مرکز تماس 02122038837 | 02122038935 | 02122038481 | 02122038131

ایمیل info@letsmigrate.org

مشاوره اولیه رایگان

اطلاعات بیشتر

خدمات بصورت کاملا تضمینی

اطلاعات بیشتر

انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اطلاعات بیشتر
انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اخذ اقامت در سریع ترین زمان

اطلاعات بیشتر
اطلاعات بیشتر مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به آمریکا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به نیوزیلند

مهاجرت به نیوزیلند

مشاوره و بررسی رایگان
اخذ وقت سفارت فرانسه

اخذ وقت سفارت فرانسه

اخذ وقت سفارت فرانسه
Rate this post

اخذ وقت سفارت فرانسه

اخذ وقت سفارت فرانسه-رزرو آنلاین وقت سفارت فرانسه- مدارک لازم وقت سفارت فرانسه- کنسل کردن وقت سفارت فرانسه- وقت سفارت فوری فرانسه  * اقدامات لازم جهت اخذ وقت سفارت فرانسه

در این مقاله و نوشته قصد داریم در خصوص  اخذ وقت سفارت فرانسه  مطالب و اطلاعات مختصری را به اشتراک بگذاریم * امیدواریم اطلاعات فوق برای شما عزیزان متقاضی مهاجرت مثمــر ثــمر واقع باشد.

در ادامه میپردازیم به بحث اخذ وقت سفارت فرانسه

اخذ وقت سفارت فرانسه

چطور باید وقت سفارت فرانسه بگیریم؟ اگر بخواهیم اخذ وقت سفارت فرانسه برایمان ارزان باشد چه باید کرد؟ فرانسه از کشورهای زیبا در دنیا محسوب می شود که مسافران مختلفی را از بخش های مختلف جهان به سمت خود می کشد. اگر شما ایرانی هستید و قصد دارید که به فرانسه سفر کنید باید به فکر اخذ ویزا باشید در نتیجه نیاز به تعیین وقت سفارت فرانسه خواهید داشت. در این مقاله هر آنچه که برای وقت سفارت فرانسه نیاز است پوشش داده شده است.

 چگونه وقت سفارت فرانسه بگیریم؟

می دانیم که ویزا به معنی اجازه ورود به کشور است و این اقامت می تواند کوتاه مدت و موقتی و یا طولانی مدت و دائمی باشد.

برای اخذ ویزای فرانسه باید اقدام به تعیین وقت سفارت فرانسه کنید. در نظر داشته باشید که وقت های موجود برای فرانسه در نیمه اول سال پر تر از نیمه دوم سال است بنابراین اگر سفر شما به فرانسه الزامی است باید بتوانید زمان مناسبی را انتخاب کنید. در نظر داشته باشید که در ابتدای امر باید فرم درخواست ویزا تکمیل و ارسال شود. این فرم دارای دو بخش است که شما باید بخش اول آن را تکمیل کنید، بخش دوم فایل برای افرادی است که به دنبال وقت سفارت فوری فرانسه هستند، در نظر داشته باشید که اگر فرد به صورت عمدی تنها برای اینکه بخواهد وقت سفارت فرانسه را زودتر مند بخش دوم را پر کرده و خود را در شرایط اضطراری قرار دارد در صورتی که در روز مصاحبه نتواند این امر را ثابت کند احتمال دارد شانس خود را برای همیشه در خصوص اخذ ویزای فرانسه از دست دهد.

تعیین وقت سفارت فرانسه به صورت آنلاین

در این روش که بیشترین متقاضی را به خود اختصاص داده است فرد پس از دریافت تاییدیه از سوی سفارت در خصوص فرم اولیه خود باید در بین لیست ارائه داده شده تاریخ های مختلف، گزینه مورد نظر را انتخاب کند. اینطور که مشخص شده است لیست تاریخ بندی شده برای وقت سفارت فرانسه به صورت هفتگی به روز رسانی می شود. رزرو آنلاین وقت سفارت فرانسه بسیار آسان است.

پس از انتخاب تاریخ مورد نظر باید منتظر باشید تا تایید نهایی از سوی سفارت اعلام شود.

در روز مصاحبه فرد باید در ابتدا مدارک خود را به طور دقیق ارائه دهد و سعی کند دفاع خوبی از خود داشته باشد، سوالاتی که از شما پرسیده می شود اغلب متغیر است اما تمرکز سوالات بر روی هدف سفر شما خواهد بود در نظر داشته باشید که باید بتوانید ثابت کنید که مشتاق به بازگشت به کشور خود هستید.

 

مدارک لازم وقت سفارت فرانسه

شما برای تعیین وقت سفارت فرانسه به صورت انلاین باید اسکن پاسپورت معتبر خود را ارائه دهید، اسکن شما باید واضح باشد و چهره تان نیز باید به طور دقیق قابل بررسی باشد. گزینه بعدی در خصوص فرمی است که از سوی شما پر می شود این فرم به صورت کامل مورد بررسی قرار می گیرد.

شما نیاز به ارائه اسکن مدارک شناسایی خود خواهید داشت.

مدارکی که باید در روز مصاحبه ارائه دهید به این صورت است که اصل پاسپورت شما به همراه کپی آن مورد بررسی قرار می گیرد.

کپی تمامی صفحات شناسامه مورد نیاز است.

افرادی که به دنبال اخذ ویزای کار و سرمایه هستند باید یک سری نامه های بانکی نیز ارائه دهند.

سندهای مالکیت منزل و زمین نیز در دسته گواهی های مالی محسوب می شود و برای ویزا های کار مورد نیاز است.

اگر می خواهید در این کشور تحصیل کنید باید مدارک تحصیلی قبلی شما در پوشه مدارک وجود داشته باشد و همینطور ریز نمرات فرد نیز به طور دقیق مورد بررسی قرار می گیرد. در نظر داشته باشید که نامه های کاری فرد که نشان دهد دارای چه موقعیت شغلی است از مسایل بسیار مهم محسوب می شود.

وجود نامه اشتغال به تحصیل سبب می شود کهه شانس اخذ ویزای توریستی افزایش یابد.

 

کنسل کردن وقت سفارت فرانسه

در نظر داشته باشید که اگر می خواهید وقت سفارت فرانسه را تغییر دهید و یا کنسل کنید زمان کمی برایتان فراهم می شود. برای کنسل کردن وقت سفارت فرانسه تنها 24 ساعت زمان به شما داده می شود.

برای تغییر تاریخ وقت سفارت فرانسه کارتان کمی دشوار است! به هر حال باید واقع بین بود، می دانیم که تایم های آزاد برای وقت سفارت فرانسه محدود است و اگر بخواهید تاریخ خود را تغییر دهید شاید تا شش ماه آینده هیچ انتخابی برایتان وجود نداشته باشد به این ترتیب بهتر است که در همران ابتدا بتوانید انتخاب صحیحی داشته باشید.

نکته مهمی که در خصوص تاریخ وقت سفارت فرانسه دیده می شود به این صورت است که هرگز این اجازه به شما داده نمی شود که خودتان به صورت خود سرانه تاریخ وقت سفارت فرانسه را باشخص دیگری تعویض کنید، در نظر داشته باشید که روزی که قرار است برای مصاحبه به سفارت بروید مدارک شما بر روی مامور سفارت قرار دارد و اگر فرد دیگری به جای شما برود قطعا به درخواست وی ترتیب اثر داده نمی شود.

 

نکات مهم وقت سفارت فرانسه

قوانین وقت سفارت فرانسه تا به اینجای کار مورد بررسی قرار گرفت، اینطور که مشخص است اگر فردی بخواهد به صورت خانوادگی به فرانسه سفر کند هر یک از اعضای خانواده (بالای 12 سال) باید به صورت جداگانه اقدام به تعیین وقت سفارت فرانسه کنند.

هزینه ای که از شما برای تعیین وقت سفارت فرانسه اخذ می شود به صورت دوره ای تغییر می کند و در صورت عدم ارائه ویزای مربوطه این هزینه قابل جبران نیست.

اگر فردی بخواهد همسر و خانواده خود را به همراه ببرد در ابتدای امر باید خود بتواند ویزای اقامت را کسب کند و پس از گذشت سه ماه می تواند برای خانواده خود اقدام کند.

در روز مصاحبه عموماً استرس وجود دارد بهتر است که سعی کنید به استرس خود غلبه کنید و به سوالات کوتاه پاسخ دهید. در نظر داشته باشید که همیشه افرادی که قصد دارند وقت سفارت فرانسه را اخذ کنند باید از شرایط جدید مطلع باشند.

به عنوان مثال تعیین وقت سفارت فرانسه در ابتدا به صورت تلفین فراهم شد اما امروزه این گزینه کمتر دیده می شود.

آدرس سفارت فرانسه در ایران ، تهران، خیابان نوفل لوشاتو، پلاک 64-66 است.

ساعات کاری سفارت نیز از یکشنبه تا پنج شنبه ساعت 8 الی 16 تعیین شده است.

دریافت مدارک فقط صبح ها انجام می شود و تحویل گذرنامه ها نیز فقط در تایم 14 الی 15 بعدظهر است.

 

پیشنهاد میکنیم پیش از هرگونه اقدامی در خصوص امر مهاجرت حتما تحقیقات لازم را بعمل بیاورید … ویدیوهای مناسب در خصوص کشور مورد نظر خود حتما ببینید و از مشاوران عالی رتبه و بین المللی بهره مند شوید.

شما عزیزان میتوانید سوالات ذهنی خود را در زمینه   اخذ وقت سفارت فرانسه   در زیر همین مقاله برای ما مطرح نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت نسبت به پاسخگویی شما اقدام نمایند.

همچنین جهت کسب اطلاعات بشتر در زمینه   اخذ وقت سفارت فرانسه  میتوانید از طریق شماره های وبسایت آوات با کارشناسان سازمان مهاجرتی آوات (موسسه مهاجرتی لتس مایگریت ) تماس گرفته و درخواست مشاوره حضوری دهید.

سازمان مهاجرتی آوات ( موسسه مهاجرتی لتس مایگریت ) با بهره مندی از برترین وکلا و مشاورین بین المللی آماده هرگونه خدمات مهاجرتی به شما عزیزان و همراهان گرامی خواهد بود.

به امید زندگی بهتر و جدید با آرامش خاطر .

 

 

  • آگوست 13, 2018
  • بازدید : 155
  • فرانسه,وقت سفارت