه تماس حاصل فرمایید.

اعتماد از شما، تضمین و عمل از ما

 • ژوئن 27, 2018
 • بازدید : 190
 • آمریکا,ثبت شرکت