مرکز تماس 02144493790 | 02144453273 | 02144477129 | 02146041967

ایمیل info@letsmigrate.org

مشاوره اولیه رایگان

اطلاعات بیشتر

خدمات بصورت کاملا تضمینی

اطلاعات بیشتر

انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اطلاعات بیشتر
انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اخذ اقامت در سریع ترین زمان

اطلاعات بیشتر
اطلاعات بیشتر مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به آمریکا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به نیوزیلند

مهاجرت به نیوزیلند

مشاوره و بررسی رایگان
تعطیلی دولت آمریکا در صورت عدم تغییر قانون مهاجرت

تعطیلی دولت آمریکا در صورت عدم تغییر قانون مهاجرت

تعطیلی دولت آمریکا در صورت عدم تغییر قانون مهاجرت

تعطیلی دولت آمریکا در صورت عدم تغییر قانون مهاجرت : دیروز آقای دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در سخنرانی خود از تاخیر اعضای کنگره کشورش برای تغییر در قوانین مهاجرتی انتقاد کرد و گفت در صورتی که اگر همین روال ادامه داشته باشد تعطیلی دولت آمریکا را مورد استقبال قرار می دهد.

رئیس جمهور آمریکا گفت که اگر قانون مهاجرت را تغییر ندهیم و جلوی راه های گریز را که اجازه می دهد افراد قاتل وارد کشور شوند و دست به آدم کشی بزنند را نگیریم همان بهتر که دولت تعطیل شود.

این موضوع در حالی است که در ماه گذشته میلادی دولت آمریکا به دلیل عدم توافق دو حزب اصلی این کشور بر سر قوانین مهاجرتی به مدت سه روز تعطیل بود. این مساله باعث شد که نمایندگان مجلس مجبور شوند طرحی موقت برای تامین هزینه های دولت را مورد توافق قرار دهند تا کار را بر روی لایحه بودجه را انجام دهند.

در حال حاضر با نزدیک شدن موعد مقرر برای تصویب بودجه اختلافات همچنان بر سر گروهی از مهاجران که به صورت غیر قانونی در دوران کودکی وارد آمریکا شده اند باقی مانده است. این افراد تحت حمایت قانون ” داکا ” قرار دارند اما دولت ترامپ می خواهد این قانون را لغو کند.

حزب دموکرات آمریکا مخالف اخراج پناهجویان از آمریکا هستند. این حزب در هر دو مجلس آمریکا در اقلیت قرار دارد. در مقابل رئیس جمهور و هم حزبی هایش به شدت موافق اخراج پناهجویان هستند.

  • بهمن ۱۸, ۱۳۹۶
  • بازدید : 260
  • اخبار و اطلاعیه ها