مرکز تماس 02122038837 | 02122038935 | 02122038481 | 02122038131

ایمیل info@letsmigrate.org

مشاوره اولیه رایگان

اطلاعات بیشتر

خدمات بصورت کاملا تضمینی

اطلاعات بیشتر

انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اطلاعات بیشتر
انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اخذ اقامت در سریع ترین زمان

اطلاعات بیشتر
اطلاعات بیشتر مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به آمریکا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به نیوزیلند

مهاجرت به نیوزیلند

مشاوره و بررسی رایگان
اخذ ویزای توریستی کانادا

اخذ ویزای توریستی کانادا

اخذ ویزای توریستی کانادا
Rate this post

اخذ ویزای توریستی کانادا

اخذ ویزای توریستی کانادا اقامت توریستی کانادا سفر به کانادا و اخذ ویزای توریستی کانادا در سال 2018 مدارک لازم جهت اخذ ویزای توریستی کانادا

چگونه ویزای توریستی برای کانادا دریافت کنیم؟

سوالات مهم در خصوص اخذ ویزای توریستی کانادا را میتوانید در زیر همین مقاله برای ما مطرح نمایید و منتظر پاسخ کارشناسان ما در اسرع وقت باشید.

اخذ ویزای توریستی کانادا

یکی از روش­های مرسوم برای سفر و گشت و گذار در مقصدهای مختلف، دریافت ویزای توریستی کشورها  است. کانادا کشوری در شمالی ترین قسمت قاره آمریکا و دومین کشور بزرگ جهان با آب و هوای نسبتا سرد در شمال و اقلیمی معتدل در جنوب است. این کشور به خاطر جذابیت های طبیعی بسیار زیاد که شاید مهم­ترین آن آبشار نیاگارا باشد، از جمله مقصدهایی  است که گردشگران بسیاری را به بازدید از خود دعوت می­کند. افراد بسیاری از سراسر جهان،  بازدید از این کشور را به دلیل شرایط اجتماعی و اقتصادی بسیار خوبی که دارد در اولویت فهرست سفرهای خود قرار می­دهند و برای دیدار با یکی از پیشرفته­ترین کشورهای جهان راهی سفر به کانادا می­شوند.

 

دریافت ویزای توریستی کانادا یا Temporary Resident Visa  که به اختصار TRV می­گویند از روش های متداول برای سفر به این کشور است اما به دلیل تقاضای بسیار بالای گردشگران و مهاجرین برای سفر به کانادا، دولت این کشور به ناچار قوانین و مقررات بسیار جدی برای ورود گردشگران به این کشور وضع کرده است که در صورت رعایت آن و آشنایی با مقررات جاری این کشور می­توان با دریافت ویزای توریستی کانادا به آسانی به این کشور سفر کرد. اما نکته حائز اهمیت در سفر به کانادا این است که به دلیل تعطیل بودن سفارت کشور کانادا در ایران تقاضای اخذ ویزای توریستی کانادا باید توسط خود متقاضی یا نماینده قانونی آن  در سفارت این کشور  واقع در یکی از کشورهای همسایه ایران انجام شود. البته با توجه به اهمیت وقت و زمان و هزینه در این خصوص بهترین روش برای درخواست ویزای توریستی کانادا از طریق وب سایت اداره مهاجرت کانادا و  ثبت نام آنلاین برای دریافت ویزای توریستی کانادا است.

ویزای توریستی کانادا معمولا به صورت یکبار ورود (Single Entry) و یا مالتی­پل (Multiple) صادر می­شود. مدت زمان ویزای مالتی­پل 5 ساله است و هر گردشگری که این ویزا را دارد می­تواند در مدت 5 سال بدون محدودیت به این کشور سفر کند. اما طبق قوانین کشور کانادا هر گردشگر فقط تا 6 ماه می­تواند بدون خروج در خاک کانادا بماند و برای تمدید این 6 ماه می­تواند از خود کشور کانادا با ارائه دلایل معتبر اقدام نماید.

نوع دیگری از ویزای توریستی کانادا وجود دارد که به سوپر ویزا شهرت دارد و این نوع ویزا برای  والدین، پدربزرگ و مادربزرگ افرادی صادر می شود که تابعیت کشور کانادا را دارند. مدت زمان اعتبار سوپر ویزا 2 سال است و در این مدت والدین می­توانند بدون محدودیت به کانادا سفر کنند.

چه مدارکی برای دریافت ویزای توریستی کانادا لازم است؟

ارائه اصل شناسنامه همراه با ترجمه رسمی و مهر دادگستری؛ ارائه اصل گذرنامه همراه با ترجمه و کپی تمام صفحاتی که مهر ورود و خروج دارند؛ ترجمه اسناد ازدواج برای زوج­هایی که با هم سفر می کنند؛ تکمیل فرم درخواست ویزا؛ تکمیل فرم اطلاعات خانوادگی (Family Information)؛ یک قطعه عکس 4*3 رنگی و جدید با زمینه سفید؛ ترجمه رسمی سند ملکی؛ ترجمه رسمی مدارک اشتغال از قبیل نامه اشتغال به کار در سربرگ شرکت یا سازمان همراه با مهر و امضا، آخرین فیش حقوقی (3 ماه آخر)، حکم کارگزینی و یا حکم بازنشستگی؛ ترجمه رسمی جواز کسب و کار، روزنامه رسمی و آگهی آخرین تغییرات برای صاحبان کسب و کار؛ ترجمه رسمی پروانه طبابت و یا پروانه نظام مهندسی؛ رزرو بلیط رفت و برگشت به کانادا؛ گردش سه ماه آخر حساب بانکی به زبان انگلیسی و با مهر و امضا بانک؛ در صورتی که سن فرد متقاضی کمتر از 18 سال باشد ارائه رضایت نامه کتبی از والدین نیز  الزامی  است.

 

علاوه بر آن ارائه اسناد وضعیت پزشکی و سلامت و ارائه گواهی عدم سوء سابقه و جرم و جنایت نیز ضروری است. به اضافه اینکه باید افسر صدور ویزا را متقاعد کنید که دلایل کافی از جمله وابستگی­های خانوادگی و شغل و یا مایملک ارزشمندی دارید که بعد از پایان سفر باید به خاطر آن به کشور بازگردید.

به علاوه اینکه در صورت داشتن دعوتنامه ارائه آن به همراه مستندات مالی و مدارک شناسایی فرد دعوت کننده و اسناد رابطه خویشاوندی نیز الزامی است و در صورت نداشتن دعوتنامه ارائه مدارک رزرواسیون هتل ضرورت دارد. ممکن است در مواردی از شما درخواست شود تا آزمایشات پزشکی خاصی نیز ارائه دهید و این در صورتی است که شما قبل از سفر به کانادا به کشورهای دیگری سفر کرده باشید. انگشت نگاری هم از جمله اقداماتی است که در سفارت کانادا انجام می­گردد.

توجه داشته باشید که گردش حساب بانکی شما باید به گونه ای باشد که افسر صدور رواید را متقاعد کند که از عهده مخارج بالای سفر به کانادا مانند اقامت در هتل، غذا و سایر هزینه­ها به خوبی بر می­آیید و به اصطلاح استطاعت مالی کافی را برای سفر به این کشور دارید.

در صورت ارائه کامل و بدون نقص همه مدارک مورد نیاز برای درخواست ویزای توریستی کانادا، شانس شما در صدور ویزا بسیار بالا خواهد بود. البته در نظر داشته باشید که شانس دریافت ویزای توریستی کانادا برای افراد بالای 25 سال بیشتر است و افراد زیر 25 سال بهتر است برای ورود به این کشور از طریق دریافت ویزای تحصیلی اقدام کنند. افرادی که در گذرنامه خود مهر دریافت ویزای توریستی به ویژه به اتحادیه اروپا را داشته باشند نیز، شانس بیشتری برای دریافت ویزای توریستی کانادا خواهند داشت.

 

 

برای درخواست ویزای توریستی کانادا به صورت آنلاین چه مدارکی مورد نیاز است؟

تکمیل فرم درخواست، ایمیل، اسکن مدارک مورد نیاز برای بارگزاری و کارت اعتباری معتبر مانند: Visa، Master Card و یا American Express برای پرداخت آنلاین هزینه ویزا. برای دریافت ویزای الکترونیک باید به وب سایت صدور ویزای الکترونیک کانادا مراجعه کنید و فرم صدور ویزا را تکمیل کنید. سعی کنید در تکمیل فرم نهایت دقت را به خرج بدهید و بعد از  تکمیل و ارسال آن ایمیل خود را به طور مرتب چک کنید. البته برای اطلاع از وضعیت درخواست خود می توانید از طریق شماره گذرنامه نیز در وب سایت ویزای الکترونیک کانادا اقدام کنید.

ویزای توریستی کانادا در چه مدت زمانی صادر می­گردد؟

مدت زمان لازم برای صدور و اخذ ویزای توریستی کانادا 133 روز است که در بسیاری از موارد در زمانی بسیار کوتاه­تر صادر می­گردد.

 

در پایان پیشنهاد میکنیم جهت اخذ ویزای توریستی کانادا حتما از طریق کارشناسان و وکلای مجرب سازمان مهاجرتی آوات (موسسه مهاجرتی لتس مایگریت ) بهره مند شوید .

شما میتوانید از طریق شماره های درج شده در وبسایت آوات تماس گرفته و درخواست مشاوره حضوری و یا از راه دور با کارشناسان و مشاوران مجرب و بین المللی آوات را بدهید.

 

  • آگوست 13, 2018
  • بازدید : 151
  • کانادا,ویزای توریستی