مرکز تماس 02122038837 | 02122038935 | 02122038481 | 02122038131

ایمیل info@letsmigrate.org

مشاوره اولیه رایگان

اطلاعات بیشتر

خدمات بصورت کاملا تضمینی

اطلاعات بیشتر

انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اطلاعات بیشتر
انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اخذ اقامت در سریع ترین زمان

اطلاعات بیشتر
اطلاعات بیشتر مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به آمریکا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به نیوزیلند

مهاجرت به نیوزیلند

مشاوره و بررسی رایگان
تحصیل در مقطع دکتری در انگلستان

تحصیل در مقطع دکتری در انگلستان

تحصیل در مقطع دکتری در انگلستان
Rate this post

تحصیل در مقطع دکتری در انگلستان

تحصیل در مقطع دکتری در انگلستان تحصیل در انگلستان مهاجرت به انگلستان از طریق تحصیل مهاجرت و راه های مهاجرت به انگلستان

بررسی راه های مهاجرت به انگلستان و اطلاعات در این خصوص را در آرشیو مقالات ما در وبسایت آوات و لتس مایگریت میتوانید جستجو نمایید.

در این مقاله و نوشته قصد داریم در خصوص   تحصیل در مقطع دکتری در انگلستان مطالب و اطلاعات مختصری را به اشتراک بگذاریم * امیدواریم اطلاعات فوق برای شما عزیزان متقاضی مهاجرت مثمــر ثــمر واقع باشد.

در ادامه میپردازیم به بحث تحصیل در مقطع دکتری در انگلستان

تحصیل در مقطع دکتری در انگلستان

برای گرفتن پذیرش در مقطع دکتری نوشتن مقاله ای با زبان انگلیسی مبتنی بر موضوع تحقیقی (پروپوزال) که با تلاش متقاضی به دانشگاه برای توضیح دادن و برای نوشتن تحقیق مورد نظر فرد جمع آوری می شود.

برای انتخاب و ارایه موضوع تحقیق ریز نمرات مقطع ارشد و رزومه کاری فرد متقاضی الزامی است که بعد از این مراحل فرد بایستی یک استاد راهنما را حتما پیدا کند.

مقطع دکتری در سرتاسر جهان از نظر اعتبار در سطوح بالای تحصیلی قرار گرفته است.که کشور انگلستان نیز از این امر و اعتبار جهانی مستثنی نیست.

بالاترین دوره ی تحصیلی در کشور انگلستان مقطع دکتری است.متقاضیان زیادی برای گرفتن مدرک دکتری در کشور انگلستان درخواست می دهند.

مدت دوره ی تحصیلی دکتری در انگلستان

مدت این دوره بین 3 تا 4 سال است.کسانی که به دنبال فضاهای جدید علمی آموزشی هستند درخواست های مکرر و فراوانی برای گذاراندن دوره های دکتری کشور انگلستان می دهند.برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری کشور انگلستان احتیاجی به مدرک فوق لیسانس نیست.اما در برخی مواقع داشتن مدرک فوق لیسانس برای آسان تر کردن پذیرش دانشجو لازم است.

تحصیل در دانشکده پزشکی در دانشگاه های کمبریج

دانشکده ی پزشکی کمبریج بسیار بزرگ است به طوری که بیش از 10 بخش آموزشی را در خود جای داده است و هر کدام برای خود از یک تخضض مجزا برخوردار است.

فسمت های بزرگی از قبیل موسسه تحقیقات پزشکی کمبریج ، ساختمان علوم متابولیک که متشکل از استادهای بسیار خبره اسن که بیش از 300 پرسنل حرفه ای و آموزش دیده در سطوح مختلف آموزشی ، کاری وغیره را نیز در خود جای داده است.

قدمت دانشکده های کمبریج کمتر از خود دانشگاه های کمبریج است ولی با این اوصاف به جرات می توان گفت در قرون قدیم دانشکده های زیادی در کشور انگلستان وجود داشته است به طوری که عمر آنها به قرن 13 و 14 می رسد

که اولین دانشکده ی کمبریج پترهوس در سال 1284 تاسیس شده است.

پژوهش های زیادی در این دانشکده صورت می گیرد که برای تحقیقات علم پزشکی بسیار مفید است.

گروه پزشکی بخش های زیادی دارد

-پزشکی کلیوی   -قلب و عروق  -بیهوشی  -گوارش و کبد   -بیماری های عفونی و غیره…

اگر سری به آمار 400 دانشکده ی معتبر پزشکی بزنیم متوجه می شویم دانشکده ی کمبریج جزو 10 دانشگاه برتر و در رتبه ی 3 این نظر سنجی در رنکینگ کیو اس قرار گرفته دارد.

این امکان فراهم می شود تا دانشجو به راحتی برای وارد شدن و تحقیقات برای انتخاب رشته ی پزشکی در کشور انگلستان و دانشگاه ها و دانشکده های پزشکی این کشور فکر و اقدام کند.

هزینه های زندگی در مقطع دکتری در کشور انگلستان

هزینه ی زندگی دانشجویی بین 600 تا 800 پوند در ماه می باشد که شامل هزینه های غذا رفت و آمد مسکن (اجاره ی آپارتمان ، بیمه وسایر هزینه هاست.البته می توان گفت این هزینه ها سالی حدودا 12 هزار پوند می شود)

برای گرفتن پذیرش و ویزای تحصیلی انگلستان حدودا 6 ماه زمان می برد.

متقاضی می تواند در تمام شهرهای کشور انگلستان در مقطع دکتری به تحصیل بپردازد.

نکته این جاست که در برخی از کشورها متقاضی برای گرفتن ویزای تحصیلی بیش از 6 ماه صبر کند.

در یعضی مواقع شاید مدت دوره ی مقطع دکتری بین 3 تا 6 سال هم طول بکشد البته به خاطر فول تایم بودن است.

فرد متقضی باید (تز) خود را که با عنوان یک پروژه ی تحقیقاتی روی یک موضوغ آکادمیک است متمرکز کند.

بعد از انتخاب استاد راهنما مباحث را گرد آوری و جمع آوری کند تا آماده شود کمیته ای از استادان داشنگاه مورد نظر تشکیل شوند وهنگام پرسش ها و پاسخ های دو طرفه متقضی در مقابل آنها از تز خود نیز دفاع کند.

مدارک مورد نظر وشرایط

– دوره ی لیسانس و فوق لیسانس پشت سر گذاشته باشید با نمرات خوب.

– سطح زبانی دانشجو C1 یا IELTS 7

(سال های اولیه تحصیلی در دوره ی دکتری در کشور انگلستان جهت ارزش یابی و ارز یابی دانشجویان است.تا بتوانند در مقاطع بعدی با قدرت علمی و کسب مهارت های بالاتری تز خود را آماده کنند)

پروپوزال متقاضی بیانگر تحقیقی است که فرد دانشجو قصد دارد آن را انجام دهد.

اساتید حرفه ای دانشگاه مورد نظر حتما و قبل از شروع دوره پروپوزال مورد نظر را بررسی می کنند که در صورت قبولی تایید می شود.

ریز نمرات و مدارک تحصیلی دوره های قبلی تحصیلی دوره های قبلی تحصیلی برای ارایه به دانشگاه.

کشور انگلستان نیازی به تاییده دادگستری و وزارت امورخارجه برای ترجمه انگلیسی مدارک ندارد.

فرم تقاضا یا درخواست اپیلیکیشن فرم توسط دانشگاه ارایه می شود که باید با اطلاعات دانشجو مطابقت داشته باشد.

این شرایط در بیشتر موارد هزینه ای با نام APPLICATION FEE دارد.

توصیه نامه از اساتید   -انگیزه نامه   (اسم فامیل تاریخ تولد محل تولد آدرس ایمیل و غیره)

رزومه : نام رشته-دانشگاههای محل تحصیل-سوابق کاری-مهارت های تخصصی-توانایی فردی مثل هنر و ورزش- توانایی در زبان مدرک زبانی

دانشگاههای انگلستان در زمره ی قدیمی ترین و با سابقه ترین دانشگاههای جهان قرار دارد.

در جوامع امروزی میزان تحصیلات و داشتن علم و مهارت نکته بسیار مثبتی برای ییدا کردن موقعیت اجتماعی افراد و راه اندازی کسب و کار ایده آل است.

 

به پایان مقاله و نوشته در خصوص تحصیل در مقطع دکتری در انگلستان رسیدیم

 

برای اطلاعات بیشتر و مطالعه مقالات بیشتر حتما به آرشیو مقالات کشورهای آوات مراجعه نمایید و موضوع مورد نشر خود را جستجو نمایید .

وبسایت آوات با داشتن و بهره مندی از بیشترین و بهترین تیم آی تی همیشه و در همه جای فضای مجازی با شما همراه خواهد بود . ویدیو های ما را دنبال نمایید.

 

در آخر

پیشنهاد میکنیم پیش از هرگونه اقدامی در خصوص امر مهاجرت حتما تحقیقات لازم را بعمل بیاورید … ویدیوهای مناسب در خصوص کشور مورد نظر خود حتما ببینید و از مشاوران عالی رتبه و بین المللی بهره مند شوید.

شما عزیزان میتوانید سوالات ذهنی خود را در زمینه   تحصیل در مقطع دکتری در انگلستان   در زیر همین مقاله برای ما مطرح نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت نسبت به پاسخگویی شما اقدام نمایند.

همچنین جهت کسب اطلاعات بشتر در زمینه  تحصیل در مقطع دکتری در انگلستان  میتوانید از طریق شماره های وبسایت آوات با کارشناسان سازمان مهاجرتی آوات (موسسه مهاجرتی لتس مایگریت ) تماس گرفته و درخواست مشاوره حضوری دهید.

سازمان مهاجرتی آوات ( موسسه مهاجرتی لتس مایگریت ) با بهره مندی از برترین وکلا و مشاورین بین المللی آماده هرگونه خدمات مهاجرتی به شما عزیزان و همراهان گرامی خواهد بود.

به امید زندگی بهتر و جدید با آرامش خاطر .

 

  • آگوست 24, 2018
  • بازدید : 105
  • انگلستان,تحصیلی