مرکز تماس 02122038837 | 02122038935 | 02122038481 | 02122038131

ایمیل info@letsmigrate.org

مشاوره اولیه رایگان

اطلاعات بیشتر

خدمات بصورت کاملا تضمینی

اطلاعات بیشتر

انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اطلاعات بیشتر
انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اخذ اقامت در سریع ترین زمان

اطلاعات بیشتر
اطلاعات بیشتر مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به آمریکا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به نیوزیلند

مهاجرت به نیوزیلند

مشاوره و بررسی رایگان
اعزام دانشجو به مجارستان

اعزام دانشجو به مجارستان

اعزام دانشجو به مجارستان
Rate this post

اعزام دانشجو به مجارستان

اعزام دانشجو به مجارستان * تحصیل در مجارستان * هزینه های زندگی و موسسات اعزام دانشجو به مجارستان * راه کار مناسب جهت اعزام دانشجو به مجارستان و اینکه از چه طریقی اعزام دانشجو به مجارستان صورت میگیرد همواره مسئله مهمی برای متقاضیان تحصیل در مجارستان بوده است

در ادامه میپردازیم به موضوع اعزام دانشجو به مجارستان در یک مقاله کلی

اعزام دانشجو به مجارستان

حتماً برای شما هم این سؤال پیش آمده که چگونه می توان برای تحصیل به کشورهای دیگر سفر کرد. قطعاً تعداد کمی می توانند خود برای این مورد اقدام کنند. ایجاد شرایط مناسب برای تحصیل دانشجویان در کشوری دیگر به عهده ی مؤسسات اعزام دانشجو می باشد. یکی از کشورهایی که سالانه پذیرای تعداد زیادی دانشجو از سراسر دنیاست، کشور مجارستان است. این کشور اروپایی دارای دانشگاه های معتبری است که سطح علمی آنها بسیار بالاست. به همین علت مدارک اخذ شده از این دانشگاه ها را می توان در کشورهای مختلف مورد استفاده قرار داد و با آن کار کرد.

 

برای ادامه تحصیل در مجارستان چگونه می توان اقدام کرد و موسسه اعزام دانشجو به مجارستان چه کاری انجام می دهد؟

 

موسسه اعزام دانشجو به مجارستان جایی است که شما می توانید از این طریق برای ثبت نام و اخذ پذیرش از دانشگاه های مجارستان اقدام کنید. این موسسه با دانشگاه مقصد ارتباط برقرار می کنند و از این طریق می توانند برای شما پذیرش بگیرد. برای این منظور می توانید به موسسه اعزام دانشجو به مجارستان مراجعه کنید و از مدارک مورد نیاز برای پذیرش در این دانشگاه ها مطلع شوید. بعد از آماده کردن مدارک آنها را تحویل می دهید و موسسه اعزام دانشجو به مجارستان، مدارک شما را ارسال می کند و شرایط را برای تحصیل در این کشور فراهم می کنند. همچنین این موسسه کوتاه ترین راه را برای اخذ پذیرش سر راه شما قرار می دهد و باعث می شود برای انجام دادن کارهایتان دچار سردرگمی نشوید.

شما علاوه بر اینکه می توانید به کمک موسسه اعزام دانشجو به مجارستان پذیرش بگیرید، پشتیبانی های لازم را در زمان ورود به این کشور از جانب موسسه دریافت می کنید. بدون شک شروع فعالیت در یک کشور غریبه برای هر کسی سخت است، به همین علت کمک گرفتن از این موسسه ها که می توانند راه را به شما نشان دهند گزینه ای بسیار عالی است.

 

 

چه مدارکی را باید به موسسه اعزام دانشجو به مجارستان تحویل دهید؟

 

یک سری مدارک باید به موسسه اعزام دانشجو تحویل دهید؛ این مدارک شامل مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای تحصیلی و مدارک مورد نیاز برای پذیرش دانشگاه و ثبت نام در رشته مورد نظر است.

مدارک مورد نیاز برای پذیرش دانشگاه

 • مدارک علمی مانند گواهی پایان دوره قاطع قبل، تاییدیه تحصیلی و ریز نمرات که باید به صورت ترجمه شده باشند.
 • عکس 3 * 4 دانشجو به صورت تمام رخ و واضح
 • قبض پرداخت شهریه کالج پیش دانشگاهی برای رشته های مهندسی و پزشکی به مدت یک سال که در دانشگاه های مختلف مجارستان متفاوت هستند. همچنین در رشته های مختلف شهریه متفاوتی را باید پرداخت کرد.
 • گواهی های مورد نیاز برای ضمانت پرداخت شهریه دانشگاه که در هر دانشگاه طبق شرایطی خاص صورت می گیرد. به عنوان مثال در دانشگاه بوداپست باید حساب ارزی به مبلغ 15000 یورو داشته باشید؛ و در سایر دانشگاه ها باید گردش حساب معتبر و به مقداری خاص داشته باشید. همچنین داشتن یک حساب با سپرده 20 میلیون تومان نیز الزامی است. البته این گواهی ها می تواند مربوط به قیم دانشجو نیز باشد.
 • و…

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزا

 

یک سری مدارک برای درخواست ویزا باید به موسسه اعزام دانشجو به مجارستان تحویل داده شود. این موسسه مدارک را به سفارت مجارستان ارسال کرده و کارهایی که نیازی به حضور شما ندارد را انجام می دهد. این مدارک شامل موارد زیر است:

 • اصل و کپی مدارک شناسایی معتبر مانند کارت ملی، شناسنامه، پاسپورت و کارت پایان خدمت متقاضی ویزا
 • کپی تمامی صفحات قیم دانشجو و یا فردی که قرار است همراه دانشجو ویزا دریافت کند.
 • پرداخت هزینه ی ای معادل 60 یورو برای دریافت ویزای مجارستان
 • 6 قطعه عکس 4*6 تمام رخ و زمینه روشن با کیفیت بالا بدون عینک و کلاه
 • رزرو بلیط رفت و برگشت که توسط موسسه اعزام دانشجو هماهنگ می شود
 • مدارک مالی مورد نظر که برای هر ویزا می تواند متفاوت باشد.
 • ترجمه ای از روزنامه ثبت شرکت، سند ملکی، فیش حقوقی و … مربوط به قیم متقاضی تحصیل در مجارستان
 • و …

با تحویل این مدارک به موسسه اعزام دانشجو به مجارستان در کمترین زمان ممکن می توانید از دانشگاه مورد نظر خود پذیرش بگیرید و نیازی به گذراندن زمان زیادی برای انجام دادن این کارها ندارید.

 

موسسه اعزام دانشجو به مجارستان برای کدام دانشگاه ها می تواند برای شما پذیرش بگیرد؟

هر جایی که شما بخواهید تحصیل کنید می توانید از این موسسه ها کمک بگیرید. در مجارستان نیز تعدادی دانشگاه معتبر و بین المللی وجود دارد که به کمک موسسه اعزام دانشجو به مجارستان می توانید در این دانشگاه ها پذیرش بگیرید. البته باید بدانید که اگر شرایط مورد نیاز برای اخذ بورسیه را دارا می باشید نیز می توانید مدارک مورد نیاز را به این موسسه ها تحویل دهید تا برای دریافت بورسیه تحصیلی در این دانشگاه ها به شما کمک کنند. دانشگاهی که می توانید در آنها پذیرش بگیرید، بسته به اینکه در چه رشته ای می خواهید ادامه تحصیل دهید، می تواند متفاوت باشد. می توانید دانشگاه مورد تایید وزارت علوم را از سایت آن ببینید و پس از انتخاب دانشگاه و مشورت با مشاوران موسسه اقدام به پذیرش در دانشگاهی کنید که رشته مورد نظر شما در آن تدریس می شود.

 

به کدام موسسه اعزام دانشجو به مجارستان باید مراجعه کرد؟

موسسه های زیادی هستند که کارهای مربوط به اعزام دانشجویان چه به صورت بورسیه و چه به صورت عادی انجام می دهند؛ اما باید بتوانید موسسه ای را پیدا کنید که با هزینه های کمتر، در زمانی مناسب تر و داشتن اعتباری بالاتر شرایط اعزام شما را به دانشگاه های مجارستان فراهم کند. یک موسسه معتبر و با سابقه حتی در بین دانشگاه های مجارستان نیز شناخته شده تر است و تعاملات بیشتری با هم داشته اند. به همین علت است که راحت تر می توانند کارهای اعزام دانشجو به این دانشگاه ها را انجام دهند.

موسسه اعزام دانشجو به مجارستان اگر استانداردهای لازم را رعایت کند، بهتر می تواند کارهای شما را در اسرع وقت انجام دهد و مشاورانی خبره را در اختیار شما قرار می دهد تا انتخاب بهتری داشته باشید.

برای دریافت راهنمایی و اطلاعات بیشتر با مشاوران عالی رتبه سازمان مهاجرتی آوات (موسسه مهاجرتی لتس مایگریت ) در تماس باشید و از مشاوره کارشناسان آوات بهره مند شوید.

همچنین سوالات خود را میتوانید در زیر همین مقاله برای ما مطرح نمایید و منتظر پاسخ کارشناسان آوات در اسرع وقت باشید.

 

 • آگوست 13, 2018
 • بازدید : 151
 • تحصیلی,مجارستان