مرکز تماس 02122038837 | 02122038935 | 02122038481 | 02122038131

ایمیل info@letsmigrate.org

مشاوره اولیه رایگان

اطلاعات بیشتر

خدمات بصورت کاملا تضمینی

اطلاعات بیشتر

انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اطلاعات بیشتر
انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اخذ اقامت در سریع ترین زمان

اطلاعات بیشتر
اطلاعات بیشتر مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به آمریکا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به نیوزیلند

مهاجرت به نیوزیلند

مشاوره و بررسی رایگان
اقامت مجارستان از طریق ثبت شرکت

اقامت مجارستان از طریق ثبت شرکت

اقامت مجارستان از طریق ثبت شرکت
Rate this post

اقامت مجارستان از طریق ثبت شرکت

ثبت شرکت در مجارستان * اقامت مجارستان از طریق ثبت شرکت* اقامت اروپا * سرمایه گذاری در مجارستان*مراحل مهم ثبت شرکت در مجارستان  و اقامت مجارستان از طریق ثبت شرکت را در این مقاله مورد بررسی قرار خواهیم داد.

یکی از راه های دستیابی به اقامت مجارستان و راحت ترین راه مهاجرتی به اروپا ثبت شرکت در مجارستان خواهد بود یعنی اقامت مجارستان از طریق ثبت شرکت

 

اقامت مجارستان از طریق ثبت شرکت

یکی از راههای اخذ اقامت اروپا از طریق ثبت شرکت است که فرد متقاضی علاوه بر ثبت یک شرکت تجاری و استارت یک بیزنس میتواند برای خود و خانواده اش اقامت اروپا را دریافت نماید. سازمان مهاجرتی آوات ثبت شرکت در مجارستان را به عنوان یک موقعیت استثنایی در بین گزینه های ثبت شرکت در کشورهای مختلف اروپا پیشنهاد مینماید.

در بین کشورهای اروپایی گزینه های زیادی برای ثبت شرکت وجود دارد اما در خیلی از کشورهای اروپایی گاها محدودیت ها و موانعی برای سر راه قرار میگیرید که متقاضی ثبت شرکت در اروپا را از ادامه این مسیر منصرف مینماید به عنوان مثال گاهی از کشورهای محدودیت هایی برای ارائه اقامت از همان روزهای اول قرار میدهند یا گاها حداقل و حداکثری برای میزان سرمایه اولیه شرکت و میزان گردش مالی شرکت قرار میدهند که این خود افراد متقاضی ثبت شرکت در اروپا را برای اقدام دلسرد میکند.

از طرفی مالیات بالای برخی از کشورهای اروپایی مخصوصا کشورهای غرب اروپا برای شرکتها مسئله ای است که باید به طور مفصل به آن پرداخت و برنامه ریزی دقیقی در این زمینه را می طلبد.

در بین تمامی گزینه هایی که برای ثبت شرکت وجود دارد سازمان مهاجرتی آوات کشور مجارستان را به عنوان کشوری عالی و فرصتی استثنایی چه برای بیزنس و چه برای زندگی پیشنهاد میکند. هزینه های پایین شرکت درمجارستان، مالیات پایین ، امکان اخذ اقامت برای تمامی اعضای خانواده ، هزینه های تحصیل پایین برای فرزندان ، هزینه زندگی ارزان ، موقعیت جغرافیایی عالی و…… را میتوان از مزیت های بی شمار ثبت شرکت در مجارستان نام برد.

پروسه ی اجرای ثبت شرکت در مجارستان و اخذ کارت اقامت مجارستان برای شخص اصلی و همراهان ( همسر و فرزندان زیر 18 سال) به مدت 3 ماه به طول می انجامد و پس از آن میتوان در یک منطقه امن اروپایی شروع یک بیزنس راحت و بدون محدودیت با کل جهان از طریق حساب های بانکی ایمن اروپایی را رقم زد.

مواردی که در پروسه ثبت شرکت مجارستان باید رعایت شود:

_ حضور یک نفر به عنوان سهامدار و یک نفر به عنوان سرپرست

_ ثبت جهت مالیات بر ارزش افزوده

_ آدرس شرکت

_ حداقل سرمایه اولیه برای ثبت شرکت که مبلغ 10 هزار یورو میباشد

_ حضور یک حسابدار برای شرکت

افرادی که تمایل دارند به اتحادیه اروپا به عنوان یک بازار هدف نگاه کنند و اروپا را به عنوان هدفی برای تجارتی جهانی و دریچه ای به گسترش فعالیت های تجاری خود می نگرند ، مجارستان گزینه ای فوق العاده برایشان خواهد بود چرا که مجارستان با موقعیت استراتژیکی که در قلب اتحادیه اروپا دارد و از طرفی عضو اتحادیه شنگن میباشد فرد سرمایه گذار میتواند هم امکانات زندگی و هم امکانات تجارت در کل اتحادیه اروپا را داشته باشد.

تجارت در مجارستان مزیت های فراوانی دارد من جمله : تجارتی ایمن ، اقتصاد با ثبات و مستحکم ، بانک های ایمن و معتبر ، موقعیت جغرافیایی عالی در قلب اتحادیه اروپا، امکان زندگی و کار در کل کشورهای عضو شنگن.

اقامت مجارستان از طریق ثبت شرکت در یک نیم نگاه

بطور کلی ثبت شرکت در مجارستان یعنی راه اندازی و کارآفرینی در کشور مجارستان که همراه با اقامت این کشور میباشد.

ثبت شرکت در واقع چند روز بیشتر زمان نخواهد برد. و بصورت خودکار شماره های EU V A T  را صادر خواهد کرد.

واقعا مالیات 9 درصدی این نوع شرکت ها مجارستان را به بهترین جا برای سرمایه گذاری و اقامت اروپا تبدیل کرده است.  و اگر واقعا بدنبال روش مناسب و مطمئن در خصوص سرمایه گذاری در اروپا هستید بدون شک پیشنهاد موسسه مهاجرتی آوات (لتس مایگریت ) برای شما عزیزان متقاضی گزینه ثبت شرکت در مجارستان خواهد بود

که مزیت اقامت و زندگی در حوزه اتحادیه اروپا را بدست خواهید آورد.

مزیت های اقامت مجارستان از طریق ثبت شرکت

مالکیت صد در صد خود شما بدون نیاز به شریک مجاری

بازار اروپا را در دسترس داشتن

به دلیل مرکزیت مجارستان دسترسی داشتن به تمامی نقاط عضو شنگن و اروپا برای صادرات و واردات
اقامت دائم بعد از گذراندن 3 سال
دریافت پاسپورت بعد از 5 سال
داشتن ویزای تمامی دنیا

اقامت و ویزا برای خانواده و افراد خانواده
تردد و زندگی در تمامی نقاط اتحادیه اروپا

مبادلات ارزی و بانکی بصورت آنلاین

استفاده از خدمات شهروندی برای شخص و خانواده
داشتن مالیات پایین

امکان تحصیل برای فرزندان

 

مدارک لازم جهت اقامت مجارستان از طریق ثبت شرکت

مجوزهای تجاری * اسناد ثبت شرکت * نام تایید شده به همراه آدرس * نوع فعالیت اعلام شده

ثبت شرکت در مجارستان از نوع K F T میباشد که به ثبت اطاق بازرگانی کشور مجارستان خواهند رسید. K F T یعنی همان شرکت با مسئولیت محدود است که میتواند فعالیت های اقتصادی را انجام دهد.

 

هیئت هایی که باید پس از مراحل اولیه شرکت را به ثبت آنان برسانید

اداره KSH

اداره APEH

سازمان مالیاتی

دایره ثبتی محلی

موسسه INI

اطلاعات مختصر در خصوص ثبت شرکت در مجارستان و اقامت مجارستان از طریق ثبت شرکت را در این مقاله با هم بررسی نمودیم.

در پایان

پیشنهاد میکنیم پیش از هرگونه اقدامی در خصوص امر مهاجرت حتما تحقیقات لازم را بعمل بیاورید … ویدیوهای مناسب در خصوص کشور مورد نظر خود حتما ببینید و از مشاوران عالی رتبه و بین المللی بهره مند شوید.

شما عزیزان میتوانید سوالات ذهنی خود را در زمینه    اقامت مجارستان از طریق ثبت شرکتدر زیر همین مقاله برای ما مطرح نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت نسبت به پاسخگویی شما اقدام نمایند.

همچنین جهت کسب اطلاعات بشتر در زمینه  اقامت مجارستان از طریق ثبت شرکت   میتوانید از طریق شماره های وبسایت آوات با کارشناسان سازمان مهاجرتی آوات (موسسه مهاجرتی لتس مایگریت ) تماس گرفته و درخواست مشاوره حضوری دهید.

سازمان مهاجرتی آوات ( موسسه مهاجرتی لتس مایگریت ) با بهره مندی از برترین وکلا و مشاورین بین المللی آماده هرگونه خدمات مهاجرتی به شما عزیزان و همراهان گرامی خواهد بود.

به امید زندگی بهتر و جدید با آرامش خاطر .

  • آگوست 13, 2018
  • بازدید : 158
  • ثبت شرکت,مجارستان