مرکز تماس 02122038837 | 02122038935 | 02122038481 | 02122038131

ایمیل info@letsmigrate.org

مشاوره اولیه رایگان

اطلاعات بیشتر

خدمات بصورت کاملا تضمینی

اطلاعات بیشتر

انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اطلاعات بیشتر
انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اخذ اقامت در سریع ترین زمان

اطلاعات بیشتر
اطلاعات بیشتر مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به آمریکا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به نیوزیلند

مهاجرت به نیوزیلند

مشاوره و بررسی رایگان
اقامت فنلاند از طریق تحصیل

اقامت فنلاند از طریق تحصیل

اقامت فنلاند از طریق تحصیل

در این مقاله به موضاعاتی چون اقامت فنلاند از طریق تحصیل – تحصیل در فنلاند – ویزای تحصیلی فنلاند – مهاجرت به فنلاند از طریق تحصیل کار در فنلاند میپردازیم ایا تصمیم به مهاجرت به کشور فنلاند را دارید ؟ ایا تصمیم به اخذ اقامت کشور فنلاند را از طریق تحصیل دارید ؟ایا از شرایط زندگی در این کشور اگاهی دارید ؟ ایا از هزینه های مالی این کشور اگاهی دارید ؟ ایا از هزینه های تحصیلی این کشور اگاهی دارید ؟ ایا ازقوانین تحصیلی این کشور اگاهی دارید ؟ ایا از شرایط اجتماعی این کشور اگاهی دارید؟ ایا از شرایط مکانی و جغرافیایی این کشور اگاهی دارید ؟ با موسسه مهاجرتی آوات همراه باشید  تا به سوالات خود پاسخ دهید.

اقامت فنلاند از طریق تحصیل

اقامت فنلاند از طریق تحصیل یکی از راه های مهاجرت و اقامت فنلاند میباشد. شما با تحصیل در فنلاند به اقامت این کشور خواهید رسید و با داشتن اقامت فنلاند میتوانید در حوزه اتحادیه اروپا سفر و زندگی کنید.

با هم در ادامه میخوانیم در خصوص اقامت فنلاند از طریق تحصیل

 

اقامت فنلاند از طریق تحصیل

کشور فنلاند

کشور فنلاند جزو اتحادیه ی اروپا می باشد . پایتخت کشور فنلاند هلسینکی می باشد . کشور فنلاند دارای شهرستان های بسیار می باشد که هر کدام دارای حکومت های جداگانه می باشد . اگر شما قصد مهاجرت به این کشور را دارید به شما پیشنهاد می شود که اول تصمیمتان را بگیرید که در کدام حکومت و در کدام شهرستان قصد تحصیل دارید .این کشور دارای جمعیت 5 میلیون نفری می باشد که نسبت به نسبت به کشور های دیگر جمعیت نسبتا کمی را به خود اختصاص داده است .

زبان کشور فنلاند

زبان کشور فنلاندی سوئدی و فنلاندی می باشد .اگر شما قصد مهاجرت دارید باید به یکی از این دو زبان تسلط داشته باشید تا بتوانید با مردمان این کشور از لحاظ شغلی و زندگی ارتباط برقرار کنید . البته بسیاری از مردمان  این کشور به زبان انگلیسی تسلط دارند .و حدود 300 رشته ی تحصیلی در فنلاند به زبان انگلیسی تدریس می شود پس برای شما یی که به زبان سوئدی و فنلاندی مسلط نیستید جای هیچ نگرانی نمی باشد و شما می توانید در رشته مورد علاقه ی خود در فنلاند بدون دغدغه ی زبان تحصیل کنید .

 

کشور فنلاند در شمال ارو پا قرار دارد و واحد پولی این کشور یورو می باشد . هوای فنلاند از خیلی از کشور ها سرد تر است این کشور دارای زمستان هایی سرد و برفی و تابستان هایی نسبتا معمولی دارد و به 15 الی 20 درجه به بالای صفر می رسد .به شما پیشنهاد می کنم تا با ما همراه شوید و اطلاعات لازم را درباره مهاجرت به فنلاند کسب کنید .

راه های مهاجرت واخذ اقامت کشور فنلاند

یکی از راه های مهاجرت واخذ اقامت کشور فنلاند اقامت از طریق تحصیل می باشد . دولت فنلاند همیشه با روی باز از مهاجران دانشجویی استقبال کرده است و این دولت به این دانشجویان خدمات متفاوتی ارائه داده است .

 

این کشور مانند کشور های دیگر جزو اتحادیه اروپا از همان ابتدا اقامت به شما نمی دهد . اگر شما تصمیم به اخذ اقامت دائم این کشور را دارید به شما پیشنهاد می شود اقامت از طریق تحصیل بهترین و پر متقاضی ترین روش برای اخذ اقا مت دائم این کشور می باشد .

شما می توانید بعد از اخذ مدرک تحصیلیتان در این کشور اقدام به کار نمایید و در خواست اقامت دائم این کشور را بدهید .

شما در هر کشور اروپایی که باشید و در این کشور تحصیل کنید به شما این اجازه را می دهند که به مدت پنج سال در کشوری که تحصیل کرده اید اقامت داشته باشید .

کشور فنلاند تنها تفاوتی که با  کشور های ارو پایی دیگر دارد این است که شما در حین تحصیل نمی توانید در خواست اقامت کنید و باید مدر ک تحصیلیتان را بگیرید و کار پیدا کنید و بعد در خواست اقامت کشور فنلاند را بد هید . شما در زمان تحصیلتان فقط می توانید اقامت یک ساله یا فوقش پنج ساله بگیرید اما همینکه فارق التحصیل شوید شرایط شما در این کشور ایده ال تر می شود .

 

و ویزایی که در دوران دانشجویی شما در یافت می کنید  ویزایی با علامت D می باشد که به شما این ویزا اجازه اقامت کوتاه را میدهد . اگر شما می خواهید با روش تحصیل اخذ اقامت کنید حتما با یک مشاور مها جرتی و یک وکیل حقوقی در مورد مهاجر تتان به کشور فنلاند مشورتی دا شته باشید .

 

اگر شما در کشور فنلاند تحصیل کنید هیچ مدرک دیگری برای زندگی در مدت زمان تحصیل احتیاج ندارید . اگر شما ویزای شنگن نداشته با شید و تبعه ای به غیر از کشور های ارو پایی باشید و اگر تحصیلتان بیش از سه ماه طول بکشد شما باید اجازه تحصیل شنگن بیش از سه ماه را در یافت کنید یعنی شما باید اجازه تحصیل در یک دوره یک ساله کسب کنید .

 

مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای دانشجویی شنگن

باید شما برای اخذ این ویزا حتما به سفارتخانه کشور فنلاند مراجعه کنید سپس باید فرم در خواست این ویزا را با دقت و صریح پر کنید و این فرم را به سفارتخانه کشور فنلاند تحویل دهید .

باید گذر نامه تان را اماده در اختیار داشته باشید این گذر نامه باید سه ماه حداقل مانده باشد به تاریخ اعتبار گذر نامه ی شما . ارائه مدر کی به دولت این کشور که نشان دهد شما از پس مخارج تحصیل و زندگیتان بر می ایید و  در مدت تحصیلتان هیچ نیاز مالی پیدا نمی کنید در کشور فنلاند .

مانند مبلغی قابل توجه در حساب بانکیتان و … دو قطعه از عکس واضحتان . ارائه برنامه مهاجرت در کشور فنلاند . بیمه سفر و خدمات پزشکی در طول اقامتتان . نامه پذیرش از دانشگاهی که میخواهید در ان تحصیلتان را شروع کنید . و مدرکی که ثابت کند شما تا به این زمان تمام مخارج درباره سفرتان را تسو یه کرده اید .

این مدارک نام برده شده در بالا بیس مدارک می باشد احتمال دارد بنا به کشوری که تصمیم به مهاجرت دارید مدارکه اضافه تری را از شما در خواست کنند .

 

شما بعد از گرفتن این ویزا می توانید به تمام کشور های جزو اتحادیه ارو پا سفر کنید اعتبار این ویزا 90 روز می باشد .

نام دانشگا ها و مرا کزمعتبر اموزشی کشور فنلاند

از جمله نام های دانشگاه های معتبر این کشور میتوان به دانشگاه هلسینکی / دانشگاه التو /دانشگاه فنلاند شرقی /دانشگاه تامپره /دانشگاه اولو / دانشگاه تورکو / دانشگاه ییو اسکیلا اشاره کردد .

 

هزینه های تحصیلی در دانشگاه های فنلاند

دولت این کشور برای دانشجو یان این کشور مزایا و امتیازاتی را ارئه داده است از جمله انواع تخفیفات و …

اگر شما می خواهید در این کشور یک دوره تحصیل کنید ( یک ساله ) باید مبلغی به اندازه ی 80 الی 100 یورو را به دولت این کشور پر داخت کنید . البته شهریه ی یک دوره تحصیلی بنا به مقطعی که می خواهید تحصیل کنید متفاوت و متغیر می باشد .

به شما پیشنهاد می شود برای اخذ اگاهی بیشتر با یک مشاوره مهاجرتی و یک وکیل حقوقی مشورتی در این منظور داشته باشید .

پیشنهاد میکنیم پیش از هرگونه اقدامی در خصوص امر مهاجرت حتما تحقیقات لازم را بعمل بیاورید … ویدیوهای مناسب در خصوص کشور مورد نظر خود حتما ببینید و از مشاوران عالی رتبه و بین المللی بهره مند شوید.

شما عزیزان میتوانید سوالات ذهنی خود را در زمینه  اقامت فنلاند از طریق تحصیل    در زیر همین مقاله برای ما مطرح نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت نسبت به پاسخگویی شما اقدام نمایند.

همچنین جهت کسب اطلاعات بشتر در زمینه  اقامت فنلاند از طریق تحصیل  میتوانید از طریق شماره های وبسایت آوات با کارشناسان سازمان مهاجرتی آوات (موسسه مهاجرتی لتس مایگریت ) تماس گرفته و درخواست مشاوره حضوری دهید.

سازمان مهاجرتی آوات ( موسسه مهاجرتی لتس مایگریت ) با بهره مندی از برترین وکلا و مشاورین بین المللی آماده هرگونه خدمات مهاجرتی به شما عزیزان و همراهان گرامی خواهد بود.

به امید زندگی بهتر و جدید با آرامش خاطر .

 

  • آگوست 24, 2018
  • بازدید : 109
  • تحصیلی,فنلاند