مرکز تماس 02122038837 | 02122038935 | 02122038481 | 02122038131

ایمیل info@letsmigrate.org

مشاوره اولیه رایگان

اطلاعات بیشتر

خدمات بصورت کاملا تضمینی

اطلاعات بیشتر

انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اطلاعات بیشتر
انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اخذ اقامت در سریع ترین زمان

اطلاعات بیشتر
اطلاعات بیشتر مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به آمریکا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به نیوزیلند

مهاجرت به نیوزیلند

مشاوره و بررسی رایگان
تحصیل در مقطع دکترا در اسپانیا

تحصیل در مقطع دکترا در اسپانیا

تحصیل در مقطع دکترا در اسپانیا

 

تحصیل در مقطع دکترا در اسپانیا –ایا قصد مهاجرت به کشور اسپانیا را دارید ؟ ایا می خواهید در کشور اسپانیا تحصیل کنید ؟ایا با شرایط دانشگاهی این کشور اشنایی دارید ؟ایا از هزینه های تحصیلی در این کشور اگاهی دارید ؟ایا با شرایط پذیرش دانشگاه های این کشور اگاهی دارید ؟

ایا از شرایط هزینه های مالی این کشور اگاهی دارید ؟ایا با دانشگاه های معتبر اسپانیا اشنایی دارید ؟

 

به شما پیشنهاد می کنم با ما همراه باشید تا با شرایط تحصیل در مقطع دکتری در کشور اسپانیا اشنایی پیدا کنید .

 

کشور اسپانیا در جنوب غربی ارو پا واقع شده است

 این کشور از شبه جزیره ای به نام ایبریا تشکیل شده است

 . جالب است بدانید کشور پرتغال تنها کشور همسایه در این شبه جزیره می باشد

. زبان اصلی این کشور اسپانیایی می باشد . و زبان کاتالانی در شمال شرق این کشور کاربرد دارد و زبان گالیسین در شمال غربی این کشور کاربرد دارد

 . پایتخت این کشور یکی از پر جمعیت ترین شهر های این کشور است مادرید می باشد . نوع حکومت این کشور پادشاهی می باشد ..

 اکثریت مردمان  این کشور مذهبشان مسیحی می باشد . از پر جمعیت ترین شهر های این کشور می توان به والنسیا / سبیا/ سارا گوسا / کالا گا / مورسیا / اشاره کرد . اب و هوای این کشور به دلیل وجود سواحل متعدد و کوه ها یکی از بهترین و متنوع ترین اب و هوا ها را در ارو پا شناخته شده است

. بالا ترین دما در این کشور به 47 در جه اشاره شده است و سرد ترین  در جه در این کشور به 32- اشاره شده است .

تحصیل در مقطع دکترا در اسپانیا

 

کسانی که می خواهند به این کشور مهاجرت کنند و دوره تحصیل در مقطع دکترا در اسپانیا را به اتمام برسانند باید در مرحله اول ازمون ورودی دانشگاه مورد نظر شان را بدهند

. اگر در این ازمون قبولی کسب کردن اجازه تحصیل در مقطع مورد نظر در ان دانشگاه داده می شود .

این کشور در ارو پا یکی کشور های عالی از نظر متد اموزشی می باشد و رشد روز افزون علمی  را دارا می باشد . تحصیل در کشور اسپانیا اکثرا به زبان اسپانیایی صورت می گیرد .

 اگر شما به این زبان تسلط ندارید در کشور اسپانیا مراکز اموزشی بسیاری و جو د دارد که شما می توانید از انها جهت بالا بردن تسلط به زبان اسپانیایی استفاده کنید .

کشور اسپانیا دارای مراکز علمی و اموزشی بسیاری می باشد که تعداد این مراکز به 81 عدد می رسد که حدود 50 عدد از این مراکز دولتی می باشند و و حدود 31 عدد انها ازاد می باشد

 . این مراکز ازبالاترین کیفیت روز جهانی برخوردارند . این کشور دارای پنج دانشگاه معتبر دنیا می باشد نظیر بارسلونا / والنسیا / پلی تکنیک والنسیا و ویگو . این دانشگاه ها در شهر های مختلفی قرار دارند اگر شما تصمیم به تحصیل در این کشور را دارید حتما شهر مورد تحصیلتان را انتخاب کنید .

تحصیل در مقطع دکترا در اسپانیا بیشتر به زبان انگلیسی تدریس میشود اگر شما به زبان اسپانیاایی مسلط نیستید جای هیچ نگرانی نیست و می توانید با زبان انگلیسی امورات خود را بگذرانید .

 اگر شما دیپلم و کارشناسی و کارشناسی ارشد خود را در کشوری دیگر اخذ کرده اید احتمال دارد از شما برای ورد به مقطع دکترا یک ازمون گرفته شود که دیپلم اسپانیایی می باشد و این ازمون به زبان اسپانیایی می باشد .

 

مدارک لازم جهت پذیرش و تحصیل در مقطع دکترا در اسپانیا:

 

جهت پذیرش  وتحصیل در مقطع دکترا در اسپانیا شما باید مدارک کارشناسی و کارشناسی ارشد خود را در اختیار داشته باشید تا بتوانید پذیرش شوید

مدارک کارشناسی و کارشناسی ارشد شما باید مرتبط باهم باشند رشته هایشان لازم به ذکر است که بعضی مدارک تایید شده در کشور اسپانیا نیستند واین مدارک نیاز به تاییدیه رسمی دارد . 

شما برای پذیرش در این دانشگاه ها نیاز دارید که اسناد هویت شما و مدارک تحصیلی تان تایید شود

. در این دانشگاه ه برای  تحصیل در مقطع دکترا در اسپانیا از شما مصاحبه ای گرفته می شود که متوجه شوند شما صلاحیت تحصیل در این مقطع و در این دانشگاه را دارید یا خیر . شما باید تمامی مدارک خود را که ارسال می کنید باید به زبان اسپانیایی ترجمه شده باشد .

شما می توانید به همراه تحصیل در مقطع دکترا در اسپانیا کار نیز کنید . اخذ ویزای تحصیلی شما بنا به شرایط ملیت شما داده می شود اگر شما تابعیت یکی از کشور های ارو پایی را داشته باشید به نسبت کشور های دیگر راحت تر می توانید ویزای تحصیلی خود را کسب کنید .

دولت کشور اسپانیا مزایا و تخفیفات مختلفی را برایدانشجویان این کشور ارئه کرده است از جمله تخفیف بلیط حمل و نقل  و خدمات بهداشتی و . . .

شرایط اخذ تحصیل در مقطع دکترا در اسپانیا برای دانشجویان غیر اتحادیه ی ارو پا

این دانشجویان باید جهت ویزای تحصیلی خود از نوع D اقدام نمایند .

 این نوع ویزای تحصیلی به مدت 90 روز قابل استفاده می باشد و پس از اتمام اعتبار ویزا باید شما اقدام به اخذ ویزای دانشجویی کنید تا بتوانید در این کشور اقامت داشته باشید .

بعد از یک ماه مهاجرت به کشور اسپانیا شما باید جهت در خواست کارت دولتی اقدام نماید تا بتوانید در این کشور ب طور بلند مدت تحصیلات خود را بگذرانید

شما جهت در خواست این کارت باید به اداره ی ملی امور خارجه در کشور اسپانیا بروید و اثر انگشت شما و مدارک شما ثبت گردد و شما بتواند کارت ملی خارجی خود را دریافت کنید .

شما اگر بتوانید ویزای دانشجویی خود را کسب کنید می توانید به طور ازادانه بدون ویزای دیگری به کشور های جز اتحادیه ارو پا سفر کنید . در اسپانیا هزینه های دانشگاهی در مقطع دکترا متفاوت می باشد . و ممکن است هزینه ای در سال به معادل 200 تا 267 یورو داشته باشید .

هزینه های دانشگاهی در زمان  تحصیل در مقطع دکترا در اسپانیا

 

هزینه های پرداختی در یک دانشگا خصوصی بطور میانگین 6000 یور می باشد .

 اکثر موسسات عالی و اموزشی شروع کار خود را از ماه اکتبر اغاز می کنند و در ماه ژوئن به اتمام می رسد . دانشگاه های این کشور اکثرا دارای دو ترم می باشند که پایان هر ترم از شما امتحانی می گیرند و شما را به مقطع بالا تری ارتقا می دهند .

 

دانشجویانی که زیر 28 سال سن داشته باشند نمی توانند از خدمات بهداشتی استفاده کنند اما دانشجویان بالای 28 سال می توانن از تمامی خدمات در مانی و بهداشتی بهره ببرند .

 

 

به شما عزیزان گرامی پیشنهاد می شود در رابطه با تصمیمات خود و تحصیل در مقطع دکترا در کشور اسپانیا حتما با یک وکیل حقوقی و مشاوره مها جرتی مشورتی داشته باشید .

 

 

 

    امیدوارم از این مقاله اطلاعات لازم را جهت ارتقا اگاهی خود کسب کرده باشید .

  • سپتامبر 4, 2018
  • بازدید : 122
  • اسپانیا,تحصیلی