مرکز تماس 02122038837 | 02122038935 | 02122038481 | 02122038131

ایمیل info@letsmigrate.org

مشاوره اولیه رایگان

اطلاعات بیشتر

خدمات بصورت کاملا تضمینی

اطلاعات بیشتر

انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اطلاعات بیشتر
انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اخذ اقامت در سریع ترین زمان

اطلاعات بیشتر
اطلاعات بیشتر مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به آمریکا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به نیوزیلند

مهاجرت به نیوزیلند

مشاوره و بررسی رایگان
اقامت اروپا از طریق تحصیل

اقامت اروپا از طریق تحصیل

اقامت اروپا از طریق تحصیل

آیا قصد مهاجرت به کشورهای اروپایی را دارید ؟ آیا قصد اقامت اروپا از طریق تحصیل را دارید؟آیا می خواهید اطلاعاتی در زمینه اقامت کشور های اروپایی ، اخذ ویزای اقامتی کشور های عضو شنگن و چگو نگی مهاجرت به کشور های اروپایی را کسب نمایید ؟ آیا میدانید یکی از راه های اخذ اقامت  اروپا از طریق تحصیل است؟پس با ما همراه باشید تا اطلاعاتی  جامع و مفید در باب اقامت کشور های اروپایی از طریق مهاجرت را در اختیار شما متقاضیان عزیز قرار دهیم .

اقامت اروپا از طریق تحصیل:

قاره ی اروپا در نیمکره ی شمالی زمین قرار دارد . سرزمین اروپا متشکل شده است از چندین کشور مختلف .

همه کشور هایی که در سرزمین اروپا واقع شده اند ، قاره اروپا را تشکیل می دهند و همه آن ها تشکیل دهنده ی اتحادیه ای به نام اتحادیه اروپا هستند .

قاره اروپا بیش از 730 میلیون نفر جمعیت انسانی را در خود جای داده است . اروپا یکی از سرسبزترین سرزمین ها در جهان شناخته شده است .

واحد پول اکثریت کشور های اتحادیه اروپا ، یورو می باشد .

زبان اکثریت کشور های این قاره ، اروپایی می باشد .

روش های گونا گونی برای مهاجرت به قاره اروپا وجود دارد که یکی از این روش ها اقامت اروپا از طریق تحصیل می باشد .

همان گونه که انتظار می رود ، متقاضیان باید در بدو ورود به هر کشوری مخصوصا کشور های اروپایی اجازه ی ورود به آن کشور را کسب نمایند و این مجوز ورود یعنی اخذ ویزا برای کشور مورد نظر .

ویزای های متفاوتی وجود دارد که بنا به نوع مهاجرت به متقاضیان ارائه می گردد .

اگر شما در کشور های اروپایی قصد سرمایه گذاری دارید باید ویزای سرمایه گذاری کشور مورد نظر را دریافت نمایید یا اگر شما قصد اقامت اروپا از طریق تحصیل را دارید ، باید برای در خواست ویزای تحصیلی کشور مورد نظر ، اقدام نمایید .

در کشور های اروپایی نام ویزای های مورد استفاده در امر مهاجرت بنا به درخواست متقاضیان متفاوت می باشد و بنا به مدت زمان تحصیل در کشور های اروپایی اعتبار مدت ویزای شما مشخص می گردد .

لازم به ذکر می باشد که دربعضی از کشور های اروپایی نیز تحصیل به صورت رایگان یا هزینه ی بسیار ناچیز انجام می گیرد اما اگر شما قصد تحصیل رایگان در کشور های اروپایی را دارید باید دارای شرایط خاصی باشید که این شرایط برای همه ی افراد متقاضی صدق نمی کند .

قاره اروپا یکی از سرزمین های پیشرفته و مجهز از نظر امکانات تحصیلی در میان کشور های جهان است  و هر ساله تعداد کثیری از مردم جهان خواهان تحصیل در کشور های اروپایی می باشند .

هزینه های تحصیلی در کشور های اروپایی بسیار متفاوت است و هر کشور بر اساس قوانین مهاجرت و ویزایی خود هزینه هایی را در یافت می کند و بنا به رشته ی تحصیلی و دانشگاه انتخابی شما هزینه های تحصیلی ، متفاوت وجود خواهند داشت .

جالب است بدانید با ارائه دادن مدرک زبان ، شما می توانید در دانشگاه انتخابی خود تحصیل نمایید .

تحصیل در دانشگاه کشور هایی مانند المان و نروژ و فرانسه به صورت کاملا رایگان می باشد و کشور هایی مانند پرتغال ، ایتالیا ، اسپانیا و سوئد هزینه های تحصیل به صرفه و مناسب دارند .

رشته های بنام و مختلفی در دانشگاه های  کشور های اروپایی وجود دارد که هزینه های بسیار کم و حتی به صورت رایگان دارند . از جمله این رشته ها می توان به مدیریت ها ، اقتصاد ، حقوق ، پرستاری ، شیمی ، عمران ، پزشکی  ، فیزیک و …  اشاره کرد .

لازم به ذکر می باشد که در بیشتر دانشگاه های  کشور های اتحادیه اروپا به دانشجویان برتر بورسیه های تحصیلی و کمک هزینه هایی را ارا ئه می کنند .

در سرزمین اروپا ، 28 کشور وجود دارند که عضو حوزه ی شنگن هستند .

اخذ ویزا در حوضه ی شنگن به این معنا ست ، که متقاضی زمانی که ویزای تحصیلی خود را اخذ نمود ، بعد از اتمام تحصیل خود در کشور های عضو شنگن به کشور مبدا خود ، باز می گردد و مجددا بعد از در خواست های قانونی اقامت به  کشور های اروپایی منتظر جواب می ماند و اگر جواب اقامت متقاضی مثبت بود مجددا می تواند به کشور مورد نظر خود مهاجرت نماید و در در جهت اخذ اقامت دائم کشور های اروپایی اقدام نماید .

شما در زمان تحصیل خود در یکی از کشور های ارو پایی می توانید برای داشتن همراه در کشور اروپایی ، به اداره مهاجرت کشور های اروپایی مراجعه و در خواست ویزای همراه دهید ، این همراهان شامل همسر و فرزندان زیر 18 سال می باشد .

متقاضیان عزیز ، اگر قصد اقامت دائم در کشور های اروپایی را دارند ، می توانند قبل از اتمام تحصیل به اداره مهاجرت کشور های اروپایی مد نظر خود مراجعه و برای اخذ ویزای کاری اقدام نمایند و به اصطلاح ویزای تحصیلی کشور های اروپایی را به ویزای کاری کشور های اروپایی تبدیل نمایند و وارد بازار کار رقابتی کشور های اروپایی شوند .

 

مدارک مورد نیاز جهت اخذ اقامت و ویزای تحصیلی کشور های اروپایی

درخواست ویزا به کنسولگری کشور های اروپایی در کشور مبدا

پاسپورت

ارائه حواله بانکی به نام دانشگاه کشور های اروپایی

عکس

بیمه ی درمانی در حین سفر و مدت زمان اقامت در کشور مورد نظر

در اختیار داشتن تمامی مدارک تحصیلی و ریز نمرات تحصیلی با ترجمه رسمی

شما می توانید در زمان اقامت  تحصیلی در کشور های اروپایی به تمامی کشور های عضو شنگن بدون استرس در رفت و آمد باشید  . اعتبار ویزای شنگن در سال ، سه ماه ، می باشد .

متقاضیان عزیز پس از اخذ اقامت از طریق تحصیل می توانند در هفته 20 ساعت به صورت پاره وقت در کشور مورد نظر مشغول به کار باشند و پس از اتمام تحصیل خود می توانند به صوت تمام وقت اجازه کار دریافت نمایند و در کشوراروپایی مورد نظر کار کنند .

قوانین تحصیل و کاری ، اکثریت کشور های عضو اتحادیه ی اروپا مشابه هم می باشد .

متقاضیان عزیز ، می توانید شانس بیشتری برای کاریابی از متقاضیان دیگر داشته باشید ، زیرا تحصیل در کشورهای اروپایی به شما این امکان را می دهند که کار مورد نظر خود را متناسب با رشته تحصیلی و مهارت و توانایی های خود در کشور های اروپایی هر چه سریعتر پیدا کنید و مشغول به کار شوید .

به شما پیشنهاد می شود در رابطه با اخذ ویزای کاری ، مهارت های فردی خود را افزایش دهید تا در جهت کاریابی در کشور های اروپایی دچار مشکل نشوید .

شما می توانید در کشورهای اروپایی کار فرمای خود باشید و شغلی را متناسب با مهارت و توانایی های خود در کشور های اروپایی ثبت نمایید .

متقاضیان عزیز ، در رابطه با اخذ تصمیم خود در جهت اخذ ویزای تحصیلی کشور های اروپایی ، حتما با مشاورین مجرب موسسه حقوقی بین المللی آوات مشورت نمایید .

 

 

 

  • سپتامبر 24, 2018
  • بازدید : 103
  • تحصیلی,مهاجرت