مرکز تماس 02122038837 | 02122038935 | 02122038481 | 02122038131

ایمیل info@letsmigrate.org

مشاوره اولیه رایگان

اطلاعات بیشتر

خدمات بصورت کاملا تضمینی

اطلاعات بیشتر

انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اطلاعات بیشتر
انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اخذ اقامت در سریع ترین زمان

اطلاعات بیشتر
اطلاعات بیشتر مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به آمریکا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به نیوزیلند

مهاجرت به نیوزیلند

مشاوره و بررسی رایگان
ثبت شرکت در آلمان

ثبت شرکت در آلمان

ثبت شرکت در آلمان

ثبت شرکت در آلمان و نحوه ثبت شرکت در آلمان راهی برای اخذ اقامت آلمان است برای این کار شما باید در مورد ثبت شرکت  و مسئولیت محدود در آلمان اطلاعاتی داشته باشید و هزینه ثبت شرکت در آلمان را براورد کنید و از شرایط ثبت شرکت در آلمان و انواع ثبت شرکت در آلمان آگاهی داشته باشید.

اگر به فکر اقامت دائم برای خود و خانواده خود هستید ثبت شرکت در آلمان بهترین گزینه محسوب می شود. برای این ادعا دلایل علمی و مستند خواهیم داشت که در بخش های مختلف مقاله به آن پرداخته ایم. آلمان از دسته کشورهای بسیار قدرتمند در لاین مالی محسوب می شود به این ترتیب ثبت شرکت در کشور آلمان نیز با مزیت های مالی پر رنگی همراه خواهد بود.

در این مقاله و نوشته قصد داریم در خصوص  ثبت شرکت در آلمان  مطالب و اطلاعات مختصری را به اشتراک بگذاریم * امیدواریم اطلاعات فوق برای شما عزیزان متقاضی مهاجرت مثمــر ثــمر واقع باشد.

 

ثبت شرکت در آلمان

بررسی کامل نحوه ثبت شرکت در آلمان

در آلمان مانند سایر کشورها انواع مختلفی شرکت وجود دارد اما آنطور که مشخص است ثبت شرکت مسئولیت محدود در آلمان بهترین و راحت ترین نوع محسوب می شود.

نام اختصاری این نوع شرکت GMBH است. در نظر داشته باشید که حداقل هزینه اولیه برای ثبت شرکت در آلمان 25000 یورو اعلام شده است که می تواند به صورت چند واریزی دنبال شود.

از سمت دیگر حداقل نیمی از این مبلغ باید در زمان ثبت شرکت در آلمان در حساب متقاضی باشد. اینطور که مشخص شده است افرادی که قصد دارند ثبت شرکت در آلمان داشته باشند می توانند به صورت گروهی و یا توسط چندین شخص این کار را انجام دهند. حداکثر تعداد نفراتی که برای شرکت ها در نظر گرفته شده است 3 نفر است. در بین این افراد یک نفر مدیر خواهد بود.

در ابتدای امر تمامی افراد باید در یک محضر معتبر به عنوان شریک معرفی شده و مدارک هر یک به طور جداگانه بررسی شود.

زمان و هزینه ثبت شرکت در آلمان

به طور کلی زمانی که برای ثبت شرکت در آلمان اعلام شده است بین 2 تا  3 هفته خواهد بود. هزینه های دولتی که برای ثبت شرکت به آلمان پرداخت می شود بین 800 الی 900 یورو است که البته متغیر است.

افرادی که از وکیل رسمی برای ثبت شرکت در آلمان استفاده می کنند باید هزینه اضافی پرداخت کنند.

یک شرکت با مسئولیت محدود توسط مدیرعامل خود معرفی می شود و تمامی خدمات نیز به اسم این فرد است. بنابراین برای این سری از شرکت ها وجود حداقل یک مدیر الزامی است. در نظر داشته باشید که این فرد حتماً نباید سهامدار باشد و آلمانی بودن او نیز از الزامات محسوب نمی شود.

برای اینکه ثبت شرکت در آلمان اعتبار داشته باشد حتماً باید ثبت به صورت تجاری صورت پذیرد. در نظر داشته باشید که منظور از تجاری بودن شرکت ثبت نام آن در Handelsregister است.

در قوانین ثبت شرکت در آلمان قید شده است که حتما باید نام تمام افرادی که در ثبت شرکت سهامدار هستند در دفتر تجاری و اقتصادی قید شود.

شرایط ثبت شرکت در آلمان

نام انتخابی برای شرکت باید در زمینه کاری و به طور دقیق تر در زمینه اهداف شرکت دنبال شود.

زمینه مسئولیت محدود باید در نام شرکت گنجانده شود. پس از ثبت پرونده در دفتر ثبت تجاری و اقتصادی شرکت شما وجهه اقتصادی پیدا می کند و پس از آن باید شرکت شما در اداره تجارت محلی به ثبت برسد.

شرایط سنی برای ثبت شرکت در آلمان در نظر گرفته شده است به این معنی که افرادی که به سن قانونی نرسیده اند نمی توانند ثبت شرکت در آلمان داشته باشند و حداقل سن 18 سال اعلام شده است.

در خصوص شرایط تحصیلی برای ثبت شرکت در ابتدای امر هیچ نوع شرایط تحصیلی اعلام نشده بود و افراد باید زبان آلمانی یاد می گرفتند اما امروزه این قانون تغییر کرده است و فرد باید حداقل از مدرک لیسانس برخوردار باشد و پس از ورود به این کشور زمانی برای او در نظر گرفته می شود تا بتوانید مدرک زبان مرتبط اخذ کند.

مراحل ثبت شرکت سهامی عام در آلمان

ثبت شرکت در آلمان از نوع سهامی عام عموماً برای افراد تازه وارد که از نظر بیزنس در وضعیت خوبی قرار ندارند به بازارهای جهانی وارد نیستند انتخاب خوبی محسوب نمی شود!

در شرکت های سهامی عام نیاز به حداقل 5 عضو است، برای تاسیس این نوع شرکت در ابتدای امر نیاز به هزینه 50000 یورو دارید. سهم های اولیه در این شرکت ها از ابتدا در بازار بورس وارد می شود. اساسنامه ای که برای این شرکت ها تهیه می شود باید حتماً در دادگاه و یا دفترخانه ثبت رسمی شود.

نامی که برای شرکت در نظر گرفته می شود بسیار مهم است در نظر داشته باشید که این نام باید با توجه به هدف شرکت تعیین شود.

انواع دیگری از شرکت ها نیز در این مسیر وجود دارد. به عنوان مثال شرکت های شراکت کلی از دیگر انتخاب ها محسوب می شود و شرایط به این شکل است که توانایی های افراد در این شرکت یکسان در نظر گرفته می شود و نیاز به تصمیم گیرنده واحد ندارد.

در بین انواع ثبت شرکت در آلمان ، شرکت های شراکت محدود بارها به گوشمان خورده است. این شرکت ها دارای محدودیت های مشخصی هستند اما بازهم نیازی به مدیر ندارند. شرکت های مسئولیت می تواند با شراکت محدود تلفیق شود.

گزینه دیگر مربوط به شرکت های تابعه است ، این شرکت ها به طور فیزیکی از شرکت های اصلی جدا هستند و حد مشخصی برای آنها تعیین شده است که بسیاری از افراد آن را شرکت مادر می شناسند، شرکت های مادر دارای یک سری شعبه هستند که شرکت های وابسته نام نهاده می شود.

مزایای ثبت شرکت در آلمان

حال می خواهیم به شما توضیح دهیم که چرا بر روی ثبت شرکت در آلمان پافشاری داریم!

آلمان سردمدار اقتصاد جهان نام گرفته است! این کشور موتور اقتصادی اروپا محسوب می شود. آلمان سومین صادر کننده بزرگ جهان در رقابت با چین و آمریکا محسوب می شود. آلمان لقب تولید کننده برتر را به خود اختصاص داده است.

دولت آلمان از تمامی افرادی که هدف کمک به اقتصاد کشور دارند حمایت می کند. زیر ساخت های برتر در این کشور سبب می شود هر نوع خدمت و یا محصول به پیشرفت مالی برسد.

برای ثبت شرکت در آلمان در ابتدای امر باید به فکر اخذ ویزای کار باشید، برای اخذ ویزای کار باید هدف شما از سفر مشخص باشد.

برای ثبت شرکت در آلمان نیاز به بودجه بالایی دارید و از دسته سرمایه گذاری های ارزان قیمت محسوب نمی شود.

ویزای شما در صورتی که مدارکتان حاضر باشد در کمتر از یک ماه ارسال می شود.

اینطور که مشخص شده است تمامی افراد می توانند از شرایط ثبت شرکت در آلمان بهرمند شوند. اعتبار پاسپورت و ارائه گردش مالی مناسب از مهم ترین مدارکی است که باید از سمت شما ارائه داده شود.

در نظر داشته باشید که همیشه افرادی که قصد دارند ویزای آلمان را اخذ کنند باید از شرایط موجود مطلع باشند در این مسیر یک سری از وکلای زبده می توانند بهترین راهنماکننده باشند.

 

پیشنهاد میکنیم پیش از هرگونه اقدامی در خصوص امر مهاجرت حتما تحقیقات لازم را بعمل بیاورید … ویدیوهای مناسب در خصوص کشور مورد نظر خود حتما ببینید و از مشاوران عالی رتبه و بین المللی بهره مند شوید.

شما عزیزان میتوانید سوالات ذهنی خود را در زمینه  ثبت شرکت در آلمان در زیر همین مقاله برای ما مطرح نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت نسبت به پاسخگویی شما اقدام نمایند.

همچنین جهت کسب اطلاعات بشتر در زمینه  ثبت شرکت در آلمان  میتوانید از طریق شماره های وبسایت آوات با کارشناسان سازمان مهاجرتی آوات (موسسه مهاجرتی لتس مایگریت ) تماس گرفته و درخواست مشاوره حضوری دهید.

سازمان مهاجرتی آوات ( موسسه مهاجرتی لتس مایگریت ) با بهره مندی از برترین وکلا و مشاورین بین المللی آماده هرگونه خدمات مهاجرتی به شما عزیزان و همراهان گرامی خواهد بود.

به امید زندگی بهتر و جدید با آرامش خاطر .

 

  • آگوست 24, 2018
  • بازدید : 148
  • آلمان,ثبت شرکت