مرکز تماس 02122038837 | 02122038935 | 02122038481 | 02122038131

ایمیل info@letsmigrate.org

مشاوره اولیه رایگان

اطلاعات بیشتر

خدمات بصورت کاملا تضمینی

اطلاعات بیشتر

انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اطلاعات بیشتر
انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اخذ اقامت در سریع ترین زمان

اطلاعات بیشتر
اطلاعات بیشتر مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به آمریکا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به نیوزیلند

مهاجرت به نیوزیلند

مشاوره و بررسی رایگان
تحصیل در انگلستان

تحصیل در انگلستان

تحصیل در انگلستان
Rate this post

تحصیل در انگلستان

تحصیل در انگلستان * مدارک اخذ پذیرش تحصیل در انگلستان * اقدامات لازم جهت تحصیل در انگلستان * ویزای تحصیل در انگلستان * اقامت انگلستان از طریق تحصیل برای متقاضیان اقامت انگلیس از اهمیت زیادی برخوردار است . زیرا یکی از راه های مهاجرت به انگلستان میباشد. اطلاعاتی در خصوص تحصیل در انگلستان را در این مقاله برایتان آماده نموده ایم

 

یکی از مهمترین مسائلی که باعث رشد و پیشرفت کشوری می شود وجود مردم تحصیل کرده در آن کشور است و از آنجا که بیش از 90% مردم این کشور دارای تحصیلات دانشگاهی هستند. تمامی خدمات بهداشتی و درمانی در این سرزمین به طور رایگان در اختیار مردم قرار می گیرد زیرا این کشور مالیت های گران قیمت دریافت می کنند. شرایط تحصیلی در این کشور عالی است از این رو سالانه تعداد متقاضیان ادامه تحصیل در انگلستان افزایش می یابد. در این مقاله قصد داریم تا شرایط تحصیل در انگلستان به طور مختصر مورد بحث و بررسی قرار گیرد.

 

تحصیل در انگلستان برای افراد زیادی از اهمیت قابل توجهی برخوردار است زیرا سیستم آموزشی این کشور از کیفیت بالایی برخوردار است. با تحصیل در یکی از دانشگاه های مختلف در این سرزمین می توانید به آینده شغلی عالی دست پیدا کنید. از روش های مختلف می توان به انگلستان مهاجرت کرد اما یکی از ساده ترین و آسان ترین روش ها مهاجرت تحصیلی به این کشور است. دولت انگلستان تسهیلات قابل توجهی به دانشجویان بین المللی ارائه می دهند و یکی از این تسهیلات امکان اخذ اقامت این کشور پس از به پایان رساندن تحصیلات است.

 

شرایط تحصیل در انگلستان

همسایه های کشور انگلستان اسکاتلند و ولز می باشند؛ و لندن پایتخت این سرزمین می باشد. انگلستان یکی از کشورهای عضو اتحادیه اروپاست اما جزئی از حوزه شینگن به حساب نمی آید. جمعیت این کشور به طور تقریبی 53500000 نفر است و آب و هوای آن معتدل است. ثبات اقتصادی در این سرزمین بسیار بالاست به همین دلیل به دانشجویان بین المللی فرصت های شغلی عالی ارائه می دهد و تعداد متقاضیان ادامه تحصیل در این کشور سالانه رو به افزایش است. تحصیل در این کشور به چهار مرحله تقسیم می شود و از این بین دوره های ابتدایی و متوسطه در این کشور اجباری است. اگر قصد ادامه تحصیل در این کشور در مقطع دبستان و متوسطه را دارید نیازی به ارائه مدرک زبان و دانش زبانی خاص وجود نخواهد داشت.

 

تحصیل در انگلستان در مقطع دبستان و متوسطه

شما می توانید تحصیلات ابتدایی و متوسطه خود را در بهترین مدارس خصوصی و دولتی در کشور انگلستان بگذرانید. دولت انگلستان برای رفع دغدغه خانواده ها در رابطه با رشد و تربیت دانش آموزان شرایط ویژه از جمله خوابگاه های دانشجویی با امکانات پیشرفته، غذای اسلامی و حلال، شرایط نظارت والدین بر نحوه تحصیل و زندگی در اختیار دانشجویان و دانش آموزان بین المللی قرار داده است. هزینه تحصیل در انگلستان در مقطع متوسطه 20 تا 25 هزار پوند است. پس از به پایان رساندن تحصیلات متوسطه دانش آموزان می توانند وارد دانشگاه های معتبر این کشور شوند. دانشجویان بین المللی پس از به اتمام رساندن تحصیلات خود در انگلستان می توانند اقامت این کشور را اخذ کنند و پس از گذشت 4 سال به عنوان شهروند این کشور شناخته می شوند.

 

شرایط تحصیل در مقطع کارشناسی انگلستان

دوره های تحصیلی کارشناسی در کشور انگلستان برخلاف دیگر کشورها که معمولاً 4 سال است، 3 ساله است. پس از اتمام دوره کارشناسی فرد می تواند برای شرکت در دوره های کارشناسی ارشد که یک سال طول می کشد تقاضای خود را ارائه دهد. کوتاه بودن طول زمان دوره کارشناسی در این کشور یکی از دلایل جذب متقاضیان ادامه تحصیل در این کشور است. یکی از مهمترین شرایط جهت اخذ پذیرش در دوره کارشناسی در این سرزمین ارائه مدرک زبان انگلیسی با نمره 5.5 تا 6 است؛ اما اگر فرد مدرک زبان نداشته باشد می تواند در کشور مقصد در دوره های زبان شرکت کرده و مدرک خود را دریافت کند. متقاضیان ادامه تحصیل در انگلستان در دوره کارشناسی نمی توانند اعضای خانواده خود را به عنوان همراه با خود ببرند.

 

شرایط تحصیل در انگلستان در کارشناسی ارشد

یکی از مقصدهای ایده آل برای دریافت مدرک کارشناسی ارشد انگلستان است. طول دوره کارشناسی ارشد در این سرزمین یک سال است. کیفیت سیستم آموزشی در این کشور نیز بسیار بالاست. پس از به پایان رساندن دوره کارشناسی ارشد دانشجویان بین المللی به سطحی از توانایی و تجربه دست پیدا می کنند و می توانند برای خود و خانواده شان آینده روشنی بسازند. یکی از مدرک مورد نیاز جهت اخذ پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد در این کشور ارائه مدرک زبان با نمره 6 تا 6.5 است.

 

تحصیل در انگلستان در مقطع دکتری

طول دوره دکتری در این سرزمین نیز در مقایسه با دیگر کشورها که 4 تا 5 سال است، 2.5 تا 3 سال طول می کشد. ارائه مدرک زبان با نمره 6.5 برای پذیرش در این دوره تحصیلی در این سرزمین الزامی است. شما می توانید در دوره ی دکتری خود خانواده تان را نیز به عنوان همراه به این کشور ببرید. فرزندان زیر 18 سال شما می توانند به راحتی از سیستم آموزشی فوق پیشرفته این کشور بهره مند شوند.

مزایای تحصیل در انگلستان

  • شما می توانید بدون نیاز به شرکت در آزمون ورودی به دانشگاه های معتبر این کشور وارد شوید.
  • با تحصیل در این کشور می توانید در دانشگاه های معتبر در سطح جهانی تحصیلات خود را ادامه دهید.
  • امکاناتی که دانشگاه های انگلستان ارائه می دهند از نظر آموزشی بسیار پیشرفته هستند.
  • پس از 6 ماه اقامت در این کشور شما از بیمه خدمات درمانی و خدمات بهداشتی می توانید به صورت رایگان بهره مند شوید.
  • پس از به پایان رساندن تحصیلات خود در این کشور می توانید به موقعیت شغلی عالی در این کشور دست پیدا کنید.
  • زبان آموزشی در اکثر رشته های تحصیلی این کشور و در مقاطع مختلف تحصیلی انگلیسی است.
  • دوره های تحصیلی در این کشور در مقایسه با دیگر کشورها کوتاه تر هستند.

هزینه تحصیل در انگلستان

یکی از دغدغه های مهم و اصلی متقاضیان ادامه تحصیل در انگلستان کسب اطلاعات در رابطه با هزینه تحصیل در این کشور است. هزینه تحصیل در این کشور به مقطع تحصیلی، دانشگاه مورد نظر، محل اقامت و نوع زندگی متقاضی وابسته می باشد. به طور تقریبی هزینه تحصیل در این کشور سالانه 7000 تا 15000 پوند است. امیدواریم راهنمایی های ارائه شده برای شما مفید باشند و بتوانید بودجه مناسب برای زندگی ایده آل در این کشور را فراهم کنید.

 

سخن پایانی

پیشنهاد میکنیم پیش از هرگونه اقدامی در خصوص امر مهاجرت حتما تحقیقات لازم را بعمل بیاورید … ویدیوهای مناسب در خصوص کشور مورد نظر خود حتما ببینید و از مشاوران عالی رتبه و بین المللی بهره مند شوید.

شما عزیزان میتوانید سوالات ذهنی خود را در زمینه   تحصیل در انگلستان   در زیر همین مقاله برای ما مطرح نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت نسبت به پاسخگویی شما اقدام نمایند.

همچنین جهت کسب اطلاعات بشتر در زمینه  تحصیل در انگلستان  میتوانید از طریق شماره های وبسایت آوات با کارشناسان سازمان مهاجرتی آوات (موسسه مهاجرتی لتس مایگریت ) تماس گرفته و درخواست مشاوره حضوری دهید.

سازمان مهاجرتی آوات ( موسسه مهاجرتی لتس مایگریت ) با بهره مندی از برترین وکلا و مشاورین بین المللی آماده هرگونه خدمات مهاجرتی به شما عزیزان و همراهان گرامی خواهد بود.

به امید زندگی بهتر و جدید با آرامش خاطر .

 

  • آگوست 15, 2018
  • بازدید : 139
  • انگلستان,تحصیلی