مرکز تماس 02122038837 | 02122038935 | 02122038481 | 02122038131

ایمیل info@letsmigrate.org

مشاوره اولیه رایگان

اطلاعات بیشتر

خدمات بصورت کاملا تضمینی

اطلاعات بیشتر

انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اطلاعات بیشتر
انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اخذ اقامت در سریع ترین زمان

اطلاعات بیشتر
اطلاعات بیشتر مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به آمریکا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به نیوزیلند

مهاجرت به نیوزیلند

مشاوره و بررسی رایگان
تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در فنلاند

تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در فنلاند

تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در فنلاند

در این مقاله میپردازیم به تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در فنلاند شرایط تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در فنلاند مدارک لازم جهت تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در فنلاند اقامت اروپا از طریق تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در فنلاند یکی از راه های مهاجرت به فنلاند و اقامت اروپا ، از طریق تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در فنلاند میباشد. متقاضیان عزیز مهاجرت به فنلاند و یا اقامت فنلاند و اروپا همواره بدنبال اطلاعات مناسب در این زمینه خواهند بود

یکی از شاخه های اقامت تحصیلی در فنلاند تحصیل پزشکی و دندانپزشکی میباشد. لازم دانستیم اطلاعاتی برایتان به اشتراک بگذاریم.در این مقاله و نوشته قصد داریم در خصوص  تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در فنلاند  مطالب و اطلاعات مختصری را به اشتراک بگذاریم * امیدواریم اطلاعات فوق برای شما عزیزان متقاضی مهاجرت مثمــر ثــمر واقع باشد.در ادامه میپردازیم به بحث تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در فنلاند

تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در فنلاند

یکی از کشورهای حوزه اسکاندیناوی و عضو اتحادیه اروپا میباشد کشور فنلاند میباشد. سوئد نروژ و روسیـــه مرزهای مشترک با فنلاند دارند.

زبان فنلاندی ، زبان مادری مردم کشور فنلاند است و دین رسمی آنها مسیحیت است. زبان سوئدی بعنوان زبان دوم این کشور بسیار رواج دارد. مردم فنلاند زبان سوئدی را دوست دارند و اکثرا میتوانند به این زبان سخن بگویند.

ویزای تحصیلی فنلاند

در ابتدا ویزای موقت برای تحصیل در فنلاند به شما ارائه خواهدشد. اقامت شما برای تحصیل در فنلاند یکساله میباشد. از سال 2012 میلادی در سفارت فنلاند تهران کارت اقامت صادر خواهد شد و اینکار بسیاری از مشکلات دانشجویان را حل خواهد نمود و متقاضیان و پذیرش شدگان دانشجویان به راحتی میتوانند به کشور فنلاند سفر کنند و زندگی تحصیلی خود را آغاز نمایند.

ترم های دانشگاهی در فنلاند

Autumn term

Spring term

برنامه های Mostdegree فقط پذیرش دوره مصرف پایه را پیشنهاد می کنند، اما ممکن است استثنا های فردی برای مثال در برخی از برنامه های لیسانس UAS وجود داشته باشد.

تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در فنلاند

رشته پزشکی و علوم پزشکی در اروپا خواهان بسیار زیادی دارد اما به دلیل گران بودن این رشته بسیاری از متقاضیان قادر به پرداخت آن نخواهند بود.

همینطور به دلیل اینکه این رشته ها در آینده بازار کار بسیار مناسبی را به همراه دارد افراد متقاضی تحصیل در رشته پزشکی و دندانپزشکی در فنلاند را دو چندان نموده است.

دانشگاه های فنلاند را انتخاب کنید

دانشگاه های فنلاند از جهت رایگان بودن در رشته پزشکی ودندانپزشکی میتواند گزینه مناسبی برای افراد متقاضی این رشته در اروپا باشد. سازمان مهاجرتی آوات (موسسه مهاجرتی لتس مایگریت ) با بهره مندی از برترین وکلا و کارشناسان بین المللی در زمینه مهاجرت به اروپا از راه های مختلف آماده ارائه خدمات رسانی به عزیزان متقاضی تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در فنلاند خواهد بود.

 

تحصیل به زبان …..

تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در فنلاند به زبان سوئدی و فنلاندی میباشد . بنابراین متقاضیان این رشته ها میبایست از تسلط زبان فنلاندی و سوئی مناسبی برخوردار باشند.

نکته بسیار مهم در خصوص دانشگاه های کشور فنلانـــد

این را هم بدانید بر خلاف دانشگاه های آلمان و اتریش و کشورهای دیگر ، کشور فنلاند هیچ گونه دوره آموزشی مبنی بر دوره زبان نخواهند داشت و افراد پیش از پذیرش نیازمند داشتن زبان سوئدی و فنلاندی خواهند بود.

رقابت و انتخاب در رشته پزشکی و دندانپزشکی در فنلاند بسیار بالا است و داشتن تسلط به زبان سوئدی دلیل بر انتخاب دانشجو نخواهد بود.

اما در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در بعضی از دورس و دانشگاه های به زبان انگلیسی نیز تحصیل خواهد شد.

برای اطلاعات بیشتر در این زمینه میتوانید به سایت دانشگاه های فنلاند مراجعه نمایید و یا پس از پذیرش مستقیما وارد دانشگاه مورد نظر شده و اطلاعات خود را بدست بیاورید.

سیستم پذیرش دانشگاه های فنلاند اکثرا در مقاطع لیسانس و برنامه های آن یکسان میباشد.

مهم ترین مرحله و آخرین مرحله ثبت نام و پذیرش مرحله امتحان ورودی در رشته پزشکی و دندانپزشکی در فنلاند خواهد بود . شما پس از ارسال و ارائه مدارک از طریق سیستم های الکترونیکی دانشگاه های فنلاند برای امتحان ورودی اقدام خواهید نمود.

دانشگاه های پزشکی و دندانپزشکی در فنلاند برای تحصیل پزشکی ودندانپزشکی در فنلاند

در قسمت زیر نام و آدرس اینترنتی برخی از دانشگاه های مهم پزشکی و دندانپزشکی فنلاند را برایتان آورده ایم که امیدواریم مثمر ثمر واقع باشد.

 

دانشگاه هلسینکی 

http://www.med.helsinki.fi/english/index.html

 

دانشگاه فنلاند شرقی 

http://www.uef.fi/en/ttdk/

دانشگاه اوولو

http://www.oulu.fi/medicine/

دانشگاه تامپیر 

http://www.uta.fi/med/en/index.html 

دانشگاه تورو

http://www.utu.fi/en/units/med/Pages/home.asp

 

کلا و بطور معمول بین این همه درخواست برای رشته پزشکی و دندانپزشکی قنلاند تنها پنـــج درصد آنها مورد قبول و پذیرش خواهند شد.

دانشگاه هلسینکی برنامه های خود را بصورت مشترک در کشور فنلاند و کشور سوئد ارائه میدهد و تنها دانشگاهی که به این ترتیب عمل میکند همین دانشگاه میباشد.

برای اطلاعات در خصوص دانشگاه هلسینکی فنلاند که یکی از بهترین مراکز آموزشی رشته های پزشکی و دندانپزشکی و دامپزشکی در اروپا میباشد میتوانید با مراجعه به وبسایت این دانشگاه به ازلاعات مهمی دست پیدا نمایید.

همینطور میتوانید از طریق کارشناسان آوات اطلاعات مورد نیاز خود را در خصوص کشور فنلاند و زندگی در این کشور و هزینه های تحصیل این کشور را دریافت نمایید.

فارغ التحصیلان این دانشگاه ها در تمامی دنیا مورد احترام خواهند بود و از نظر کاری بسیار امن هستند .

دانشگاه فنلاند از نظر رتبه بندی

دانشگاه تورکو : رتبه بندی علمی دانشگاه های جهانی (ARWU) رتبه هفــــتم جهان را دارد.

دانشگاه  دندانپزشکی :    Nordic (NIDE)سرمایه گذاری مشترک Planmeca و دانشگاه Turku میباشد.

 

مدارک جهت تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در فنلاند

 

 • مدرک زبان در سطح مورد نظر
 • گواهی پذیرش از دانشگاه مورد نظر و یا فایل آن.
 • بیمه یکساله که باید آنرا از سایت swiss care خریداری کرده باشند.
 • کپی پاسپورت
 • اسکن شناسنامه متقاضی
 • چند قطعه عکس
 • گواهی سپرده مالی از بانک به میزان ۱۰۰۰۰ یورو .
 • مدارک تحصیلی به همراه ریز نمرات

 

هزینه های تحصیل در فنلاند

هزینه های تحصیل در فنلاند در دانشگاه های مختلف متغیر هستند و چیزی حدود 3000 تا 15 هزار یورور میباشد. 700 الی 900 یورو در ماه هزینه های روزمره یک دانشجو خواهد بود .

50 درصد هزینه های یک دانشجو در فنلاند را هزینه مسکن و اسکان خواهد بود که در آرشیو مقالات وبسایت آوات یا لتس مایگریت میتوانید در خصوص هزینه هایی تحصیل در کشور فنلاند جستجو نمایید.

 

در این نوشته تمامی سعیمان بر این بود تا اطلاعاتی مختصر در خصوص تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در فنلاند را برایتان ارائه دهیم . برای اطلاعات بیشتر با دفاتر ما در سراسر ایران تماس بگیرید.

 

سخن پایانی

پیشنهاد میکنیم پیش از هرگونه اقدامی در خصوص امر مهاجرت حتما تحقیقات لازم را بعمل بیاورید … ویدیوهای مناسب در خصوص کشور مورد نظر خود حتما ببینید و از مشاوران عالی رتبه و بین المللی بهره مند شوید.

شما عزیزان میتوانید سوالات ذهنی خود را در زمینه   تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در فنلاند  در زیر همین مقاله برای ما مطرح نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت نسبت به پاسخگویی شما اقدام نمایند.

همچنین جهت کسب اطلاعات بشتر در زمینه  تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در فنلاند  میتوانید از طریق شماره های وبسایت آوات با کارشناسان سازمان مهاجرتی آوات (موسسه مهاجرتی لتس مایگریت ) تماس گرفته و درخواست مشاوره حضوری دهید.

سازمان مهاجرتی آوات ( موسسه مهاجرتی لتس مایگریت ) با بهره مندی از برترین وکلا و مشاورین بین المللی آماده هرگونه خدمات مهاجرتی به شما عزیزان و همراهان گرامی خواهد بود.

به امید زندگی بهتر و جدید با آرامش خاطر .

 

 

 • آگوست 24, 2018
 • بازدید : 107
 • تحصیلی,فنلاند