مرکز تماس 02122038837 | 02122038935 | 02122038481 | 02122038131

ایمیل info@letsmigrate.org

مشاوره اولیه رایگان

اطلاعات بیشتر

خدمات بصورت کاملا تضمینی

اطلاعات بیشتر

انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اطلاعات بیشتر
انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اخذ اقامت در سریع ترین زمان

اطلاعات بیشتر
اطلاعات بیشتر مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به آمریکا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به نیوزیلند

مهاجرت به نیوزیلند

مشاوره و بررسی رایگان
اقامت فرانسه از طریق خرید ملک

اقامت فرانسه از طریق خرید ملک

اقامت فرانسه از طریق خرید ملک
Rate this post

اقامت فرانسه از طریق خرید ملک

اقامت فرانسه از طریق خرید ملک * خرید ملک در فرانسه * سال 2018 میلادی قوانین جدید خرید ملک و اقامت فرانسه از طریق خرید ملک به چه صورت است؟ اقامت از طریق سرمایه گذاری * را در این مقاله به اشتراک گذاشته ایم…. * یکی از راه های مهاجرت به اروپا اقامت فرانسه از طریق خرید ملک میباشد

اقامت فرانسه از طریق خرید ملک

اخذ اقامت فرانسه از طریق خرید ملک یکی از راههای است که در بین متقاضیان مهاجرت به اروپا محبوبیت بسیاری دارد.

فرانسه

کشوری زیبا در غرب اروپا با پایتخت شهر پاریس و واحد پولی یـــورو یکی از کشورهای زیبای عضو شنگن میباشد.

سواحل زیبای مدیترانه را در کشور فرانسه میتوانید مشاهده نمایید و از سویی با اقیانوس آرام به آرامش زندگی خود معنا ببخشید.

جالب است بدانید از نظر وسعت با کشور افغانستان همسایه مرزی ایران ) هم اندازه است و مهم تر از همه سومین کشور از نظر وسعت در قاره اروپا میباشد.

شهرهای اساسی و مهـــم فــرانـــسه

بردو * مارسی * لیـــل * لیـــون * مونپـــولیه * استراسبورگ * نانـــت * نانسی * نیـــس * تولوز * گرونوبـــل

 

فرانسه چگونه کشوری است؟؟؟؟؟

فرانسه کشوری است که از دیر باز مورد توجه ایرانیان بوده و در بین افرادی که به خارج از کشور و اروپا مهاجرت کرده اند درصد عظیمی از این افراد کشور فرانسه را به عنوان مقصد خود انتخاب کرده اند.

در این بین خرید ملک فرانسه راهی است مناسب که با توجه به اینکه منجر به اخذ اقامت برای تمام اعضای خانواده میشود میتوان به این راه به عنوان یک راه فوق العاده برای مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت فرانسه اشاره کرد.

در بین کشورهای اروپایی فرانسه کشوری است که با خرید ملک به مهاجرین از همان ابتدا اقامت اعطا مینماید و متقاضیان مهاجرت به فرانسه از طریق خرید ملک در صورتی که ملکی به ارزش حداقل 70 هزار یورو خریداری کنند میتوانند برای خود و همسر و فرزندان زیر 18 سالشان جهت اخذ کارت اقامت اقدام نمایند.

مزیت های اقامت فرنسه از طریق خرید ملک

از مزیت های خرید ملک فرانسه میتوان به اخذ اقامت فرانسه ،

امکان تحصیل رایگان در فرانسه برای متقاضی و فرزندان ، امکان تردد آزاد در کشورهای عضو شنگن ، عدم نیاز به حضور در خاک فرانسه ، سرمایه گذاری مطمئن ، امکان فروش بسیار آسان و …. اشاره کرد.

 

نکته ای که باید به آن اشاره کرد این است *******

کشور فرانسه در صورتی از طریق خرید ملک اقدام به اعطای اقامت میکند که ارزش ملک خریداری شده حداقل 70 هزار یورو باشد و به ازای هر نفر که تقاضای اقامت فرانسه را دارند فضایی به متراژ16 متر مربع در نظر گرفته شده باشد.

 

مقایسه خرید ملک و سرمایه گذاری در فرانسه با دیگر کشورهای اروپایی

اگر بخواهیم مقایسه ای بین خرید ملک فرانسه با سایر کشورهایی که پروسه خرید ملک را تبلیغ میکنند داشته باشیم باید عنوان کنیم که فرانسه مزیت های بسیاری دارد.

به عنوان مثال در سایر کشور هایی که از طریق خرید ملک اقامت اعطا مینمایند هزینه هایی که دولت برای ارزش ملک در نظر گرفته است بسیار بالاتر از فرانسه میباشد،

مثلا در اسپانیا و پرتغال حداقل 500 هزار یورو، در یونان حداقل 250 هزار یورو و در قبرس حداقل 300 هزار یورو میباشد.

از طرفی مواردی که به عنوان مثال اشاره شد کشورهای معتبر تری از فرانسه نیستند بلکه همسطح و در مواردی پایین تر از سطح فرانسه قرار دارند.

از دیگر مزیت های خرید ملک در فرانسه این است که تمامی همراهان امکان تحصیل رایگان دارند.

نکته ی حائز اهمیتی که باید به آن اشاره کرد این است که با خرید ملک در فرانسه اجازه کار تحت نظر یک کارفرما را ندارید یعنی نمیتوانید به عنوان کارمند استخدام شوید

اما میتوانید خود کارفرما باشید و اشتغال زایی کنید مثلا شرکتی ثبت کنید و با آن بیزنس کنید و یا اینکه یک بنگاه اقتصادی راه اندازی کنید.

عمده ی هزینه ای که در اروپا بالاخص در فرانسه هزینه های ماهانه را بالا میبرد هزینه اجاره خانه است و در صورتی که فردی خانه ای داسته باشد و مجبور به پرداخت اجاره نباشد هزینه های دیگر زندگی را میتواند به راحتی مدیریت کند چرا که هزینه های خورد و خوراک و پوشاک هزینه ی چندانی ندارد.

کشورهای دیگری در اروپا که میتوان از طریق خرید ملک اقامت آن را دریافت کرد میتوانیم به کشورهای

پرتغال * یونان * اسپانیا و گرجستان اشاره نمود. هزینه ای بالغا بر سیصــد هزار یورو برای کشورهای عضو اتحادیه اروپا باید سرمایه گذاری در امر خرید ملک داشته باشید.

 

اقامت فرانسه از طریق خرید ملک یکی از پیشنهادات سازمان مهاجرتی آوات (موسسه مهاجرتی لتس مایگریت )به شما عزیزان و متقاضیان امر مهاجرت به اروپا میباشد.

تمامی اطلاعات در این زمینه را میتوانید از طریق کارشناسان آوات دریافت کنید….

* ما به آرامش زندگی شما و فرزندانتان میاندیشیم*

قبل از هرگونه اقدامی جهت مهاجرت به فرانسه پیشنهاد میکنیم کاملا در خصوص اقامت فرانسه تحقیقات لازم را بعمل آورید *

 

 

همانگونه که در بالا اشاره شد مجددا تاکید میکنیم که اگرچه امکان خرید ملک در کشور y  برای شما وجود دارد اما هیچ نوع اقامتی بلحاظ خرید ملک و مالکیت املاک در کشور y  به شما تعلق نمیگیرد.لذا اگر نا آگاهانه ملکی را با امید اخذ اقامت اروپا در کشور y  خریداری کرده باشد نه تنها اقامت به شما داده نمی شود بلکه در فروش ملک خریداری شده نیز دچار مشکل خواهید شد

 

نکته بسیار مهم

یک نکته ای که وجود دارد این است که اگر شما بصورت نا آگاهانه خریدار ملک در فرانسه باشید نمیتوانید اقامت این کشور را بدست بیاورید

 

اقامت فرانسه از طریق خرید ملک قوانین و مراحل خاص خودش را دارد که همانطور که در بالا اشاره کردیم حتما با وکیل مهاجرت به فرانسه مشاوره شوید

 کارشناسان آوات آماده مشاوره در خصوص اقامت فرانسه و خرید ملک برای شما در فرانسه خواهد بود.

 

پایان مقاله و سخن پایانی (اقامت فرانسه از طریق خرید ملک )

شما عزیزان میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های درج شده در وبسایت آوات (لتس مایگریت ) تماس بگیرید و درخواست مشاوره حضوری و یا از راه دور را دهید….. و از مشاوره کارشناسان عالی رتبه سازمان مهاجرتی آوات ( موسسه مهاجرتی لتس مایگریت ) بهره مند شوید.

همچنین سوالات ذهنی خود را در خصوص اقامت فرانسه از طریق خرید ملک را در زیر همین مقاله برای ما مطرح نمایید …. و در اسرع وقت نسبت به پاسخگویی شما عزیزان اقدام خواهیم نمود.

 

 

 

 

 

  • آگوست 12, 2018
  • بازدید : 157
  • خرید ملک,فرانسه