مرکز تماس 02122038837 | 02122038935 | 02122038481 | 02122038131 | 02122039460

ایمیل info@letsmigrate.org

مشاوره اولیه رایگان

اطلاعات بیشتر

خدمات بصورت کاملا تضمینی

اطلاعات بیشتر

انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اطلاعات بیشتر
انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اخذ اقامت در سریع ترین زمان

اطلاعات بیشتر
اطلاعات بیشتر مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به آمریکا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به نیوزیلند

مهاجرت به نیوزیلند

مشاوره و بررسی رایگان
اقامت اسپانیا با خرید ملک

اقامت اسپانیا با خرید ملک

اقامت اسپانیا با خرید ملک یا همان گلدن ویزا یکی از قوانینی است که پارلمان اسپانیا در اکتبر سال 2013 به منظور سرمایه گذاری در این کشور و در دوران رکود اروپا، تصویب کرد. در این روش کسی که خواهان اخذ اقامت اسپانیا با خرید ملک است باید سرمایه گذاری 500.000 یورویی را در بخش املاک و یا مستغلات این کشور انجام دهد. در این مقاله مزایای اخذ اقامت اسپانیا با خرید ملک را هم خدمت شما عرض خواهیم کرد.

اقامت اسپانیا با خرید ملک  ( گلدن ویزا )

 

طبق قانون اسپانیا مدت زمانی که برای اخذ اقامت اسپانیا با خرید ملک یا گلدن ویزا لازم است سپری شود ده سال است. بعد از سپری شدن مدت ده سال از خرید ملک در اسپانیا شما می توانید برای دریافت اقامت دائم اسپانیا اقدام کنید.

کشور اسپانیا یکی از زیباترین و مدرن ترین کشورهای جهان محسوب می شود. این کشور جزء کشورهای صنعتی محسوب می شود. علاوه بر اینها کشور اسپانیا دارای فرهنگ غنی و آداب و رسوم سنتی در کنار مدرنیته می باشد. مطمئنا زندگی در این کشور تجربه شرینی خواهد بود.

 

ویدیوی توضیحات آقای رضا جهانیان در خصوص اقامت اسپانیا را با هم میبینیم 

 

 

مزایای اخذ اقامت اسپانیا با خرید ملک

مزایای اخذ اقامت اسپانیا با خرید ملک را به راحتی می توان فهمید. از مهم ترین مزایای اخذ اقامت اسپانیا با خرید ملک، اخذ اقامت دائم اسپانیا می باشد. با اخذ اقامت دائم اسپانیا شما می توانید همچون سایر شهروندان اسپانیایی از امکانات و حقوق اجتماعی مانند تحصیل در این کشور بهره مند شوید.

یکی دیگر از مزایای اخذ اقامت دائم اسپانیا با خرید ملک امکان اخذ تابعیت و شهروندی این کشور زیبا و پیشرفته است. بعد از گذشت 10 سال و زمانی که موفق به اخذ اقامت دائم این کشور شدید بعد از یک سال که از اقامت دائم شما سپری شد می توانید درخواست تابعیت و شهروندی اسپانیا را بدهید.

از دیگر مزایای اخذ اقامت اسپانیا با خرید ملک را می توان به قدرت بالای پاسپورت این کشور اشاره کرد. بر اساس آمارهای منتشر شده در سال 2017 پاسپورت اسپانیا به طور مشترک با ایتالیا سومین پاسپورت قدرتمند جهان شناخته شده است. در این رتبه بندی ها عوامل مختلفی از جمله امکان سفر بدون ویزا به سایر کشورها که 50% سهم رتبه بندی را در اخیتار دارد در نظر گرفته می شود. پس این خبر خوب را به شما بگوییم که با اخذ پاسپورت اسپانیایی که روش دریافت آن را برای شما در پاراگراف قبلی شرح دادیم می توانید به بیش از 160 کشور جهان بدون ویزا سفر کنید.

در پایان قسمت مربوط به شرح مزایای اخذ اقامت اسپانیا با خرید ملک لازم است که مهم ترین ویژگی اقامت اسپانیا را برای شما بگوییم. مهم ترین دلیلی که افراد اقدام به اخذ پاسپورت اسپانیا می کنند امکان سفر و تجارت آزاد در حوزه شینگن می باشد. حوزه شینگن دومین حوزه بزرگ مالی در جهان محسوب می شود که برای هر تاجری جذابیت خاص خود را دارد.

 

  • ژانویه 27, 2018
  • بازدید : 357
  • اسپانیا,خرید ملک