مرکز تماس 02122038837 | 02122038935 | 02122038481 | 02122038131

ایمیل info@letsmigrate.org

مشاوره اولیه رایگان

اطلاعات بیشتر

خدمات بصورت کاملا تضمینی

اطلاعات بیشتر

انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اطلاعات بیشتر
انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اخذ اقامت در سریع ترین زمان

اطلاعات بیشتر
اطلاعات بیشتر مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به آمریکا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به نیوزیلند

مهاجرت به نیوزیلند

مشاوره و بررسی رایگان
بورسیه تحصیلی در کشور لوکزامبورگ

بورسیه تحصیلی در کشور لوکزامبورگ

بورسیه تحصیلی در کشور لوکزامبورگ

بورسیه تحصیلی در کشور لوکزامبورگ چگونه است؟شرایط اخذ بورسیه تحصیلی در کشور لوکزامبورگ چگونه است؟ما در این مقاله ، لازم می داریم اطلاعاتی در باب کشور لوگزامبورگ و چگونگی اخذ ویزای تحصیلی کشور لوگزامبورگ و بورسیه های تحصیلی کشور لوگزامبورگ را در اختیار شما متقاضیان عزیز قرار دهیم تا بتوانید با بهره گیری از این اطلاعات مفید و جامع ، انتخابی صحیح در جهت اخذ ویزای کشور لوکزامبورگ داشته باشید .

کشور لوکزامبورگ ، مانند مروارید سفیدی در قلب اروپا واقع شده است پر از درختان و جنگل های سرسبز و کوچکترین و ثروتمند ترین کشور اروپایی که بالاترین درآمد سالانه در بین کشور های اروپایی دیگر را به خود اختصاص داده است .

دوره های تحصیلی متفاوتی در کشور لوگزامبورگ وجود دارد و دانش آموزانی که برای تحصیل به کشور لوکزامبورگ مهاجرت می نمایند ، می توانند به صورت پیوسته در رشته مورد نظر خود تحصیل نمایند و وارد دانشگاه های کشور لوکزامبورگ شوند و در رشته هایی همچون علوم انسانی ، هنر ، فناوری اطلاعات ، کسب و کار ، آموزش و پرورش ، شیلات ، پزشکی ، دندان پزشکی ، دارو سازی ، محیط زیست ، مهندسی و معماری و … تحصیل نمایند .

تدریس در دانشگاه های کشور لوکزامبورگ ، به صورت چند زبان انجام می گیرد که یکی از این زبان ها ، زبان انگلیسی می باشد و طبق برنامه های بین المللی که دانشگاه ها برای دانش آموزان تعبیه کرده اند ، دانش آموزان باید نوشتن و خواندن و صحبت کردن به زبان انگلیسی را فرا بگیرند .

لازم به ذکر است که در چنین کشور کوچکی که در مرکز اروپا واقع شده است ، تقریبا چند صد برنامه بین المللی که به زبان انگلیسی در دانشگاه های کشور لوکزامبورگ تدریس می شود ، وجود دارد .

البته اگرچه زبانهای فرانسوی، آلمانی و لوکزامبورگی نیز جزء زبان های رسمی کشور لوکزامبورگ است اما دوره های تحصیلی در دانشگاه های کشور لوکزامبورگ به زبان انگلیسی تدریس می شوند و برنامه بین المللی به زبان انگلیسی      قابل دسترس تر می باشد .

تحصیل در کشور لوکزامبورک بدون مدرک زبان امکان پذیر نیست و دانش آموزان و دانشجویان باید به زبان انگلیسی تسلط جهت خواندن ، نوشتن و مکالمه ، داشته باشند .

اخذ بورس تحصیلی در کشور لوکزامبورگ ، در تمامی مقاطع تحصیلی کشور لوکزامبورگ وجود دارد و این منوط به ارائه مدارکی دال بر قوی بودن رزومه تحصیلی دانش آموز ، ریز نمرات و پژوهش ها و تحقیقات وی ، می باشد .

در دانشگاه های کشور لوکزامبورگ در مقاطع تحصیلی دکتری و فوق دکتری ، جهت کمکی برای پرداخت شهریه دانشجو ها و در جهت حمایت های مالی دانشجویان در شرایط خاص ، بورسیه تحصیلی برای این دانشجویان در رشته های امور مالی ، اقتصاد و حقوق ، تعلق می گیرد .

البته لازم به ذکر است مداراس زیادی برای دانش آموزان زیر سن 18 سال برای تحصیل در کشور لوکزامبورگ وجود دارد .

همان طور که گفته شد ، بورسیه تحصیلی در کشور لوکزامبورگ در تمامی مقاطع تحصیلی  به دانش آموزانی که ، ملیت کشور لوکزامبورگ  و یا تابعیت کشور لوکزامبورگ و یا یکی از اعضای خانواده وی شهروند کشور لوکزامبورگ و یا خانواده وی حقوق بگیر اتحادیه اروپا باشند ، تعلق می گیرد .

گفته می شود که یکی از بورسیه های تحصیلی که در تمامی مقاطع تحصیلی کشور لوکزامبورگ وجود دارد ، با نام CEDIES اعطا می گردد و سالانه مبلغی معادل 13000یورو به عنوان بورسیه های تحصیلی ( کمک تحصیلی ) به دانش آموزان تعلق می گیرد و حتی هزینه های تحصیلی دانش آموزان یا دانشجویان نیز در آن گنجانده شده است .

بورسیه های تحصیلی کشور لوکزامبورگ به دانشجویان بین المللی و یا خارجی نیز تعلق میگیرد طبق قانون مهاجرتی که در کشور لوکزامبورگ وجود دارد ، متفاوت است لذا ، فرد باید به مدت 5 سال در کشور لوکزامبورگ اقامت داشته باشد و دوره دبیرستان خود را در آن جا گذرانده باشد و مهاجرت خانواده این دانش آموزان و یا دانشجویان به کشور لوکزامبورگ نباید از طریق پناهندگی بلکه به صورت قانونی  انجام گرفته باشد .

 هزینه زندگی در کشور اروپایی لوکزامبورگ :

هزینه زندگی در کشور لوکزامبورگ به نسبت کشور های اروپایی دیگر بالاست ، کشور لوکزامبورگ کشور بسیار کوچک اما ثروتمند ، امکانات و امتیازاتی که کشور لوکزامبورگ برای دانشجویان کشور خود فراهم آورده است ، بسیار عالی ست .

والبته لازم به ذکر است که یک دانشجو برای گذراندن هزینه زندگی و هزینه تحصیل خود در کشور لوکزامبورگ مبلغی بین 500 یورو تا 700 یورو در ماه باید بپردازد .

اخذ ویزای تحصیلی در کشور لوکزامبورگ :

دانشجویان بین المللی و یا خارجی برای تحصیل در دانشگاه های کشور لوکزامبورگ باید برای اخذ ویزای تحصیل کشور لوکزامبورگ ، از طریق مدارک زیر، اقدام نمایند .

  • پاسپورت
  • پر کردن فرم درخواست ویزا
  • دوقطعه عکس مطابق با پاسپورت
  • گواهی تاییدیه مالی
  • ریز نمرات ترجمه شده و مورد تایید سفارت خانه

 

  • سپتامبر 22, 2018
  • بازدید : 111
  • اقامت,تحصیلی,لوکزامبورگ