مرکز تماس 02122038837 | 02122038935 | 02122038481 | 02122038131

ایمیل info@letsmigrate.org

مشاوره اولیه رایگان

اطلاعات بیشتر

خدمات بصورت کاملا تضمینی

اطلاعات بیشتر

انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اطلاعات بیشتر
انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اخذ اقامت در سریع ترین زمان

اطلاعات بیشتر
اطلاعات بیشتر مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به آمریکا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به نیوزیلند

مهاجرت به نیوزیلند

مشاوره و بررسی رایگان
تحصیل در مقطع فوق ‌لیسانس در انگلیس

تحصیل در مقطع فوق ‌لیسانس در انگلیس

تحصیل در مقطع فوق ‌لیسانس در انگلیس
Rate this post

تحصیل در مقطع فوق ‌لیسانس در انگلیس

تحصیل در مقطع فوق لیسانس در انگلیس تحصیل در انگلیس اقامت تحصیلی انگلستان تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در انگلیس

یکی از راه های اقامت انگلستان ، مهاجرت از طریق تحصیل در انگلیس میباشد.

در این مقاله و نوشته قصد داریم در خصوص  تحصیل در مقطع فوق لیسانس در انگلیس  مطالب و اطلاعات مختصری را به اشتراک بگذاریم * امیدواریم اطلاعات فوق برای شما عزیزان متقاضی مهاجرت مثمــر ثــمر واقع باشد.

در ادامه میپردازیم به بحث تحصیل در مقطع فوق لیسانس در انگلیس

تحصیل در مقطع فوق لیسانس در انگلیس

یک سال. فقط 1 سال زمان و هزینه‌ی خود را صرف می‌کنید تا مدرک فوق‌لیسانس دریافت کنید. این عدد واقعیت دارد و تحصیل در انگلیس در مقطع فوق‌لیسانس 1 سال زمان می‌برد. انگلیس جزو کشورهایی است که دانشگاه‌های بسیار معتبر با سطح بالای آموزشی دارد. شما با ورود به این کشور می‌توانید بورسیه‌های تحصیلی درجه نیز کسب کنید. شما می‌توانید از امکانات بسیار متنوع دانشگاه‌های کشور انگلیس از قبیل معافیت شهریه، فرصت کار در حین تحصیل، تخفیفات فراوان دانشجویی، اجازه کار تمام‌وقت بعد از فراغت تحصیل در مقطع فوق‌لیسانس در انگلیس استفاده کنید.

 

برای ورود به مقطع کارشناسی ارشد و تحصیل در این مقطع مدارک تحصیلی کارشناسی الزامی است.

البته در بعضی از رشته‌ها به این مدارک نیازی نیست.

یکی از بهترین انتخاب‌های دانشجویانی که دوره‌ی کارشناسی را بعد از سپری کردن مدت‌زمان 3 سال در کشور انگلیس طی کرده‌اند ورود به دوره‌ی کارشناسی ارشد و تحصیل در مقطع فوق‌لیسانس در انگلیس است.

البته حتماً درخواست خود را زودتر از موعود برای دانشگاه موردنظر ارسال کنید. زیرا هر دانشگاه شرایط و ضوابط خودش را دارد که این امر موجب می‌شود تا بعدازاینکه مدارک را به‌طور کامل ارسال گردید زمانی مقرر شود تا مدارک از طریق دانشگاه موردنظر بررسی شود.

بعضی از کشورها مدارک کارشناسی دانشگاهی خود را به‌هیچ‌عنوان نمی‌توانند به تائید  دانشگاه‌های کشور انگلیس  درآورند و این مدارک از دید این دانشگاه‌ها مورد تائید و معتبر نیستند.

پس دقت داشته باشید قبل از گرفتن پذیرش مدرک دوره‌های کارشناسی، این مدرک به معادل مدرک آن در انگلیس تغییر و تبدیل و احراز صلاحیت شود.

یکی از مزایای بزرگ تحصیل در مقطع فوق‌لیسانس در انگلیس کم بودن مدت تحصیل در این مقطع است.

دانشجویان طی 1 سال تحصیل در مقطع فوق‌لیسانس  موفق به اخذ مدرک Master می‌گردند.

می‌توان به جرات گفت مدت این دوره در کشور انگلیس به نسبت چند کشور هم‌طراز دیگر  مثل کانادا، آلمان و غیره بسیار پایین و تقریباً نصف هست.

در مقطع فوق‌لیسانس دو راه برای تحصیل وجود دارد.

: درس و تحقیق باهم تلفیق می‌شوند.Course

:فقط تحقیق Research

  • در حالت اول دانشجو بعد از سپری کردن 2 ترم و بعد از موفقیت در امتحانات کتبی مدرک کارشناسی ارشد را کسب می‌کند. در این حالت هیچ کلاس درسی برای رفت‌وآمدهای درون کلاسی و دانشگاهی وجود ندارد.
  • در حالت دوم دانشجو بایستی از اول با استاد راهنمایی که مورد تائید کارشناسان آموزشی شده است یک پروژه تحقیقاتی را بنویسد و آن را تکمیل کند. مدت دوره حدوداً 1.5 سال و نسبت به By Course ، 5 الی 6 ماه بیشتر به طول می‌انجامد.

اول اکتبر شروع دوره‌ی فوق‌لیسانس در تمامی دانشگاه‌های انگلیس هست.

یکی از مزایای تحصیل در انگلیس انتخاب آزادانه‌ی دانشجو و تحصیل در رشته‌ی موردعلاقه با محدودیت‌های کم‌تر رشته‌ی پیش‌نیاز برای گذراندن مقطع فوق‌لیسانس خود هست.

دوره‌ی کارشناسی پژوهشی نیز 2 ساله است که شرط بزرگ پروژه پایانی تعداد بالای به‌کارگیری از بیش از 75000 کلمه هست.بعد از تکمیل بایستی آزمون شفاهی نیز ارائه شود. اگر دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد هستید نمی‌توانید از ابتدای تحصیل از تسهیلات و وام دانشجویی استفاده کنید و حداقل نیاز به درخشش در یک‌ترم تحصیلی دارید. هزینه‌های مالی در شهر لندن نسبت به شهرهای دیگر انگلیس 1.5 تا 2 برابر گران‌تر هست. برای مثال چند رشته به همراه هزینه‌ی سالانه در ادامه‌ی مقاله ذکرشده‌اند:

علوم انسانی بین 9000 تا 13000 هزار پوند در سال

زیرشاخه‌های دوره‌ی روانشناسی مثل دوره‌های بالینی 20000 تا 24000 هزار پوند

مدیریت بازرگانی بین 6000 تا 60000 هزار پوند

متقاضیان برای تحصیل در مقطع کارشناسی بایستی مدرک زبان انگلیسی با نمره 6 تا 6.5 آیلتس را داشته باشند.

کسانی که نمره‌ی آیلتس 5.5 رادارند می‌توانند بعد از سپری کردن یک دوره 6

ماهه به نام  Premaster مدرک زبان مورد تائید را در دریافت کنند.

 

 

 

هزینه‌های زندگی

هزینه‌های زندگی به‌طور میانگین در کشور انگلیس و در مقطع فوق‌لیسانس بین 800 تا 900 پوند در ماه هست که هزینه‌های مسکن-غذا و رفت آمد- بیمه و سایر هزینه‌ها را دربرمی گیرد. این هزینه در شهرهای پرجمعیت‌تر مانند لندن به‌مراتب تا 30 درصد بیشتر است. اطلاعات دقیق هزینه‌های زندگی در انگلیس را با مراجعه به لینک موردنظر کسب نمایید.

 

اجازه کار در مقطع فوق‌لیسانس

دانشجویان این مقطع تحصیلی با مجوز کشور انگلیس می‌توانند 20 ساعت در هفته کار کنند و حقوق بین 9 تا 12 پوند را به ازای هر 1 ساعت کاری به دست بیاورند.

 

اهمیت سوابق کاری در پذیرش فوق‌لیسانس

برای تقاضای تحصیل در مقطع فوق‌لیسانس در انگلیس رزومه تحصیلی و کاری بسیار حائز اهمیت است. این‌که اثبات کنید که به رشته‌ای که تقاضای تحصیل در آن رادارید آشنایی دارید و در این زمینه کار مرتبط انجام داده‌اید. در بعضی از دوره‌های کارشناسی ارشد داشتن تجربه کاری بسیار مهم تلقی می‌شود. دانشجویان متقاضی برای تحصیل در مقطع فوق‌لیسانس در انگلیس باید ریزنمرات خود را که دوره‌ی تحصیلی دیپلم تا لیسانس را شامل می‌گردد ارائه بدهند.

توجه داشته باشید ریزنمرات باید ترجمه رسمی به زبان انگلیسی شده باشد. و البته برای ارائه مدارک تحصیلی خود به سفارت انگلستان نیاز به گرفتن یک سری تأییدیه‌های داخلی مانند مهر تائید دادگستری ندارید.

پیچ‌وخم‌های فراوانی به‌واسطه عدم ارتباط مستقیم دو کشور در برخی موارد، سر راه شما به‌عنوان متقاضی تحصیل در مقطع فوق‌لیسانس در انگلیس قرار دارد که با اخذ مشاوره‌ی صحیح می‌توانید این پیچیدگی‌ها را به حداقل برسانید. عدم ارتباط مستقیم بانک‌ها در امر پرداخت شهریه، شانس ویزای متغیر به خاطر شرایط کنونی پناهندگی در انگلیس و …. بسیاری موارد دیگر همگی دست‌به‌دست هم دهند تا این پروسه فراز و نشیب‌های خاص خود را داشته باشد. با ما تماس بگیرید تا از واجد شرایط بودن خود توسط مشاورین کارآزموده‌ی موسسه مهاجرتی آوات اطلاع کسب نمایید.

پیشنهاد میکنیم پیش از هرگونه اقدامی در خصوص امر مهاجرت حتما تحقیقات لازم را بعمل بیاورید … ویدیوهای مناسب در خصوص کشور مورد نظر خود حتما ببینید و از مشاوران عالی رتبه و بین المللی بهره مند شوید.

شما عزیزان میتوانید سوالات ذهنی خود را در زمینه  تحصیل در مقطع فوق لیسانس در انگلیس    در زیر همین مقاله برای ما مطرح نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت نسبت به پاسخگویی شما اقدام نمایند.

همچنین جهت کسب اطلاعات بشتر در زمینه  تحصیل در مقطع فوق لیسانس در انگلیس  میتوانید از طریق شماره های وبسایت آوات با کارشناسان سازمان مهاجرتی آوات (موسسه مهاجرتی لتس مایگریت ) تماس گرفته و درخواست مشاوره حضوری دهید.

سازمان مهاجرتی آوات ( موسسه مهاجرتی لتس مایگریت ) با بهره مندی از برترین وکلا و مشاورین بین المللی آماده هرگونه خدمات مهاجرتی به شما عزیزان و همراهان گرامی خواهد بود.

به امید زندگی بهتر و جدید با آرامش خاطر .

 

  • آگوست 24, 2018
  • بازدید : 123
  • انگلستان,تحصیلی