مرکز تماس 02122038837 | 02122038935 | 02122038481 | 02122038131

ایمیل info@letsmigrate.org

مشاوره اولیه رایگان

اطلاعات بیشتر

خدمات بصورت کاملا تضمینی

اطلاعات بیشتر

انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اطلاعات بیشتر
انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اخذ اقامت در سریع ترین زمان

اطلاعات بیشتر
اطلاعات بیشتر مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به آمریکا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به نیوزیلند

مهاجرت به نیوزیلند

مشاوره و بررسی رایگان
بهترین کشور اروپایی برای ثبت شرکت

بهترین کشور اروپایی برای ثبت شرکت

بهترین کشور اروپایی برای ثبت شرکت
Rate this post

بهترین کشور اروپایی برای ثبت شرکت

بهترین کشور اروپایی برای ثبت شرکت شرایط و مدارک برای ثبت شرکت در اروپا ثبت شرکت در اروپا اقامت اروپا مهاجرت به اروپا

بهترین کشور اروپایی برای ثبت شرکت یکی از مهم ترین مسائل برای متقاضیان امر سرمایه گذاری در اروپا میباشد.

در این مقاله و نوشته قصد داریم در خصوص  بهترین کشور اروپایی برای ثبت شرکت  مطالب و اطلاعات مختصری را به اشتراک بگذاریم * امیدواریم اطلاعات فوق برای شما عزیزان متقاضی مهاجرت مثمــر ثــمر واقع باشد.

در ادامه میپردازیم به بحث بهترین کشور اروپایی برای ثبت شرکت

بهترین کشور اروپایی برای ثبت شرکت

یکی از روش های که به واسطه آن می‌توان  به کشور های حوضه اتحادیه اروپا مهاجرت کرد و اقامت دریافت کرد از طریق ثبت شرکت در اتحادیه اروپا می‌باشد .این روش به نسبت دیگر روش‌ها برای اقامت بسیار ارزان می‌باشد البته باید به این نکته توجه کرد که در بعضی از کشور ها قوانین و مقررات سختی را برای ثبت شرکت در نظر گرفته‌اند  و در نتیجه هزینه آن هم بسیار زیاد می‌باشد از این رو باید به این نکته توجه کرد .از گرانترین کشور ها در حوضه  اروپا در این زمینه می‌توان به کشور انگلیس و آلمان اشاره کرد این در حالی است که کشور هایی نظیر لیتوانی هزینه پایینی برای ثبت شرکت نیاز هست و از این طریق به راحتی می‌توان به نسبت دیگر روش ها اقدام مهاجرت کرد.از طرفی باید به این نکته اشاره کرد که کشور های حوضه اتحادیه اروپا به نسبت کشور های آمریکایی هم هزینه کمتری دارند و هم این که میزان جرم و جنایت در کشور های اروپایی به نسبت آمریکایی کمتر است و این یک مزیت عالی برای مهاجرت و ایجاد شرکت و سرمایه گذاری در اروپا می‌باشد  . از طرفی در این کشور‌ها  به دلیل آن که قوانین برای تجارت راحت تر است این امکان فراهم شده است که شرکت ها به راحتی بتوانند به داد و سند بپردازند.تز طرفی تمامی برند های معتبر در جهان در این قاره حظوری فعال دارند.

ثبت شرکت در لیتوانی

یکی از مهمترین نکته های که باعث می‌شود ثبت شرکت هزینه بر باشد این است که در کشور های پیشرفته این کار صورت گیرد.و از این رو هزینه های زیادی برای فرد مهاجر به همراه دارد.برای این که ثبت شرکت ارزان تر صورت گیرد و از طرفی قوانین دست و پا گیر وجود نداشته باشد بهتر است که در کشور هایی نظیر لیتوانی  این کار صورت گیرد که در این صورت با حداقل پول انجام می‌شود که یعنی در کشوری نظیر لیتونای این با ۱۶۰۰ دلار انجام پذیر است که این به نسبت بسیاری از کشور های اروپایی رقمی ناچیز به حساب می‌آید. و به این صورت می‌توان به راحتی اقدام به درخواست مهاجرت برای خود و خانواده کرد.از طرفی هرساله قوانین مختلفی در کشور های اروپایی برای اقامت مهاجران اضافه می‌شود و از این رو کار را سخت تر میکند برای همین بهتر است که با رزومه قوی و با پول کافی برای ثبت شرکت اقدام به این کار کنید .

مزایای ثبت شرکت در لیتوانی

یکی از کشور هایی که در آن ثبت شرکت بسیار راحت تر و سریع تر است کشور لیتوانی می‌باشد .ثبت شرکت در این کشور در کمترین زمان ممکن صورت می‌گیرد یعنی این که فرد بعد از ظرف نهایتا ۱۰ روز کاری از درخواست شرکت .شرکت آن ثبت میشود و از طرفی هرساله نرخ پایینی از مالیات به آن داده میشود. همچنین قوانین دست و پاگیری در این کشور ها برای ایجاد شرکت وجود ندارد .و نکته مهم تر این است که این کشور برای میدر عامل شرکت ثبت شده و خانواده آن اقامت دائم اعطا می‌کند.همچنین در این کشور تمامی تصحیلاتی که برای شروع یک شرکت به آن نیاز است به راحتی در دسترس می‌باشد و نکته مهم تر این است که برای شروع کار یک شرکت با حداقل پول میتوان اقدام نمود. لیتوانی به دلیل آن که عضو اتحادیه اروپا مباشد این فرصت طلایی را برای سرمایه گذاران فراهم آورده است تا با سرمایه گذاری و ثبت شرکت با کمترین هزینه ممکن بتوانند اقامت اتحادیه اروپا را به دست آورند. از طرفی در این کشور هزینه زندگی به نسبت دیگر کشور های اروپایی بسیار پایین است و به همین منظور یکی از انتخاب های  مهم در بحث مهاجرت به حساب می آید .از نظر ادامه تحصیل هم کشور لیتوانی با دل ا بودن کالج های معتبر در اروپا این امکان را فراهم آورده است که به راحتی و با کمترین هزینه در بهترین کالج های اروپایی ادامه تحصیل کنید. از دیگر مزیت های این کشور که باعث می‌شود که افراد بیشتری قصد سرمایه گذاری و ثبت شرکت در آن را دارند این است که تصحیلاتی ویژه ای به سرمایه گذاران  اختصاص داده می‌شود و از همین رو این کشور را یکی از بهترین مقاصد برای ثبت شرکت و سرمایه‌گذاری تبدیل کرده است.

به طور کلی هزینه های ناشی از ثبت شرکت در لیتوانی عبارت است از :

۱-هزینه ذکر شرکت در دفاتر حقوقی

۲-هزینه ثبت شرکت در دفاتر حقوقی

۳-هزینه ثبت شرکت در دفاتر اسناد رسمی کشور لیتوانی

۴-هزینه خدمات حقوقی

این ۴ موردی که در بالا به آن اشاره شد عمده هزینه هایی است که باید برای ثبت شرکت در لیتوانی هزینه کرد که در کل به نسبت سایر کشور های اروپایی بسیار پایین می‌باشد. بعد از ثبت شرکت در مجموع بین ۵ تا ۱۰ روز کاری زمان می‌برد تا شرکت ثبت شود

یکی دیگر از روش های که فرد می‌تواند به وسیله آن شرکتی داشته باشد این است که فرد شرکتی را بخرد که برای  این کار باید درخواست خود را  به صورت مکتوب نوشته و در مناقصه آن شرکت کند و به این صورت بدون این که وقت زیادی صرف کند شرکت آماده تحویل به وی می‌باشد.این کار هم هزینه کمتری به همراه دارد و هم این که در وقت  افراد صرفه جویی می‌شود. از طرفی در این کشور تصحیلاتی ویژه ای به کسانی که به این صورت شرکتی را در اختیار  بگیرند داده می‌شود.

یکی از بهترین روش های ثبت شرکت در کشور لیتوانی وجود دارد این است که فرد نمایندگی شرکتی معتبر در خارج از کشور لیتوانی را در اختیار بگیرد و به این صورت در کشور لیتوانی زیر مجموعه آن شرکت شود که در این صورت اولا هزینه های مربوط به ثبت آن بسیار کاهش می‌آید و دومأ بخشی از هزینه های موجود در کشور لیتوانی را آن شرکت تامین می‌کند.

به طور کلی با توجه به نکاتی که در بالا به آن اشاره شده است می‌توان گفت که کشور لیتوانی انتخاب اول برای  ثبت شرکت در اروپا می‌باشد. اگرچه که در این کشور هم سختی هاییی برای ثبت شرکت وجود دارد اما به نسبت دیگر کشور های اروپایی بسیار راحت تر می‌باشد.

پیشنهاد میکنیم پیش از هرگونه اقدامی در خصوص امر مهاجرت حتما تحقیقات لازم را بعمل بیاورید … ویدیوهای مناسب در خصوص کشور مورد نظر خود حتما ببینید و از مشاوران عالی رتبه و بین المللی بهره مند شوید.

شما عزیزان میتوانید سوالات ذهنی خود را در زمینه   بهترین کشور اروپایی برای ثبت شرکت   در زیر همین مقاله برای ما مطرح نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت نسبت به پاسخگویی شما اقدام نمایند.

همچنین جهت کسب اطلاعات بشتر در زمینه  بهترین کشور اروپایی برای ثبت شرکت  میتوانید از طریق شماره های وبسایت آوات با کارشناسان سازمان مهاجرتی آوات (موسسه مهاجرتی لتس مایگریت ) تماس گرفته و درخواست مشاوره حضوری دهید.

سازمان مهاجرتی آوات ( موسسه مهاجرتی لتس مایگریت ) با بهره مندی از برترین وکلا و مشاورین بین المللی آماده هرگونه خدمات مهاجرتی به شما عزیزان و همراهان گرامی خواهد بود.

به امید زندگی بهتر و جدید با آرامش خاطر .

 

 

  • آگوست 24, 2018
  • بازدید : 138
  • ثبت شرکت