مرکز تماس 02122038837 | 02122038935 | 02122038481 | 02122038131

ایمیل info@letsmigrate.org

مشاوره اولیه رایگان

اطلاعات بیشتر

خدمات بصورت کاملا تضمینی

اطلاعات بیشتر

انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اطلاعات بیشتر
انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اخذ اقامت در سریع ترین زمان

اطلاعات بیشتر
اطلاعات بیشتر مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به آمریکا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به نیوزیلند

مهاجرت به نیوزیلند

مشاوره و بررسی رایگان
تحصیل در سوئد

تحصیل در سوئد

تحصیل در سوئد
5 (100%) 4 votes

تحصیل در سوئد

کشور سوئد دارای یک نظام آموزشی بسیار قدرتمندی است که بهترین و مطلوب ترین شرایط تحصیلی را برای دانش آموزان خود فراهم می کند و آنان را فریخته و نخبه در تمامی مقاطع تحصیلی خود پرورش می دهد. تمامی این موارد سبب گشته تا بسیاری از مردم جهان در تمامی کشور ها به ویژه کشور های آسیایی را تشویق به ادامه تحصیل در سوئد در مقاطع مختلف نماید. برای تحصیل در سوئد باید اطلاعات لازم را در این زمینه نظیر هزینه های تحصیل در سوئد و … را کسب کنید. ما این موارد را تهیه کرده و برای شما ارائه می دهیم. امیدواریم مفید واقع شود.

کشور سوئد یکی از خوش آب و هوا ترین کشور های اروپایی محسوب می شود که چهارمین کشور اروپایی از نظر مساحت است و جمعیتی به بیش از 10 میلیون نفر را دارا می باشد. این کشور  دارای کیفیت زندگی بالا، رفاه اقتصادی و اجتماعی، امنیت بالا و بهداشت قوی و بسیار بالایی است که تمامی این امتیازات موجب منحصر به فرد بودن این کشور و وجه تمایز آن با بسیاری از کشور های دیگر شود.

 

تحصیل در سوئد چگونه است؟

چرا کشور سوئد را برای تحصیل خود انتخاب کرده اید؟

آیا شرایط تحصیل در سوئد رایگان است؟

آیا قصد دارید برای ادامه تحصیل خود به کشور اروپایی و خوش آب و هوای سوئد مهاجرت نمایید؟

آیا می دانید کشور سوئد یکی از بهترین کشور های اروپایی است که شرایط مساعد و مناسبی برای تحصیل تمامی افراد فراهم کرده است؟

کشور سوئد یکی از برترین کشورهای قاره اروپا محسوب می شود که سالانه متقاضیان زیادی را جهت تحصیل و زندگی به سوی خود جذب می کند. در این میان هم وطنان ایرانی ما نیز جزء آن دسته افرادی هستند که به سبب شرایط مساعد و فراهم بودن جو خلاقانه در کشور سوئد، در دسته مهاجران به این کشور برای ادامه تحصیل می باشند. در واقع تحصیل در سوئد با شرایط های ایده آل به گونه ای است که این کشور را به کانون مورد توجه بسیاری از کالج ها و دانشگاه های بین المللی در سراسر دنیا تبدیل کرده و آن را به بهترین گزینه انتخابی جهت ادامه تحصیل تبدیل نموده است.

تحصیل در سوئد به گونه ای است که به دانش آموزان و دانش جویان آن، این اجازه را می دهد تا با فراهم نمودن یک فضای خلاقانه، ایده پردازی کنند و استعداد های نهفته خود را دون هیچ گونه پروایی شکوفا نمایند. سیستم آموزشی بسیار قوی در کشور سوئد این اجازه را به دانش جویان در مقاطع های مختلف می دهد تا با بهره مندی از تمامی امکانات رفاهی و تحصیلی لازم، دست به اختراع بزنند و آینده ای بهتر و روشن تر را برای خود رقم زنند.

 

مزیت های بارز تحصیل در سوئد

دانشگاه های کشور سوئد طیف وسیع و گسترده ای از انواع برنامه های عالی و درجه یک تحصیلی و آموزشی را در اختیار دانش آموزان و دانش جویان خود قرار می دهد که موجب گرایش بسیاری از مردم در سراسر دنیا به این کشور ایده آل گشته است. از جمله مزیت های تحصیل در سوئد که آن را از دیگر کشور ها متمایز ساخته است

تحصیل با هزینه های بسیار کم در تمامی مقاطع نسبت به دیگر کشور با وجود سیستم آموزشی بسیار قدرتمند

کار کردن در حین تحصیل در این کشور

تحصیل در بهترین کالج ها و مراکز علمی قدرتمند با برترین زبان های رسمی دنیا

تحصیل در سوئد بدون داشتن مدرک زبان که مهم ترین شرایط مهیا در کشور سوئد است و امکان تحصیل در آن جا را برای تمامی متقاضیان فراهم نموده است و موجب گشته تا سالانه مهاجران زیادی را جهت ادامه تحصیل در موسسات علمی بزرگ و دانشگاه های معتبر پذیرش نماید. شما دانش جویان عزیزی که می خواهید به کشور پر طرفدار و غنی سوئد جهت ادامه تحصیل خود مهاجرت کنید، می توانید بدون مدرک زبان تنها با گذراندن یک دوره مشخص زبان در دانشگاه های معتبر کشور سوئد پذیرش بگیرید و تحصیلات خود را در هر مقطعی که هستید به صورت آکادمیک در یک فضای کاملا تئوری_ علمی در موسسات معتبر و علمی آن جا بگذرانید.

 

مقاطع تحصیلی در کشور سوئد

تحصیل در مقطع دبیرستان کشور سوئد

تحصیل در مقطع لیسانس کشور سوئد

تحصیل در مقطع فوق لیسانس کشور سوئد

تحصیل در مقطع دکترا کشور سوئد

چنانچه خواهان ادامه تحصیل در هر کدام از این مقاطع تحصیلی می باشید می توانید با ارائه مدارک مورد نیاز که شامل مدارک مربوط به سوابق تحصیلی، مدرک زبان مورد نیاز، مدارک شناسایی و پرداخت هزینه ها و مبالغ تعین شده، در بهترین و معتبر ترین دانشگاه و کالج کشور سوئد جهت تحصیل پذیرش شوید.

 

هزینه تحصیل در سوئد چگونه است؟

یکی از دغدغه های مهاجرانی که به کشور های اروپایی جهت ادامه تحصیل مهاجرت می کنند، گزاف بودن و سنگین بودن هزینه های تحصیل است. از سوی دیگر یکی از دلایل مهم مهاجرت ایرانیان به کشور سوئد، به صرفه بودن و مناسب بودن هزینه های تحصیل آن در کنار دیگر مزیت های بارز کشور سوئد می باشد. تحصیل در این کشور تا قبل از سال 2011 برای تمامی محصلان و دانش جویان خارجی به صورت رایگان بود اما از آن سال به بعد قوانین و مقررات جدید تری برای هزینه های تحصیل دانش جویان وضع گردید. به این صورت که هر دانش جویی که ملیتی به غیر از ملیت اروپایی داشته باشد( آسیاو…) ملزم به پرداخت یک سری هزینه های مشخص شده برای مقاطع تعین شده است. هزینه هایی مانند: پرداخت شهریه های دوره زبان انگلیسی در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد.

هم وطنان ایرانی ما نیز از این قاعده مستثنی نیستند و ملزم به پرداخت این هزینه ها می باشند تا بتوانند در دانشگاه های رسمی و پیشتاز علمی کشور سوئد به تحصیل خود ادامه داده و آینده ای بهتر و مطلوب تر را برای خود رقم زنند. اما خانواده هایی که می خواهند فرزندان خود را جهت ادامه تحصیل در مقطع دبیرستان به مدارس عالی و درجه یک کشور سوئد بفرستند می توانند آن ها را در بهترین مدارس عالی این کشور به صورت رایگان، تنها با در دست داشتن مدارک گفته شده پذیرش نمایند.

لازم به گفتن است که هم چنان تحصیل در سوئد در مقطع دکترا بدون هزینه است و دانشگاه های معتبر این کشور توجه ویژه و منحصر به فردی به دانش جویان مقاطع دکترا داشته و شرایط مطلوب و ایده آلی را برای کار و زندگی آنان نیز فراهم می کند.

 

هزینه تحصیل در سوئد شامل چه هزینه هایی است؟

دانش جویان پذیرفته شده در دانشگاه های کشور سوئد، جهت ادامه تحصیل خود در مقاطع های مشخص شده، ملزم به پرداخت هزینه های دیگری جدای از هزینه های تحصیلی خود می باشند. مهم ترین هزینه های پرداختی از سوی این دانش جویان، هزینه های اقامتی آنان است. مانند پرداخت هزینه خوابگاه و محل سکونت

هزینه های غذا، هزینه حمل و نقل و بسیاری هزینه های فرعی دیگر شامل هزینه های اجباری دانش جویان است که لازم است قبل از مهاجرت به این کشور تمامی جوانب آن در نظر گرفته شود.

  • ژوئن 18, 2018
  • بازدید : 191
  • تحصیلی,سوئد