مرکز تماس 02122038837 | 02122038935 | 02122038481 | 02122038131

ایمیل info@letsmigrate.org

مشاوره اولیه رایگان

اطلاعات بیشتر

خدمات بصورت کاملا تضمینی

اطلاعات بیشتر

انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اطلاعات بیشتر
انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اخذ اقامت در سریع ترین زمان

اطلاعات بیشتر
اطلاعات بیشتر مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به آمریکا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به نیوزیلند

مهاجرت به نیوزیلند

مشاوره و بررسی رایگان
تحصیل در کشور لوکزامبورگ

تحصیل در کشور لوکزامبورگ

تحصیل در کشور لوکزامبورگ

تحصیل در کشور لوکزامبورگ و اخذ ویزای تحصیلی در کشور لوکزامبورگ چگونه است؟در این مقاله ما قصد داریم ، اطلاعات جامع و مفیدی را در باب اخذ ویزای تحصیلی کشور لوکزامبورگ  و مهاجرت به لوکزامبورگ خدمت متقاضیان عزیز ارائه دهیم ، اگر شما عزیزان مقالات مربوط به کشور لوکزامبورگ را مطالعه کرده باشید ، پس با موقعیت مکانی و امکانات و مزایای کشور لوکزامبرگ آشنایی دارید .

اما اگر اجازه دهید یک توضیح مختصری در ارتباط با کشور لوکزامبورگ در اختیار شما دوستان عزیز قرار دهیم و بعد به ادامه مقاله در خصوص اخذ ویزای تحصیلی کشور لوکزامبورگ ، شرایط ویزای تحصیلی کشور لوکزامبورگ در سال 2018 ، هزینه زندگی در کشور لوکزامبورگ  و هزینه تحصیل در کشور لوکزامبورگ و مقاطع تحصیلی در دانشگاه های کشور لوکزامبورگ ، بپردازیم.

کشور لوکزامبورگ :

کشور لوکزامبورگ ، کشور کوچکی در قلب اروپا و در شمال فرنسه می باشد و می توان گفت ثروتمند ترین کشور قاره اروپایی ست .

کشور لوکزامبورگ با کشور هایی همچون : فرانسه ، آلمان و بلژیک هم مرز می باشد . زبان رسمی کشور لوگزامبورگ ، به ترتیب فرانسوی ، آلمانی و لوکزامبورگی است .

پایتخت کشور لوکزامبورگ ، شهر لوگزامبورگ می باشد که تقریبا می توان گفت که تمام ثروتمندان و تاجران جهان را به خود اختصاص داده است .

می توان گفت کسانی که تابعیت کشور لوکزامبورگ و حتی اتباع خارجی که کارت اقامت کشور لوکزامبورگ را دارا می باشند ، می توانند فقط با نشان دادن کارت شناسایی لوکزامبورگی خود از مرز کشور های عضو اتحادیه اروپا خارج و به        کشور های امریکا ، کانادا و نیوزلند و استرالیا نیز سفر نمایند و حتی در جهت اخذ اقامت این کشور ها نیز اقدام به عمل آورند .

تحصیل در کشور لوکزامبورگ :

متقاضیانی که خواهان تحصیل در کشور لوکزامبورگ هستند باید در ابتدا به زبان لوکزامبورگی و زبان انگلیسی تسلط کافی داشته باشند . دانشگاه های کشور لوکزامبورگ رشته های همچون : انسانی ، فنی ومهندسی و علوم پایه را برای تحصیل به دانشجویان کشور لوکزامبورگ ارائه می دهد .

البته لازم به ذکر است که تدریس در کشور لوکزامبورگ که نیاز به ارائه مدرک زبان به دانشگاه های کشور لوکزامبورگ دارد ، به صورت انگلیسی و لوکزامبورگی انجام می شود و دانشجویان در هنگام اخذ ویزای تحصیلی باید مدارک مربوط به زبان را به دانشگاه های کشور لوکزامبورگ ارائه دهند ، پس تحصیل در کشور لوکزامبورگ نیاز به مدرک زبان انگلیسی دارد .

دانشجویان می توانند در سه مقطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری در آزمون ورودی دانشگاه های کشور لوکزامبورگ شرکت نمایند و برای اخذ ویزای تحصیلی در مقطع مورد نظر خود اقدام نمایند .

شرایط اخذ پذیرش در دانشگاه های کشور لوکزامبورگ برای دانشجویان بستگی به انتخاب دانشگاه در کشور لوگزامبورگ از طرف دانشجو دارد و اینکه دانشگاه انتخابی دانشجو چه شرایط و قوانینی را برای پذیرش دانشجو ارائه می دهد . در کشور لوکزامبورگ هم همانند دیگر کشور های اروپایی ، تحصیل در دانشگاه های خصوصی کشور لوکزامبورگ نسبت به دانشگاه های دولتی ، هزینه بالایی را برای دانشجویان خارجی در بر دارد .

اما لازم به ذکر است که دانشجو هر دانشگاهی را که در کشور لوکزامبورگ انتخاب می نماید ، فقط باید دقت لازم را به عمل آورد که دانشگاه انتخابی وی ، مورد تایید وزارت علوم کشور لوکزامبورگ باشد .

تمامی مقاطع تحصیلی طی دو ترم به دانشجو در دانشگاه های کشور لوکزامبورگ ارائه می شود و دانشجو موظف است که تمام شهریه را در همان ابتدای ترم بپردازد . البته لازم به ذکر است که دانشجو در مقطع کارشناسی می توانند همراه با تحصیل به مدت 10 ساعت درهفته به صورت پاره وقت ، مشغول به کار باشد .

مدت زمان تحصیل دانشجو در مقطع کارشناسی دانشگاه های کشور لوکزامبورگ ، نهایتا 4 سال می باشد .

دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد نیز همانند دیگر مقاطع می تواند به صورت پاره وقت در هفته ، 20 ساعت مشغول به کار شود .

مدت زمان تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد ، نهایتا 2 سال می باشد .

اما در مقطع دکتری ، دانشجو نیز همانند دانشجویان مقاطع دیگر ، می تواند به صورت پاره وقت در هفته به مدت 30 ساعت ، مشغول به کار شود .

مدت زمان تحصیل در مقطع دکتری نیز ، 2 سال می باشد و دانشجو با ارائه دادن مقالات و پژوهش های تحقیقاتی و پایان نامه قوی در نهایت مدرک پایان تحصیلی خود را دریافت می نماید .

اساتیدی که در دانشگاه های کشور لوگزامبورگ هیئت علمی شده اند ، از اساتید معتبر ۲۰ کشور جهان می باشند .

هزینه زندگی در کشور لوکزامبورگ :

هزینه زندگی در کشور لوکزامبورگ تقریبا در سطح متوسط رو به پایین قرار دارد اما هزینه های تحصیلی به نسبت       هزینه های زندگی در کشور لوکزامبورگ ، در سطح بالایی قرار دارد و دانشجویان خود باید بسنجند آیا ارزش دارد که با پرداخت هزینه های تحصیلی بالا در کشور لوگزامبورگ و در نهایت دریافت مدرک تحصیلی که از لحاظ مورد تایید بودن در وزارت علوم ، با دیگر کشور های اروپایی برابری می کند ، آیا برای اخذ ویزای تحصیلی کشور لوکزامبورگ                    اقدام نمایند یا خیر .

البته پیشنهاد موسسه حقوقی و بین المللی آوات این است که می توانید برای اخذ ویزای تحصیلی دیگر دانشگاه های کشور های اروپایی ، که دارای ارزش و اعتبار بالایی هستند و از نظر هزینه مقرون به صرفه تر می باشند ، را مورد بررسی قرار دهید و با مشورت با مشاوران مجرب موسسه ، انتخاب خود را به درستی و بدون شک انجام دهید .

 

  • سپتامبر 22, 2018
  • بازدید : 112
  • تحصیلی,لوکزامبورگ