مرکز تماس 02122038837 | 02122038935 | 02122038481 | 02122038131

ایمیل info@letsmigrate.org

مشاوره اولیه رایگان

اطلاعات بیشتر

خدمات بصورت کاملا تضمینی

اطلاعات بیشتر

انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اطلاعات بیشتر
انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اخذ اقامت در سریع ترین زمان

اطلاعات بیشتر
اطلاعات بیشتر مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به آمریکا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به نیوزیلند

مهاجرت به نیوزیلند

مشاوره و بررسی رایگان
تحصیل در سوئد در مقطع لیسانس

تحصیل در سوئد در مقطع لیسانس

تحصیل در سوئد در مقطع لیسانس
Rate this post

تحصیل در سوئد در مقطع لیسانس

تحصیل در سوئد در مقطع لیسانس * کارشناسی در سوئد * اقامت تحصیلی سوئد * مهاجرت به سوئد از طریق تحصیل * مهاجرت تحصیلی به سوئد و … همه این جملات، از قبیل سوالات تحصیل در اروپا میباشند که متقاضیان تحصیل در سوئد در مقطع لیسانس را در این مقاله مورد بحث و بــررســی قرار خواهــیم داد*

 

در این مقاله و نوشته قصد داریم در خصوص  تحصیل در سوئد در مقطع لیسانس  مطالب و اطلاعات مختصری را به اشتراک بگذاریم * امیدواریم اطلاعات فوق برای شما عزیزان متقاضی مهاجرت مثمــر ثــمر واقع باشد.

در ادامه میپردازیم به بحث تحصیل در سوئد در مقطع لیسانس

تحصیل در سوئد در مقطع لیسانس

سوئد ازنظر جنبه‌های مختلف ملی مانند: کیفیت زندگی،آزادی شهروندی،بهداشت،آموزش،رفاه،اقتصاد و توسعه انسانی یکی از کشورهایی است که مقصد بسیاری از متقاضیان مهاجرت در چند دهه گذشته شده است.

کشور سوئد اصول و مقررات آموزشی کامل و جامعی را دارد. این اصول برگرفته از یک سیستم نوین آموزشی بر پایه‌ی خلاقیت و آموزش عملی بیشتر در مقایسه با سیستم آموزشی تئوری و صرفاً حضور در کلاس در بقیه نقاط جهان است. تحصیل در سوئد در مقطع لیسانس نیز در بسیاری از دروس همراه باکارهای عملی و متد خاص آموزشی است. اما به‌هرحال باید این واقعیت را پذیرفت که این خدمات ویژه و این سطح کیفیت آموزش عالی برای تحصیل در سوئد در مقطع لیسانس و حتی فوق‌لیسانس هزینه‌های بعضاً بالای شهریه را به دنبال دارد. برای اطلاع از میزان دقیق هزینه‌ها توصیه می‌کنیم مقالات مرتبط با هزینه‌های زندگی در سوئد و همچنین تحصیل در این کشور را در پایین همین صفحه مطالعه بفرمایید. سیستم آموزشی دولت سوئد متقاضیان را به ایده پردازی و کارهای خلاقانه تشویق می‌کند. ازاین‌رو در مقطع دکترا و تنها در مقطع دکترا با اعطای کمک‌هزینه‌های متنوع و ارائه فاند به دانشجویان علاقه‌مند، متقاضیان را از سراسر جهان به سمت دانشگاه‌های خود به‌صورت رایگان جذب می‌نماید.

 

شرایط تحصیل در سوئد در مقطع لیسانس

برای گرفتن پذیرش و تحصیل در سوئد در مقطع لیسانس باید مطالعاتی از ترکیب تئوری و عملی داشته باشید.

در سوئد در مقطع لیسانس بیش از 35 رشته به زبان انگلیسی ارائه می‌شود که از این حیث و ازلحاظ آماری نسبت به بیشتر کشورهای اروپایی سوئد در یک سطح متوسط قرار می‌گیرد.

برای کم ترکرده هزینه و مدیریت زمان با داشتن مدرک فوق‌دیپلم و تطبیق واحدهای آن می‌توانید مدت‌زمان گرفتن لیسانس را کاهش دهید و مدرک لیسانس خود رابین یک سال و نیم تا دو سال و نیم اخذ کنید. البته تجربه عملی نشان می‌دهد شناس گرفتن پذیرش با مدرک کاردانی ( Associate ) از دانشگاه‌های سوئد بسیار پایین هست و تنها در مواردی با توجه به کیفیت دانشگاه مبدأ و سطح بالای معدل و ریزنمرات قابل انجام هست.

مدت‌زمان کلی تحصیل در سوئد در مقطع لیسانس بین 3 تا 4 سال است. کیفیت دانشگاه‌های سوئد برای تحصیل به‌خصوص مقطع لیسانس بسیار بالا است و ازاین‌رو می‌توان سوئد را در این مقطع جزو برترین‌های اروپا دانست.

 

مدرک زبان موردنیاز جهت تحصیل در مقطع لیسانس

تحصیل در مقطع لیسانس ملزم داشتن مدارک آیلتس آکادمیک با نمره 6 است. بدون داشتن مدرک زبان موردنیاز، امکان گرفتن پذیرش آسان نخواهد بود.

اما اگر مدرک زبان نداشته باشید و یا دارای مدرکی زبان آیلتس با نمره پایین‌تر باشید آن‌وقت  تکلیف چیست؟

البته این موضوع به خاطر دوره‌های زبان انگلیسی در سوئد حل‌شده و اشخاص با گرفتن پذیرش تحصیلی در دوره‌های زبان نیازی مدرک زبان ندارند. در سوئد دوره‌های زبان انگلیسی با مدرک قابل‌قبول برای بیشتر دانشگاه‌های جهان، وجود دارد که با توجه به عدم محدودیت سن، می‌توان از این طریق وارد سوئد شد و در انتهای دوره زبان به‌صورت مستقیم و بدون نیاز به گرفتن ویزای دوباره به تحصیل در دانشگاه در هر مقطعی در سوئد پرداخت.

مقطع لیسانس واحدهای عملی ندارد (البته واحدها بسیار اندک است) و دارای درس‌های نظری است. البته تمام این موارد بستگی به شرایط دانشگاه موردنظر شما دارد.

 

شرایط کار در دوران تحصیل و پس‌ازآن

دانشجویان در مقطع کارشناسی می‌توانند 10 ساعت در هفته به کار دانشجویی مشغول شوند و به‌طور میانگین بین 8 تا 10 یورو در ساعت درآمد کسب کنند که جمعاً در ماه می‌توان از این طریق میزان زیادی از هزینه‌های زندگی را پوشش داد. دانشجویانی که فارغ‌التحصیلمی شوند دارای اجازه اقامت 6 ماه تا یک سال س از اتمام دوره می‌باشند که در این فرصت مناسب می‌توانند شغل موردنظر و مرتبط با رشته خود را پیدا کنند و ویزای کاری کشور سوئد را اخذ نموده. در ادامه اقامت دائم کشور سوئد را دریافت کنند.

اگر علاقه دارید در سوئد تحصیل و زندگی کنیــد ، شرایط خود را با ما در میان بگذارید. ما می‌توانیم در این مسیر پشتیان مطمئنی برای شما تا رسیدن به مقصد باشیم*

 

 

شهریه و هزینه دانشگاه در سوئد

افرادی که قصد تحصیل در سوئد را دارند و شهروند اتحادیه اروپا (شنگن) هستند ، بصورت رایگان میتوانند در این کشور تحصیل نمایند. و به هیچ عنوان هزینه ای برای تحصیل پرداخت نخواهند کرد.

اما افرادی که شهروند  اتحادیه اروپا و شنگن نیستند باید هزینه دانشگاه را پرداخت نمایند

هزینه ها در دانشگاه ها و موسسات و کالج ها متغیر است بطور میانگین هزینه های شهریه دانشگاه ها در سوئد بین 9000 الی 16000 یــــورو میباشد.

 

 

وضعیت کار دانشجویی و فرصت کاری پس از تحصیل در سوئد

درخصوص کار دانشجویان در سوئد باید بگوییم که این کشور حد و مرزی برای کار دانشجویی تعیین نکرده است و دانشجویان هرچند ساعتی که میتوانند و میخواهند مجاز به کار در سوئد هستند.

پس نتیجه میگیریم شما در حین تحصیل میتوانید کار هم انجام دهید و حقوق داشته باشید. یک نکته خیلی مهم این است که در اکثر دانشگاه های سوئد مراکزی برای کمک به کار دانشجویان بصورت نیمه وقت وجود دارد

که شخص دانشجو میتواند به کمک آن سرویس کار مورد نظر خود را بصورت نیمه وقت بیابد.

پس ازتحصیل تا چند وقت میتوانیم بدنبال کار بگردیم؟؟؟؟؟

هر شخص پس از تحصیل 6 ماه فرصت دارد تا کاری پیدا کند و برای تمدید ویزا و اقامت خود و تعویض اقامت تحصیلی به کاری اقدام نماید.

فرصت شش ماهه برای اپلای کردن کار در سوئد وقت مناسبی است که میتوانید از طریق موسسات کاریابی در سوئد و یا داشتن وکیل مهاجرت مناسب برای این کار اقدام نمایید.

پیشنهاد میکنیم پیش از هرگونه اقدامی در خصوص امر مهاجرت حتما تحقیقات لازم را بعمل بیاورید … ویدیوهای مناسب در خصوص کشور مورد نظر خود حتما ببینید و از مشاوران عالی رتبه و بین المللی بهره مند شوید.

شما عزیزان میتوانید سوالات ذهنی خود را در زمینه  تحصیل در سوئد در مقطع لیسانس    در زیر همین مقاله برای ما مطرح نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت نسبت به پاسخگویی شما اقدام نمایند.

همچنین جهت کسب اطلاعات بشتر در زمینه  تحصیل در سوئد در مقطع لیسانس  میتوانید از طریق شماره های وبسایت آوات با کارشناسان سازمان مهاجرتی آوات (موسسه مهاجرتی لتس مایگریت ) تماس گرفته و درخواست مشاوره حضوری دهید.

سازمان مهاجرتی آوات ( موسسه مهاجرتی لتس مایگریت ) با بهره مندی از برترین وکلا و مشاورین بین المللی آماده هرگونه خدمات مهاجرتی به شما عزیزان و همراهان گرامی خواهد بود.

به امید زندگی بهتر و جدید با آرامش خاطر .

  • آگوست 13, 2018
  • بازدید : 124
  • تحصیلی,سوئد