مرکز تماس 02122038837 | 02122038935 | 02122038481 | 02122038131

ایمیل info@letsmigrate.org

مشاوره اولیه رایگان

اطلاعات بیشتر

خدمات بصورت کاملا تضمینی

اطلاعات بیشتر

انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اطلاعات بیشتر
انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اخذ اقامت در سریع ترین زمان

اطلاعات بیشتر
اطلاعات بیشتر مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به آمریکا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به نیوزیلند

مهاجرت به نیوزیلند

مشاوره و بررسی رایگان
اقامت لهستان

اقامت لهستان

اقامت لهستان

ما در این نوشته به بررسی راه های مهاجرت به لهستان مهاجرت به لهستان – راه های مهاجرت به لهستان – اقامت لهستانشرایط و مدارک مهم و لازم برای ویزای مهاجرت به لهستان خواهیم پرداخت.پس پیشنهاد میکنیم با حوصله ی زیاد مطالب ما را دنبال نمایید.

سولات شما عزیزان در خصوص اقامت لهستان

ایا می خواهید به لهستان مهاجرت کنید ؟  ایا شما از موقعیت مکانی در لهستان با خبرید ؟ ایا  از جمعیت لهستان مطلع هستید ؟ ایا  از موقعیت های شغلی در لهستان مطلع هستید ؟ ایا از موقعیت های جغرافیایی و اب و هوایی  لهستان با خبر هستید ؟

به شما پیشنهاد میکنم قبل از اقامت لهستان با یک مشاور مهاجرتی مشورتی داشته باشید و اطلاعات خود را افزایش دهید .

از لحاظ جغرافیایی لهستان کشوری می باشد در مرکز اروپای شرقی . جمعیت این کشور در حال حاضر به بیش از 38 میلیون نفر می رسد .زبان اصلی این کشور لهستانی می باشد . ساکنان بومی این کشور به 94 % می رسد . اب و هوای کشور لهستان یکی از خارق العاده ترین شرایط جوی را در بین کشور های ارو پایی دارد . این کشور تابستان های گرم و زمستان های سرد را دارد . ارز رسمی این کشور زلوتی می باشد . این کشور یکی دیگر از کشورهای جزو اتحادیه اروپاست که همین امر این کشور را ارزشمند سا خته است .

انواع روش های گوناگون برای اقامت لهستان

از جمله روش های اقامت لهستان را می توان به ازدواج. تولد فرزند در این کشور . مهاجرت کاری . مهاجرت تحصیلی و ثبت شعب شرکت ها و سرمایه گذاری در این کشور نام برد .

اگر شما قصد اقامت لهستان را دارید و یکی از شهروندان جزو اتحادیه اروپا نیستید و قصداقامت بیش از سه ماه را دارید باید اقدامی برای اخذ اقامت در این کشور کنید .

ویزاهای کشور لهستان متفاوت است و بنا به شغلی که دارید به سه زمینه تقسیم می شود . این ویزا ها از جمله ویزای ترانزیتی که تنها برای حمل و نقل می باشد  که با حرف A نمایش داده می شود .

ویزای کاری که شما می توانید به مدت حد اکثر یکسال در این کشور اقامت کنید .

ویزای کوتاه مدت که 90 روز فرصت اقامت دارید که با حرف c نمایش داده می شود .و ویزای ایالات شنگن که بلند مدت می باشد که با حرف D نمایش داده می شود که شما با این ویزا می توانید به هر کشوری که جزو ایالات شنگن است به مدت سه ماه در هر سال اقامت داشته باشید .

اجازه  و اخذ اقامت لهستان

اگر شما میخواهید اخذ اقامت کنید باید جزو شهروندان اتحادیه اروپا باشید که به شما اجازه و اقامت در لهستان را بدهند و شما باید وابسته به خودتان باشید یعنی بیمه بهداشتی داشته باشید و منابع کافی برای حمایت از خود داشته باشید . اجازه ااقامت به طور معمول به شهروندان جزو اتحادیه اروپا یکسال داده می شود .اجازه ای که به شما بعد از این یکسال داده می شود به طور معمول 5 سال است که این مدت تجدید پذیر می باشد . برای شهروندان جزو اتحادیه اروپا برای کار و اشتغال به طور معمول یکسال می باشد که در این یکسال می توانند خانواده خود را نیز تحت پوشش قرار دهند و برای انها نیز یک دوره اقامت یک ساله کسب کنند .

در خواست اقامت شخص باید به مقامات محلی که شخص تصمیم دارد در ان محله اقامت داشته باشد داده شود .

اقامت و مهاجرت کاری به لهستان

اگر شما در یکی از این کشورها از جمله بریتانیا . سوئد و ایرلند  شهروند بوده باشید به راحتی می توانید بدون اخذ مجوز کار در لهستان مشغول کار شوید .

اما اگر شما شهروند یکی از این کشورها باشید از جمله نروژ . اتریش . اسپانیا . یونان . اشتاین . بلژیک . المان . پرتقال . ایتالیا . فرانسه . فلاند . دانمارک . به شما در لهستان اجازه کار داده نمی شود و شما باید برای اخذ مجوز کار اقدام نمایید .

شما برای اخذ اقامت می توانید گواهی اشتغالی از کار فرمای خود کسب کنید تا به شما اجازه اقامت یکساله داده شود البته این یکسال قابل تمدید می باشد .

شهروندان جزو اتحادیه اروپا شانس بیشتری نسبت به شهروندان کشور های دیگر برای اخذ مجوز کار دارند .

و شغل های دولتی در کشور لهستان فقط برای لهستانی ها می باشد و به هیچ شهروند خارجی این شغل ها داده نمی شود

یک شهروند خارجی از یک کشور غیر اتحادیه اروپا تنها حق دارد که از طریق مجوز کاری اقامت داشته باشد در لهستان .

مها جرت تحصیلی به لهستان

اگر شما قصد مهاجرت از طریق تحصیل را دارید به شما پیشنهاد می شود که با یک وکیل و مشاور مهاجرتی مشورتی داشته باشید .

یکی از شرایط اولیه ای که شما برای مهاجرت تحصیلی به این کشور بایدداشته باشید  این است که باید تحصیل مدرسه ای خود را به پایان رسانده باشید .

یکی دیگر از شرایط لازم برای تحصیل این است که شما باید اقامت قانونی در لهستان داشته باشید تا بتوانید در این کشور به تحصیل بپردازید .

شما باید از نظر سلامت خود مطمئن باشید و یک گواهی بهداشتی به این کشور ارسال نمایید .

شما برای تحصیل در این کشور باید به یکی از زبانهای انگلیسی یا لهستانی مهارت داشته باشید و گواهی مهارت زبان و دانش خود را برای این کشور ارسال نمایید .

شرایط اخذ ویزای دانشجویی لهستان

از جمله

فرم در خواست ویزا

پاسپورت معتبر

نامه رسمی از یک دانشگاه یا  موسسه معتبر در کشورتان

رزومه خود

گواهی اخذ دیپلم

گواهی مهارت زبان شما لهستانی یا انگلیسی

تایید بوجه مالیتان

بیمه سلامت

یک عکس می باشد

تحصیلات مدرسه ای در لهستان

در این کشور تحصیل دوره مدرسه ای اجباری می باشد یعنی فرد از سن 6 تا18 باید به تحصیل مدرسه ای خود بپردازد حتی اگر شرایط لازم را برای رفتن به مدرسه نداشته باشد . دانش اموزان این کشور پنج روز در هفته به مدرسه می روند و شنبه و یکشنبه تعطیلات اخر هفته شان می باشد . دانش اموزان در هر سال تحصیلی باید دو دوره را بگذرانند .

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

اگر شما قصد سرمایه گذاری در این کشور را دارید باید مقداری پول به این کشور بدهید تا انها بتوانند با این پول سرمایه گذاری کنند که به سود این کشور باشد .

اقامت از طریق ازدواج

اگر شما مجرد باشید و به کشور لهستان مهاجرت کنید می توانید با ازدواج با فرد لهستانی اقامت خود را قانونی کنید و تابعیت لهستانی بگیرید .

شما اگر بخواهید بیش از 90 روز در این کشور بمانید باید از دولت لهستان اجازه اقامت بگیرید . همچنین از اخذ اجازه کار در این کشور معاف هستید .

مدارک لازم برای اخذ اقامت

چهار نسخه از در خواست

چهار عدد از عکس گذر نامه

سه کپی از پاسپورت

اجازه کار و یک بیانیه از کارفرما

قرار داد کار

اثبات پرداخت تمبر

داشتن بیمه بهداشت و درمان

اسناد و مدارکی که ثابت کند شما یک درامد ثابت دارید

اجازه قانونی که شما قادر هستید در این کشور کار و زندگی کنید

اسنادی که ثابت کند شما مالیات خود را در سالهای قبل پرداخت کرده اید

 

به شما پیشنهاد می شود برای اخذ اقامت خود 45 روز زودتر از پایان پذیری اقامت قبلی خود اقدام فرمایید . اجازه اقامت برای شما حداکثر تا دو سال داده می شود .

پیشنهاد میکنیم پیش از هرگونه اقدامی در خصوص امر مهاجرت حتما تحقیقات لازم را بعمل بیاورید … ویدیوهای مناسب در خصوص کشور مورد نظر خود حتما ببینید و از مشاوران عالی رتبه و بین المللی بهره مند شوید.

شما عزیزان میتوانید سوالات ذهنی خود را در زمینه  مهاجرت به لهستان در زیر همین مقاله برای ما مطرح نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت نسبت به پاسخگویی شما اقدام نمایند.

همچنین جهت کسب اطلاعات بشتر در زمینه  مهاجرت به لهستان  میتوانید از طریق شماره های وبسایت آوات با کارشناسان سازمان مهاجرتی آوات (موسسه مهاجرتی لتس مایگریت ) تماس گرفته و درخواست مشاوره حضوری دهید.

سازمان مهاجرتی آوات ( موسسه مهاجرتی لتس مایگریت ) با بهره مندی از برترین وکلا و مشاورین بین المللی آماده هرگونه خدمات مهاجرتی به شما عزیزان و همراهان گرامی خواهد بود.

به امید زندگی بهتر و جدید با آرامش خاطر .

 

  • آگوست 24, 2018
  • بازدید : 172
  • اقامت,لهستان