مرکز تماس 02122038837 | 02122038935 | 02122038481 | 02122038131

ایمیل info@letsmigrate.org

مشاوره اولیه رایگان

مشاوره اولیه رایگان
5 (100%) 2 votes
اطلاعات بیشتر

خدمات بصورت کاملا تضمینی

خدمات بصورت کاملا تضمینی
5 (100%) 2 votes
اطلاعات بیشتر

انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی
5 (100%) 3 votes
اطلاعات بیشتر
انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اخذ اقامت در سریع ترین زمان

اخذ اقامت در سریع ترین زمان
5 (100%) 2 votes
اطلاعات بیشتر
اطلاعات بیشتر مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به آمریکا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به نیوزیلند

مهاجرت به نیوزیلند

مشاوره و بررسی رایگان
اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت

ثبت شرکت

اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت

اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در کشورهای خارجی یکی از روش هایی است که می توان در کنار اخذ خرید ملک، تحصیل، کار و … اقامت یک کشور دیگر را بدست آورد. اخذ اقامت ثبت شرکت در اروپا یا سایر کشورهای جهان می تواند گام مثبتی برای گسترش کسب و کار شما در سطح بین الملل شود. امروزه اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در اروپا و یا دیگر کشورهای جهان یکی از راه های محبوب برای افرادی است که در زمینه های تجاری فعالیت می کنند. ثبت شرکت یکی از راه های سرمایه گذاری در خارج از کشور محسوب می شود. در ادامه ثبت شرکت در اروپا، ثبت شرکت در مجارستان ( پیشنهاد ویژه )، ثبت شرکت در آلمان و ثبت شرکت در اسلواکی را توضیح خواهیم داد.

 

اهداف ثبت شرکت در اروپا

با اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در اروپا می توان با یک عمل مثبت به دو هدف خوب رسید. اولین هدفی که برای این اقدام به فکر هر کسی می رسد گسترش کسب و کار و تجارت در سطوح جهانی است که می تواند زمینه رشد تجارت و بیزنس ما را در کشورهای با ثبات اقتصادی بالا و همچنین دسترسی به بازار رو به رشد آنها را ایجاد کند.

هدف دومی که می توانید بعد از ثبت شرکت در کشورهای خارجی به آن دست یابید اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در کشور مورد نظرتان است که موضوع اصلی این مقاله می باشد. ثبت شرکت در بسیاری از کشورها از جمله در کشورهای اروپایی می تواند منجر به اخذ اقامت شود. زمانی که شما موفق به ثبت شرکت در یک کشور دیگر شوید همزمان با شما خانواده تان هم می توانند اقامت موقت آن کشور را بگیرند.

در صورتی که شما و خانواده تان موفق به اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت به صورت موقت شوید از همان لحظه می توانید از امکانات تحصیلی و رفاهی آن کشور همانند سایر شهروندان بهره مند شوید. اخذ اقامت برای اعضای خانواده همزمان با متقاضی ثبت شرکت یکی از نقاط قوت این نوع از مهاجرت به خارج از کشور محسوب می شود.

مزایای اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت به اقامت موقت ختم نمی شود. در اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت بعد از اینکه شما موفق به اقامت موقت شدید، با توجه به قوانین مهاجرتی کشور مورد نظرتان، بعد از گذشت 3 تا 5 سال می توانید اقامت دائم آن کشور را بگیرید. مدت زمان لازم برای اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت به صورت دائم در کشورهای در برخی کشورها 3 سال و در بعضی کشورها نهایتا 5 سال زمان باید بگذرد تا موفق به اخذ اقامت دائم شوید.

 

دیگر مزایای ثبت شرکت بین المللی

لزوم ثبت شرکت برای فعالیت تجاری در قوانین بسیاری از کشورها دیده می شود. بر اساس قوانین این کشورها افراد برای فعالیت اقتصادی در کشورشان باید یک شرکت قانونی را به ثبت برسانند. علاوه بر این موضوع که گفته شد بسیاری از کشورها برای اشخاصی که در کشورشان سرمایه گذاری می کنند و منجر به ایجاد اشتغال در کشور مقصد می شوند تسهیلاتی مقرر می دارند.

تسهیلات گفته شده در پاراگراف قبل ممکن است به اشکال مختلفی باشد که مهم ترین و شایع ترین آنها را می توان معافیت های مالیاتی عنوان کرد. البته معافیت ها و امتیازات اعطایی به شرکت های خارجی اکثرا در کشورهای در حال توسعه دیده می شود که برای جذب سرمایه های خارجی اعمال می شود. سرمایه گذاری در این کشورها علاوه بر پایین آمدن هزینه های تجارت و برخورداری از معافیت های مالیاتی، برای کشور مقصد هم باعث رونق اقتصادی و کاهش بیکاری می شود.

 

شرایط ثبت شرکت بین المللی

شرایط ثبت شرکت بین المللی در هر کشور متفاوت است. برای ثبت هر شرکتی یک سری مدارک لازم است اما شرایط ثبت شرکت بین المللی به مدارک ثبتی محدود نمی شود. برخی کشورها علاوه بر مدارک هویتی و ثبتی شرکت، شرایط دیگری برای ثبت شرکت مقرر کرده اند. از این شرایط  می توان به برخی کشورها که برای ثبت شرکت، شرط استخدام تعداد مشخصی از شهروندان خود را در شرکت مورد نظر قرار داده اند. علاوه بر شرط استخدام افراد تبعه کشور مقصد شرایط دیگری نظیر میزان مشخصی از سرمایه که باید در شرکت باشد نیز وجود دارد که در برخی از کشورها مقرر شده است.

مواردی که در بالا گفته شد ممکن است به صورت همزمان برای ثبت شرکت در یک کشور وجود داشته باشد. علاوه بر موارد بالا که گفته شد شرایطی از این دست برای اشخاص خارجی برای ثبت شرکت بین المللی وجود دارد.

برای ثبت شرکت در کشورهای خارجی نیاز به افراد مطلع از قوانین کشور مورد نظر دارید. ثبت شرکت در هر کشوری پیچیدگی های خاص خود را دارد. اگر شما هم قصد دارید تجارت خود را در سطح بین الملل گسترش دهید یا اینکه می خواهید برای خود و خانواده تان به اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت اقدام کنید و اقامت دائم یک کشور دوم را بگیرید موسسه حقوقی مهاجرتی آوات می تواند در این زمینه همکاری لازم را از صفر تا صد با شما عزیزان داشته باشد.

موسسه حقوقی مهاجرتی آوات با در اختیار داشتن وکلای مجرب در امور بین الملل قادر است هر گونه عملیات ثبت شرکت را در کشورهای دیگر و خصوصا اروپا انجام دهد. در ادامه در مورد ثبت شرکت در کشورهای مختلف از جمله اروپا مباحثی را عرض خواهیم کرد تا دید جامع تری نسبت به اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در کشورهای مختلف پیدا کنید.

 

ثبت شرکت در اروپا

ثبت شرکت در اروپا

ثبت شرکت در اروپا برای بسیاری از شرکت ها امری لازم به نظر می رسد. با ثبت شرکت در اروپا می توان به بازار پر رونق و جذاب کشورهای اروپایی دست یافت. علاوه بر مواردی که گفته شد با ثبت شرکت در اروپا می توان در تمام کشورهای اروپایی حوزه شنگن آزادانه به تجارت پرداخت و کسب و کار خود را گسترش داد. ثبت شرکت در اروپا برای شرکت ها و اشخاص ایرانی مزیت های فراوانی به همراه خواهد داشت.

در سال های اخیر ایران به دلیل مسائل سیاسی از طرف بسیاری از کشورهای جهان بخصوص کشورهای اروپایی با تحریم روبرو شده است. تحریم ها سبب شده که شرکت های ایرانی با مشکلات مالی در زمینه بین الملل روبرو شوند. با ثبت شرکت در اروپا علاوه بر گسترش فعالیت های اقتصادی خود می توانید تحریم های سخت علیه ایران را دور زده و موانع پیش روی تجارت خود را دور بزنید.

با ثبت شرکت در کشورهای اروپایی می توان برای باز کردن حساب بانکی بین المللی اقدام کرد. حساب بین المللی مزیت بزرگی دارد که استفاده از امکانات بانکی بین المللی SWIFT و IBAN برای نقل و انتقالات مالی شرکت یکی از آنها است. از طریق سویفت (( SWIFT  و ایبان (IBAN ) می توان تحریم های ضد ایران را دور زد.

اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در اروپا هم یکی از مزایای بزرگ این نوع از مهاجرت است. بعد از ثبت شرکت در اروپا می توان برای مدیر عامل شرکت و خانواده وی و حتی سهامداران ( در برخی از کشورها ) درخواست اقامت دهید.

 

ثبت شرکت در مجارستان ( پیشنهاد ویژه )

ثبت شرکت در مجارستان

ثبت شرکت در مجارستان یکی از بهترین روش ها برای اخذ اقامت مجارستان می باشد. با ثبت شرکت در مجارستان می توانید در سریع ترین زمان ممکن اقامت مجارستان را بدست بیاورید. ثبت شرکت در مجارستان علاوه بر اینکه منجر به اخذ اقامت مجارستان می شود این مزیت مهم را دارد که این کشور عضو کشوهای پیمان شنگن است. شما با اخذ اقامت مجارستان از طریق ثبت شرکت می توانید در تمام کشورهای عضو پیمان شنگن بدون ویزا سفر کنید و به تجارت و یا کارهای دیگر بپردازید.

ثبت شرکت در مجارستان یکی از خدمات موسسه حقوقی مهاجرتی آوات می باشد که با کمترین هزینه و در کوتاه ترین زمان ممکن  ارائه می کند. اگر شما هم قصد دارید با ثبت شرکت در مجارستان به اقامت این کشور دست پیدا کنید یا اینکه برای سرمایه گذاری در اروپا از طریق مجارستان قصد اقدام دارید به موسسه حقوقی مهاجرتی آوات اعتماد کرده و ثبت شرکت خود را در مجارستان به ما محول کنید.

کشور مجارستان در بین سایر کشورهای اروپایی آسان ترین شرایط ثبت شرکت را دارد. کشور مجارستان پایین ترین نرخ مالیات را دارد. همچنین این کشور از لحاظ دسترسی به سرتاسر اروپا در وضعیت خوبی قرار دارد.

 

مزایای ثبت شرکت در مجارستان

مزایای ثبت شرکت در مجارستان زیاد است و ما در اینجا به ذکر مهم ترین آنها بسنده میکنیم.

 • با ثبت شرکت در مجارستان علاوه بر اخذ اقامت برای خود می توانید برای خانواده خود که شامل همسر و فرزندان می شود اقامت دریافت کرده و آنها آزادانه در مجارستان و اتحادیه اروپا به تحصیل و کار مشغول شوند.
 • می توانید به افتتاح حساب در گرجستان مبادرت کرده و بدون هیچ گونه تحریمی به مبادلات تجاری بپردازید.
 • شما می توانید به صورت صد در صد مالک شرکت باشید و نیازی به شریک ندارید.
 • بعد از سه سال اقامت موقت می توانید درخواست اقامت دائم داده و بعد ازگذشت 5 سال از اقامت دائم درخواست پاسپورت مجارستان را تقدیم کنید.
 • و دیگر مزایای ثبت شرکت در گرجستان که از حوصله این مقاله خارج است.

در پایان ذکر این نکته لازم است که ثبت شرکت در مجارستان از سایر کشورهای اروپایی ارزان تر و سریع تر بوده و همچنین در تخصص وکلای موسسه حقوقی مهاجرتی آوات قرار دارد و به راحتی منجر به اقامت می شود.

 

ثبت شرکت در آلمان

ثبت شرکت در آلمان

ثبت شرکت در آلمان برای هر شخص حقیقی و حقوقی ممکن است. برای ثبت شرکت در آلمان نیازی نیست که شرکت دارای شریک آلمانی باشد. سهام داران شرکت آلمانی می توانند تماما خارجی باشند. ثبت شرکت در آلمان نیاز به اطلاع شما از قوانین کشور مذکور دارد. بعد از ثبت شرکت در آلمان می توان به نام یک شرکت آلمانی مبادرت به فعالیت اقتصادی کرد.

 

ثبت شرکت در آلمان به سه صورت امکان پذیر است:

 • ثبت شرکت در آلمان به صورت مستقل
 • ثبت شرکت در آلمان به عنوان دفتر نمایندگی
 • ثبت شرکت در آلمان به عنوان شعبه مستقل
 • ثبت شرکت در آلمان به عنوان شعبه وابسته به شرکت ایرانی

 

 

مزایای ثبت شرکت در آلمان

مزایای اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در آلمان بسیار زیاد هستند و در بالا اشاره ای به برخی مزایای ثبت شرکت در آلمان کردیم. از مزایای ثبت شرکت این است که شما با این کار می توانید محصولات خود را تحت لیسانس شرکت آلمانی به فروش برسانید. همچنین با ثبت شرکت در آلمان، شرکت شما اعتبار بالای در سطح بین المللی پیدا کرده و می توانید با تمام شرکت های جهان به فعالیت بپردازید. در ادامه تعدادی از مهم ترین مزایای ثبت شرکت در آلمان را به فهرستی آورده ایم.

 • امکان افتتاح حساب بدون پرداخت مالیات در کشورهای دیگر بدون پرداخت مالیات
 • امکان دریافت وام های با بهره پایین حداکثر 4 درصد سالیانه
 • حمایت های دولت و اعطای تخفیفات ویژه برای حضور در نمایشگاه های بین المللی
 • * اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در آلمان * برای مدیر عامل و اعضای خانواده وی
 • و …

 

ذکر یک نکته در مورد ثبت شرکت در آلمان لازم است اینکه باید مبلغ 250,000 یورو سرمایه داشته باشید. البته نیازی به سرمایه گذاری این مبلغ ندارید فقط باید تمکن آن را به دولت آلمان اثبات نمایید.

 

ثبت شرکت در اسلواکی

ثبت شرکت در اسلواکی

ثبت شرکت در اسلواکی یکی از راههای اخذ اقامت اروپا و همچنین حضور در بازارهای گسترده بین المللی است. با ثبت شرکت در اسلواکی می توانید در یک کشور اروپایی که دارای نرخ رشد اقتصادی بالایی می باشد. رشد اقتصادی بالای این کشور باعث خواهد شد که شما یک بیزنس موفق داشته و از ثبت شرکت در اسلواکی پشیمان نشوید.

بعد از اینکه موفق به ثبت شرکت در اسلواکی شدید می توانید به اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در اسلواکی به صورت موقت اقدام کنید. اقامت موقت اسلواکی بعد از مدت 5 سال تبدیل به اقامت دائم می شود. بعد از گذشت 3 سال از اقامت دائم می توانید درخواست تابعیت کشور اسلواکی را بدهید.

یکی از مزایای بسیار ثبت شرکت در اسلواکی این است که کشور مذکور تقریبا در مرکز اروپا واقع شده و همین امر موجب شده به سرتاسر اروپا دسترسی راحتی داشت. ثبت شرکت در اسلواکی در دو غالب انجام می شود که در پایین گفته می شود:

 • شرکت های با مسئولیت محدود
 • شرکت سهامی خاص

برای ثبت شرکت های با مسئولیت محدود در اسلواکی نیاز به حدود 5000 یورو سرمایه دارید. علاوه بر سرمایه تعیین شده ثبت این نوع شرکت با حضور یک نفر هم تشکیل می شود.

در ثبت شرکت سهامی خاص نیاز به حداقل دو نفر خواهید داشت. همچنین برای این کار به 25000 یورو سرمایه نیاز دارید.

مزایای ثبت شرکت در اسلواکی

 • کشور اسلواکی در حوزه شنگن قرار دارد
 • برای ثبت شرکت نیازی به داشتن مدرک زبان نیست
 • جهت دریافت اقامت اسلواکی محدودیت سنی وجود ندارد
 • برای ثبت شرکت در این کشور نیازی به سابقه کار و بیمه ندارید
 • با اخذ اقامت برای خود می توانید برای همسر و فرزندانتان نیز اقامت دریافت کنید
 • و … مزایا

 

ثبت شرکت
Rate this post