مرکز تماس 02122038837 | 02122038935 | 02122038481 | 02122038131

ایمیل info@letsmigrate.org

مشاوره اولیه رایگان

اطلاعات بیشتر

خدمات بصورت کاملا تضمینی

اطلاعات بیشتر

انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اطلاعات بیشتر
انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اخذ اقامت در سریع ترین زمان

اطلاعات بیشتر
اطلاعات بیشتر مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به آمریکا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به نیوزیلند

مهاجرت به نیوزیلند

مشاوره و بررسی رایگان
اقامت اسلواکی بدون سرمایه گذاری

اقامت اسلواکی بدون سرمایه گذاری

اقامت اسلواکی بدون سرمایه گذاری
5 (100%) 8 votes

اقامت اسلواکی بدون سرمایه گذاری

اسلواکی یکی از کشوهایی است که در سال 2004 به اتحادیه اروپا پیوست. در این کشور قوانین مهاجرت مطابق با قوانین مهاجرت اروپا بوده و پناهندگی در آن جا بسیار کاهش یافته است. این کشور دارای کمترین جمعیت مهاجران خارجی در کل اروپا بوده و تقریباً آمار مهاجران آن در سال 2015 برابر با 8072 نفر بوده است. این آمار در مقایسه با سال قبل آن 10.5 درصد افزایش یافته است. یکی از مسائلی که سبب شده است که افراد زیادی به مهاجرت به این کشور بپردازند، امکان دریافت اقامت اسلواکی بدون سرمایه گذاری است. در این کشور می توان بدون پرداخت هزینه های هنگفت برای ثبت شرکت و یا سرمایه گذاری اقدام به اخذ ویزا نمود.

علاوه بر دریافت اقامت اسلواکی بدون سرمایه گذاری ، اشخاص می توانند از طریق ازدواج با یک شهروند اسلواک و یا الحاق به یک خانواده اهل اسلواکی، به آن جا مهاجرت کنند.

 

انواع ویزای اقامت اسلواکی بدون سرمایه گذاری

در صورتی که قصد مهاجرت به اسلواکی را دارید می توانید بر حسب زمان مورد نیاز خود، یکی از ویزا های زیر را دریافت نمایید. این ویزا ها بر 4 نوع می باشند که شامل:

 • اخذ ویزای شینگن نوع A  یا همان ویزای ترانزیت فرودگاهی. این نوع از ویزا فقط برای گذر از این کشور می باشد. در واقع فردی که این نوع ویزا را داشته حق خروج از فرودگاه را ندارد و کشور اسلواکی فقط به عنوان یک کشور واسط استفاده می نماید.
 • شینگن ویزای نوعی B یا ویزای ترانزیت. با این ویزا افراد می توانند فقط در محدوده فرودگاه باقی بمانند.
 • ویزای شینگن نوع C ویزای ورود. این ویزا مخصوص سفر های کوتاه مدت، مانند دریافت ویزای توریستی و یا کاری است. مدت زمان آن توسط سفارت تعیین می شود و برای تمدید آن باید دوباره به کشور مبدأ بازگشت.
 • ویزای نوع D ویزای بلند مدت. این ویزا در خاک اسلواکی صادر شده و معمولاً بعد از یافتن کار و یا سرمایه گذاری به اشخاص داده می شود.

 

مزایای اقامت در اسلواکی بدون سرمایه گذاری

 • از جمله مزایای اقامت اسلواکی بدون سرمایه گذاری پس از طی کردن مراحل اداری می توان یک اقامت 12 الی 18 ماههِ را در این کشور ثبت کرد. پس چندین بار تمدید به مدت 5 سال، شخص می تواند درخواست اقامت دائم کرده و پس از 5 سال که از اقامت دائم او گذشت، می توان درخواست کارت شهروندی و پاسپورت اسلواکی دهد.
 • از جمله مزایای اقامت اسلواکی بدون سرمایه گذاری ، امکان کار در اتریش می باشد. فاصله بین براتیسلاوا تا وین پایتخت اتریش حدود 40 دقیقه می باشد. بسیار از مردم این شهر هر روز برای کار به وین رفته و بعد از ظهر به کشور خود باز می گردند. این شرایط با توجه به داشتن رابطه آزاد تجاری میان کشور های اروپایی می تواند کار های ثبت شرکت و یا یافتن کار در این کشور را آسان نماید.
 • یکی دیگر از مزایای اخذ اقامت اسلواکی بدون سرمایه گذاری ، هزینه بسیار ناچیز ثبت شرکت در این کشور است. حداقل میزان سرمایه برای این کار 7500 یورو می باشد. البته بسته به نوع این شرکت می تواند تا مبلغ 20000 یورو نیز متغیر باشد. این میزان از هزینه پس از ثبت شرکت برای شخص قابل برداشت است.
 • امکان دریافت اقامت برای خانواده افرادی که به ثبت شرکت در اسلواکی می پردازند و یا اینکه درخواست اقامت اسلواکی بدون سرمایه گذاری را دارند وجود داشته و تمامی فرزندان زیر 18 سال آن ها می توانند از تحصیل رایگان در این کشور بهره ببرند.
 • امکان استفاده از بیمه خدمات درمانی رایگان برای افرادی که به اقامت اسلواکی بدون سرمایه گذاری پرداخته اند وجود دارد. این شرایط نه تنها برای آنان، بلکه برای خانواده های آنان نیز میسر است.
 • بعد از اقامت در اسلواکی شخص می تواند دارای حساب بانکی بین المللی شده و به اخذ قرار دادهای بین المللی بپردازد.

 

مختصری درباره کشور اسلواکی

اسلواکی کشوری است که می توان با کمترین هزینه به آن جا سفر کرده و بدون هیچ گونه سرمایه هنگفتی در آن جا اقامت گزید. در واقع می توان اسلواکی را به عنوان دروازه ای برای ورود به اتحادیه اروپا در نظر گرفت، تا شخص از طریق آن بتواند به اهداف خود برسید. یکی از راه های دریافت اقامت در اسلواکی بدون سرمایه گذاری ثبت شرکت در این شرکت است.

اسلواکی بر خلاف کشور های دیگر اروپایی نیاز به هزینه ای چند ده هزار یورویی برای ثبت شرکت ندارد. حتی تمامی کار های ثبت شرکت در اسلواکی می تواند توسط وکیل شخص صورت گرفته و پی از اخذ ویزا، شخص 4 ماه فرصت داشته که به اسلواکی برود. میزان در آمد شرکت ثبت شده در اسلواکی باید 16000 یورو در سال بوده، که به میزان 3500 یوری آن باید بابت مالیات، به اداره مالیات اسلواکی پرداخت شود. لازم به ذکر است که گفته شود میزان مالیات بر درآمد در اسلواکی 21 درصد می باشد.

از جمله مزیت های که ثبت شرکت می تواند به دریافت اقامت در اسلواکی بدون سرمایه گذاری منجر شود، وجود نیروی کار ارزان آن است. حتی در این خصوص جهت حال مدیران و سرمایه گذاران، دولت قوانین حمایتی وضع کرده که منجر شده است، اسلواکی همانند بهشتی برای سرمایه گذاران تبدیل شود. در این کشور می توانید علاوه بر یافتن کار و از طریق خرید ملک نیز به دریافت اقامت اقدام کنید، که 2 سال پس از خرید ملک، هیچ مالیاتی به شما تعلق نمی گیرد. تمامی مالکیت های شما، اعم از ماشین، زمین، خانه و شرکت و… تماماً به نام شما ثبت می شوند.

 • جولای 12, 2018
 • بازدید : 210
 • اسلواکی,اقامت