مرکز تماس 02122038837 | 02122038935 | 02122038481 | 02122038131

ایمیل info@letsmigrate.org

مشاوره اولیه رایگان

اطلاعات بیشتر

خدمات بصورت کاملا تضمینی

اطلاعات بیشتر

انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اطلاعات بیشتر
انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اخذ اقامت در سریع ترین زمان

اطلاعات بیشتر
اطلاعات بیشتر مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به آمریکا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به نیوزیلند

مهاجرت به نیوزیلند

مشاوره و بررسی رایگان
افزایش پناهنده شدن شهروندان ترکیه به آلمان

افزایش پناهنده شدن شهروندان ترکیه به آلمان

افزایش پناهنده شدن شهروندان ترکیه به آلمان

افزایش پناهنده شدن شهروندان ترکیه به آلمان در حالی است که میزان پذیرش تقاضای پناهندگی شهروندان ترکیه در آلمان با افزایش روبرو بوده است. انشار خبر افزایش پناهنده شدن شهروندان ترکیه به آلمان در حالی است که طی دو ماه گذشته حدود 1000 شهروند ترکیه ای درخواست پناهندگی به کشور آلمان داده اند.

بر اساس گزارشی که از طرف رسانه ” فونکه ” منتشر شده است میزان تقاضای پناهندگی شهروندان ترکیه به 38.2 درصد در ماه ژانویه رسیده است. بر اساس این گزارش در مدت مشابه سال قبل این میزان تنها 6.4 درصد بوده است.

بر اساس اعلام مسئولان مربوطه میزان تقاضاهای پناهندگی شهروندان ترکیه در سال 2018 تا کنون 1074 مورد بوده است. از این تعداد 1074 نفری حدود 410 تقاضای پناهندگی قبول شده اند.

در رابطه با مساله افزایش پناهنده شدن شهروندان ترکیه به آلمان رئیس فراکسیون چپ گراها در پارلمان آلمان خانم سویم داگدلین در مصاحبه با رسانه فونکه گفته است: سطح بالای حمایت های دولت آلمان از پناهندگان ترک نشانگر این است که دولت ترکیه دموکراتیک و قانونمدار نیست.

خانم داگدلین در ادامه این مصاحبه از دولت کشور آلمان هم انتقادات زیادی داشت. وی گفت که ارسال سلاح به ترکیه بی مسئولیتی بوده و باعث افزایش فرار شهروندان و پناهنده شدن آنها خواهد شد.

افزایش شمار پناهندگی شهروندان ترکیه به آلمان از سال 2016 که بر علیه رئیس جمهور کودتا صورت گرفت افزایش یافته است. از بعد کودتا دولت ترکیه به سرکوب شدید مخالفان روی آورده است. همین امر موجب افزایش پناهندگی شده است.

  • مارس 4, 2018
  • بازدید : 303
  • پناهندگی