مرکز تماس 02122038837 | 02122038935 | 02122038481 | 02122038131

ایمیل info@letsmigrate.org

مشاوره اولیه رایگان

اطلاعات بیشتر

خدمات بصورت کاملا تضمینی

اطلاعات بیشتر

انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اطلاعات بیشتر
انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اخذ اقامت در سریع ترین زمان

اطلاعات بیشتر
اطلاعات بیشتر مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به آمریکا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به نیوزیلند

مهاجرت به نیوزیلند

مشاوره و بررسی رایگان
تحصیل در آمریکا بدون نیاز به مدرک زبان

تحصیل در آمریکا بدون نیاز به مدرک زبان

تحصیل در آمریکا بدون نیاز به مدرک زبان
5 (100%) 4 votes

تحصیل در آمریکا بدون نیاز به مدرک زبان

تحصیل در آمریکا بدون نیاز به مدرک زبان یکی از روش های ایده آلی است که در اختیار متقاضیان بین المللی قرار داده می شود تا بدون داشتن مدرک زبان جهت پذیرش خود در دانشگاه های رسمی آمریکا اقدام نمایند. بسیاری از متقاضیان تحصیل در کشور آمریکا به دنبال راه حل هایی جهت اخذ پذیرش در دانشگاه های معتبر این کشور بدون نیاز به مدرک زبان هستند.

در واقع دانشگاه های آمریکا شرایطی را برای متقاضیان تحصیلی فراهم آورده است تا بدون داشتن مدرک زبان نیز به تحصیل خود در مقاطع مورد نظر بپردازند. به عبارتی دیگر می توان تحصیل در آمریکا بدون نیاز به مدرک زبان را یک فرصتی استثنایی و طلایی جهت ادامه تحصیل دانست و این فرصت طلایی برای عموم عازمان و متقاضیان یکسان می باشد. دانش جویان ایرانی نیز همواره علاقه مند به تحصیل در آمریکا بدون مدرک زبان هستند و این شرایط را بهترین فرصت جهت ادامه تحصیل در دانشگاه های معتبر و پیشرفته این کشور می دانند.

 

تحصیل در آمریکا

تحصیل در کشور پهناور آمریکا یکی از آمال های بزرگ بسیاری از جوانان تحصیل کرده مملکت های مختلف است و هموراه آرزوی تحصیل در یکی از کالج های معتبر و رسمی کشور آمریکا را در سر می پرورانند. کشور آمریکا که یکی از سه کشور پر جمعیت دنیا محسوب می شود به عنوان مهد پذیرش محصلان متفاوت در جای جای نقاط دنیا شناخته شده است و سالانه به طور میانگین 700هزار دانش جو را در دانشگاه های مختلف خود پذیرش می کند. از گذشته تا به امروز تحصیل در کشور آمریکا یکی از گزینه های مورد علاقه ایرانیان بوده و هست و همواره به آن توجه خاصی نشان داده اند. آن ها همانند دیگر مهاجران تحصیلی کشورهای بین المللی به دنبال راه هایی برای دست یابی به این گزینه های ایده آل و مورد علاقه خود می باشند.

یکی از مشکلاتی که همواره گریبان گیر مهاجران تحصیلی می شود داشتن مدرک زبان است. تحصیل در کشور مورد علاقه خود همره با مدرک زبان، بنا به دلایل مختلفی شاید یکی از معضلات دانش جویان امروزی باشد و آن ها به دنبال راه چاره ای برای رفع این مشکل می گردند. ما در این مقاله سعی بر آن داریم تا راه حل هایی برای رفع تمامی این مشکلات شما پیدا کنیم.

 

چگونگی تحصیل در آمریکا بدون نیاز به مدرک زبان

بسیاری سوالات متداول متقاضیان تحصیل در کشور آمریکا که دارای نمره قبولی در مدرک زبان نیستند حول چگونگی تحصیل در آمریکا بدون نیاز به مدرک زبان است. این که چگونه می توانند در بهترین دانشگاه های این کشور در مقاطع تحصیلی مورد نظر خود بدون داشتن مدرک زبان بپردازند. دانش جویان پس از پذیرش در دانشگاه و به محض ورود به کشور آمریکا می توانند زبان خود را به صورت آکادمیک در این کشور فرا گیرند. به این صورت هم می توانند توانایی های خود را در سطح بالایی افزایش دهند و هم راه ورود به دانشگاه و ادامه تحصیل خود را هموار سازند.

دانشگاه های آمریکا بسیار معتبر و ممتاز هستند و از سیستم های آموزشی فوق العاده پیشرفته ای برخوردار می باشند که فرصت ها و دوره های آموزشی فرا گیری زبان را به صورت مشخص و تعین شده در اختیار دانش جویان خود قرار می دهند. متقاضیان می توانند با گذراندن این دوره های آموزشی، زبان خارجه خود را به صورت آکادمیک در دانشگاه این کشور بگذرانند.

 

شرایط تحصیل در آمریکا بدون مدرک زبان

شرایط تحصیل در آمریکا بدون مدرک زبان یک شرایط استثنایی و ویژه ای است که دانشگاه های آمریکا در اختیار متقاضیان و دانش جویان بین المللی قرار می دهد. این شرایط به گونه ای است که متقاضیانی که بدون داشتن مدرک زبان در دانشگاه های آمریکا پذیرش می شوند، می توانند به رشته و مقطع تحصیلی مورد نظر خود ادامه داده و در کنار آن نیز جهت بالا بردن سطح زبان خارجه خود و جهت ارتباط برقرار کردن با مردم کشور آمریکا و آشنایی با فرهنگ این کشور اقدام نمایند. شرایط ویژه شامل:

اخذ پذیرش مستقیم و بدون نیاز به مدرک زبان

این شرایط ویژه برای عموم متقاضیان یکسان است

شامل کلیه مقاطع و رشته ها می شود

محدودیت سنی ندارد

در تمامی طول سال نیز امکان پذیر است

مزیت های تحصیل در آمریکا بدون نیاز به مدرک زبان

تحصیل در رشته و مقطع مورد نظر

دریافت پذیرش در کمتر از یک ماه

تقویت زبان به همراه پاس نمودن واحد های دانشگاهی خود

 

تحصیل رایگان در آمریکا بدون نیاز به مدرک زبان

شاید در نگاه اول تحصیل رایگان در آمریکا بدون نیاز به مدرک زبان، اندکی سخت و غیر قابل باور باشد و به عبارتی دیگر این شرایط ایده آل برای متقاضیان و مهاجران تحصیلی به کشور آمریکا یک رویا باشد. اما در واقعیت این گونه است و تنها کافی است که متقاضیان شرایط پذیرش تحصیل رایگان را داشته باشند. کشور آمریکا به سبب داشتن شرایط های تحصیلی ایده آل و ارائه ی فرصت های تحصیلی طلایی، کشور رویاها و سرزمین فرصت های ایده آل لقب گرفته است و موجب گشته است تا همواره بهترین انتخاب جوانان برای مهاجرت و ادامه تحصیلشان باشد. یکی از بهترین شرایطی که موجب گشته تا یک دانش جوی بین المللی در اقصی نقاط دنیا به این سرزمین طلایی قدم بگذارد، ایجاد تحصیل رایگان بدون نیاز به مدرک زبان است

محدودیت سنی یکی شرایط لازم جهت تحصیل رایگان در آمریکا بدون نیاز به مدرک زبان می باشد. متقاضیان با داشتن این شرایط و پایین بودن گپ تحصیلی، به راحتی می توانند جهت پذیرش رایگان تحصیل خود در آمریکا بدون نیاز به مدرک زبان در دانشگاه های رسمی و معتبر این کشور اقدام نمایند. اگر شما هم در دسته ی متقاضیان تحصیلی به کشور آمریکا هستید و می خواهید از تمامی شرایط های ایده آل آن مطلع شوید.

اگر شما هم به تحصیل در آمریکا می اندیشید اما مدرک زبان به عنوان مانعی بزرگ جلو پای شما قرار گرفته است؟ می توانید با مراجعه به مشاوره تحصیلی در آمریکا و برسی شرایط های تحصیلی خود، تمامی مشکلات و دغدغه های خود را در جهت تحصیل در این کشور پهناور را رفع نمایید و به رویاهای خود جامه عمل بپوشانید.

  • ژوئن 17, 2018
  • بازدید : 210
  • آمریکا,تحصیلی