مرکز تماس 02122038837 | 02122038935 | 02122038481 | 02122038131

ایمیل info@letsmigrate.org

مشاوره اولیه رایگان

اطلاعات بیشتر

خدمات بصورت کاملا تضمینی

اطلاعات بیشتر

انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اطلاعات بیشتر
انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اخذ اقامت در سریع ترین زمان

اطلاعات بیشتر
اطلاعات بیشتر مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به آمریکا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به نیوزیلند

مهاجرت به نیوزیلند

مشاوره و بررسی رایگان
تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در پرتغال

تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در پرتغال

تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در پرتغال

تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در پرتغال-هزینه های زندگی در پرتغال_هزینه های تحصیلی در پرتغال_تحصیل در مقطع کارشناسی در پرتغال_تحصیل در مقطع دکتری در پرتغال_تحصیل پزشکی در پرتغال_گرفتن اقامت از طریق خرید ملک در پرتغال_مهاجرت خانوادگی به پرتغال_سرمایه گذاری در پرتغال_تحصیل دندانپزشکی در پرتغال و تحصیل در مدارس پرتغال اینها همواره سوال برای متقضیان اقامت کشور پرتغال بوده است و ما در این مقاله قصد داریم در خصوص تحصیل در مقطع کارشناسی در پرتغال شما را راهنمایی و بهترین گزینه را برایتان به اشتراک بگذاریم.

 

Pós-graduação em Portugal

Graduate studies in Portugal

مهاجرت امری غریزی و طبیعی است که از هزاران سال پیش افراد دست به این اقدام می زدند.

با پیشرفت علم و تکنولوژی و به روز شدن تمامی اتفاقات در جامعه جهانی مهاجرت نیز شکل تازه ای به خود دیده است.

برای ورود به کشوری جدید همیشه باید اطلاعات از آن کشور کسب کنیم تا برای سفری آسوده آماده شویم.

با آشنایی حدودی از کشور مقصد با علایق و شخصیت مردمان آن کشور آشنا می شویم،از اقتصادو منابع درآمدی مطلع می شویم، از آب و هوای کشور مقصد اطلاع پیدا می کنیم و شرایط دیگری که باید به آنها توجه اکید داشته باشیم.

موسسه مهاجرتی آوات درصدد برآمده است که این مطالب را برای متقاضیان عزیز نوشته و شما را برای سفری آسوده و آرام آماده کند.

 

کشور پرتغال در جنوب غربی اروپا و در غرب اسپانیا که هر دو کشور همسایه و ایتخت شهر زیبا و تاریخی لیسبون

مساحت 92100 کیلومتر مربع

جمعیت در حدود 11 میلیون نفر با زبان رسمی پرتغالی با واحد پول رایج یورو اروپا که در اصل واحد رسمی پولی مالی کشور پرتغال نیز هست.

شهرهای مهم کشور پرتغال،لیسبون ،براگا، پورتو،کویمبرا و آمادورا که این شهرها مهد دانشگاه های قدیمی و تحصیل عالیه در کشور پرتغال هستند.

دریانوردی از قدیم الیام در کشور پرتغال بوده که این کشور را به قطب اقتصادی دریایی در زمان های گذشته و حتی زمان حال تبدیل کرده است.

منابع دریایی وشناسایی مباحث دریایی اقتصادی منحصر به فرد را در این کشور ایجاد کرده است.

 

در این مطالبی که در اختیار شما قرار داده می شود سعی بر آن داریم که  در مورد تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در پرتغال  نوشته و شما را برای مهاجرت تحصیلی آسوده به کشور پرتغال اطلاع سازیم.

 

تیم پرقدرت آیتی و نویسندگان خبره موسسه مهاجرتی آوات روزانه تحقیقات جامع و کافی را در مورد تمامی کشورهای جهان صورت می دهند تا مطالبی پرمفهوم و کاربردی را به شما عزیزان انتقال داده و شما را از اطلاعات بروز جهانی آگاه سازند.

از این رو با تماس به دفتر مرکزی و اصلی موسسه مهاجرتی آوات می توانید با خبره ترین و زبده ترین مشاورین ما در امور بین الملل تماس حاصل فرمائید و از وضعیت مهاجرتی قانونی و اصولی به کشورهای مختلف آگاه شده و بهترین انتخاب را برای روشن کردن مسیر زندگی خود و خانواده محترمتان انجام دهید.

اصلی ترین مبحثی که می خواهیم به آن بپردازیم بررسی برروی تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در پرتغال، بررسی سطحی هزینه های زندگی و مزایای تحصیلی در کشور پرتغال است که می توانید آنها را در مطلب ذیل مطالعه فرمائید.

کشور پرتغال در امور تحصیلی با بهره گیری از متدهای بروز جهانی فضایی مناسب و راحت را برای تحصیل دانشجویان خود در  دانشگاه های معتبر جهانی در این کشور فراهم کرده است.

تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در پرتغال مورد نظر افراد زیادی چه در داخل کشور و چه در کشورهای دیگر جهانی است.

ارتباط خوب مردمان کشور پرتغال با دانشجویان،هزینه های خوب زندگی و شهریه متناسب قیمتی علاقه افراد برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در پرتغال را دو چندان کرده است.

از مزایای آموزشی برای دانشجویانی که قصد تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در پرتغال را دارند می توان تحصیل در دانشگاه های خوب و ممتاز کشور پرتغال نام برد.

دانشگاه هایی که از دپارتمان های بسیار زیاد،اساتید مجرب و حرفه ای،دانشکده های ممتاز و دستگاه های اجرایی آموزش با کیفیت بهره می گیرند، که فضای آموزشی آرامی برای دانشجویان عزیز ایجاد کند و آنان را برای ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر در دانشگاه های پرتغال تشویق کنند.

تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در پرتغال 2 سال به طول می انجامد و دانشجو بایستی 89 تا 119 واحد درسی را در این مقطع بگذراند و خود را آماده تحصیل در مقاطع بالاتر ببیند.

زبان لازم برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در پرتغال انگلیسی است.

زبان پرتغالی در دانشگاه ها در مقاطع بالاتر از لیسانس کمتر استفاده می شود.

اما دانشجویان باید توجه داشته باشند اگر زبان پرتغالی را آموخته باشند می توانند در دانشگاه های پرتغالی زبان شهریه های پایین تری را پرداخت کنند و ارزانتر از دانشگاه های خصوصی به تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در پرتغال بپردازند.

تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در پرتغال برای دانشجویانی که قصد کار در حین تحصیل را دارند در هفته 20 ساعت و با دریافت درآمدی در حدود ساعتی 9 تا 12 یورو حقوق را در بردارد. که از این راه دانشجو می تواند هزینه های دانشگاهی و زندگی خود را تقبل کند.

هزینه های تحصیلی و هزینه های زندگی فرد دانشجو در طول سال در حدود 2700 یورو است که این مبلغ شامل هزینه های خانه (آپارتمان یا سوئیت دانشجوئی) خورد و خوراک،حمل و نقل، بیمه، شارژ (آّب و برق) و غیره… می شود.

مدارکی نیز برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در پرتغال وجود دارد:

1.رزومه

2.مدرک زبان انگلیسی 4.5

3.انگیزه نامه

4.توصیه نامه از استادهای دانشجو

5.مدرک لیسانس دال بر اینکه این دوره کامل گذرانده شده است و ریز نمرات

تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در پرتغال بعد از ورود دانشجو و اقدام برای اخذ ویزا ، همراه دانشجو پس از وی می توانند ویزا گرفته و وارد کشور پرتغال بشوند.

 

با تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در پرتغال می توانید مسیر موفقیت در عرصه های جهانی در مقوله کاری را برای خود طی نموده و در کشور پرتغال، کشورهای پرتغال زبان و حتی کشورهای دیگر جهانی به کسب و کار و درآمد خوبی برسید.

 

و دیگر مزایایی که با تماس با موسسه مهاجرتی آوات مشاورین ما تمامی آنها را به شما انتقال می دهند.

برای کسب اطلاعات دقیق و گرفتن مشاوره درست حقوقی در زمینه مهاجرت به پرتغال می توانید از سیستم مشاوره وکلای زبده موسسه مهاجرتی آوات بهره مند شوید.

و همینطور برای اطلاعات و مطالعه بیشتر در زمینه کشور پرتغال مقالاتی را در قسمت پایین این صفحه آماده نموده ایم که میتوانید از آن بهره مند شوید:

 

پیشنهاد میکنیم پیش از هرگونه اقدامی در خصوص امر مهاجرت حتما تحقیقات لازم را بعمل بیاورید … ویدیوهای مناسب در خصوص کشور مورد نظر خود حتما ببینید و از مشاوران عالی رتبه و بین المللی بهره مند شوید.

شما عزیزان میتوانید سوالات ذهنی خود را در زمینه  تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در پرتغال    در زیر همین مقاله برای ما مطرح نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت نسبت به پاسخگویی شما اقدام نمایند.

همچنین جهت کسب اطلاعات بشتر در زمینه  تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در پرتغال  میتوانید از طریق شماره های وبسایت آوات با کارشناسان سازمان مهاجرتی آوات (موسسه مهاجرتی لتس مایگریت ) تماس گرفته و درخواست مشاوره حضوری دهید.

سازمان مهاجرتی آوات ( موسسه مهاجرتی لتس مایگریت ) با بهره مندی از برترین وکلا و مشاورین بین المللی آماده هرگونه خدمات مهاجرتی به شما عزیزان و همراهان گرامی خواهد بود.

به امید زندگی بهتر و جدید با آرامش خاطر .

 

  • آگوست 24, 2018
  • بازدید : 144
  • پرتغال,تحصیلی