مرکز تماس 02122038837 | 02122038935 | 02122038481 | 02122038131

ایمیل info@letsmigrate.org

مشاوره اولیه رایگان

مشاوره اولیه رایگان
5 (100%) 2 votes
اطلاعات بیشتر

خدمات بصورت کاملا تضمینی

خدمات بصورت کاملا تضمینی
5 (100%) 2 votes
اطلاعات بیشتر

انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی
5 (100%) 3 votes
اطلاعات بیشتر
انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اخذ اقامت در سریع ترین زمان

اخذ اقامت در سریع ترین زمان
5 (100%) 2 votes
اطلاعات بیشتر
اطلاعات بیشتر مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به آمریکا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به نیوزیلند

مهاجرت به نیوزیلند

مشاوره و بررسی رایگان
مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا در سال های اخیر با دشواری هایی روبرو بوده است. برای مهاجرت به کانادا راه های مختلفی وجود دارد که شناخت بهترین راه برای شما بر عهده وکیل مهاجرت است. اگر قصد دارید به کانادا مهاجرت کنید بهترین پیشنهاد این است که از وکلای مجرب استفاده کنید. راه های مهاجرت به کانادا را می توان بدین صورت بیان کرد: مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل ، مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری ، مهاجرت به کانادا از طریق کار ، مهاجرت به کانادا از طریق تخصص ، مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج ، مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی .

کشور کانادا یکی از برترین کشورها از لحاظ علم و تکنولوژی در جهان محسوب می شود. این کشور در سال 2017 توانست رتبه دوم بهترین کشور دنیا را از لحاظ کیفیت زندگی از آن خود کند. این وضعیت در نتیجه برنامه ریزی های بلند مدت دولت های کانادا در این کشور به وجود امده است.

کشور کانادا با وجود اینکه دومین کشور پهناور از لحاظ مساحت و چهارمین کشور پهناور از لحاظ خشکی محسوب می شود تنها دارای حدود 35 میلیون نفر جمعیت است. از این جمعیت 35 میلیون نفری چهار پنجم آنها در شهرهایی زندگی می کنند که کمتر از 150 کیلومتر با مرز آمریکا فاصله دارند.

کشور کانادا یکی از مهاجر پذیرترین کشورهای جهان است. بر اساس اعلام اداره مهاجرت کانادا این کشور در سال 2017 بیش از 300 هزار نفر مهاجر پذیرفته است. طبق پیش بینی اداره مهاجرت کانادا این تعداد در سال آینده به 400 هزار نفر خواهد رسید.

در ادامه به توضیح راه های مهاجرت به کانادا خواهیم پرداخت.

مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل

مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل

مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل همواره یکی از راه های پر طرفدار مهاجرت به این این کشور زیبا بوده است. برای تحصیل در کانادا همانند هر کار دیگر شرایطی وجود دارد که باید رعایت و انجام شود. اولین شرط برای مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل، گرفتن پذیرش یا همان اکسپت از دانشگاه های کانادا محسوب می شود. زمانی که موفق به گرفتن پذیرش شدید می توان گفت گام خوبی را برداشته اید. اما گرفتن پذیرش پایان کار نیست. برای ادامه تحصیل در کانادا باید اقدام به اخذ ویزای دانشجویی کنید.

برای اخذ ویزای دانشجویی کانادا باید مدرک زبان داشته باشید. اگر مدرک زبان نداشته باشید باید قبل از ورود به دانشگاه دوره زبان در کشور کانادا را بگذرانید. همچنین داشتن معدل و نمرات بالا در دروس تخصصی در پذیرش دانشگاه های طراز اول کانادا بسیار موثر خواهد بود.

یکی دیگر از مواردی که برای مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل لازم است داشتن توان مالی لازم برای تامین هزینه های شهریه دانشگاه است. بر اساس اعلام اداره مهاجرت کانادا حداقل مقداری که برای تامین زندگی یک نفر در طول یک سال در کانادا لازم است مبلغی در حدود 10 هزار دلار می باشد. اگر شما کسی را همراه داشته باشید 4 هزار دلار دیگر به آن افزوده می شود. اگر تعداد همراهان بیشتر از 1 نفر باشد مابقی همراهان هر نفر حدود 3 هزار دلار می شود.

از دیگر مواردی که اداره مهاجرت کانادا بررسی می کند سابقه و سوء پیشینه متقاضی مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل می باشد.

 

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری همان طور که از نام آن پیدا است نیاز به مبالغ بالا برای سرمایه گذاری در این کشور دارید. مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری بیشتر به مدیران و تجار موفق با سابقه درخشان توصیه می شود. بدین دلیل که معمولا مبالغ سرمایه گذاری بالا می باشند. پس اگر شما دارای علم مدریتی و توان اقتصادی نباشید ممکن است سرمایه و حاصل یک عمر تلاش خود را از دست بدهید.

با وجود ریسک سرمایه گذاری در محیط های نا آشنا، مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری طرفداران زیادی دارد. علت این امر را می توان در ثبات اقتصادی و حمایت های دولتی کشور کانادا از کار آفرینان و سرمایه گذاران دانست. در هر صورت این مزیت مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری را نمی توان نادیده گرفت که منجر به اخذ اقامت کانادا خواهد شد.

برتری که مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری بر دیگر روش ها دارد این است که در این روش بسیاری از پیش نیازهای موجود در روش های دیگر، دیده نمی شود. از جمله این ویژگی ها می توان به عدم نیاز به داشتن مدرک زبان اشاره کرد. البته اگر شما واقعا قصد دارید در کانادا زندگی کنید و سرمایه گذاری تان را اداره کنید بسیار بهتر است زبان انگلیسی را بیاموزید.

از دیگر ویژگی های مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری امکان همراهی کردن خانواده با شخص اصلی در همان ابتدا است. علاوه بر امکان همراهی خانواده از همان ابتدای سرمایه گذاری، همسر و فرزندان و حتی خود سرمایه گذار می توانند همانند شهروندان کانادایی به تحصیل رایگان مشغول شوند. علاوه بر تحصیل نیز بهره مندی از خدمات بیمه درمانی مزیت بزرگی محسوب می شود.

 

مهاجرت به کانادا از طریق کار

مهاجرت به کانادا از طریق کار

مهاجرت به کانادا از طریق کار می تواند راهی برای بهبود سطح زندگی افراد بخصوص هموطنان عزیز باشد. هر کشوری برای ورود افراد خارجی به آن قواعد و قوانین خاص خود را دارد. کشور کانادا هم از این قاعده مستثنی نیست. مهاجرت به کانادا از طریق کار در حال حاضر بر طبق برنامه مهاجرتی اکسپرس اینتری صورت می گیرد. در سیستم اکسپرس اینتری انتخاب افراد برای مهاجرت کاری و ورود به کانادا بر اساس امتیاز بندی انتخاب می شوند.

در امتیاز بندی سیستم اکسپرس اینتری کانادا موارد مختلفی لحاظ شده است که در پایین موارد مربوطه و همچنین حداکثر امتیاز هر کدام را ذکر می کنیم.

سطح زبان که بالاترین امتیاز را به خود اختصاص داده است ( زبان انگلیسی و یا فرانسوی ) حداکثر امتیاز: 28

سطح تحصیلات حداکثر امتیاز : 25

تجربه کاری حداکثر امتیاز : 15

سن حداکثر امتیاز : 12

داشتن یک پیشنهاد کاری از داخل کانادا حداکثر امتیاز : 10

معیارهای انطباق پذیری حداکثر امتیاز : 10

 

حال اگر مجموع امتیازات بالا را جمع کرده باشد در کل به جمع 100 امتیاز می رسید. اما این نکته را باید بدانید که برای پذیرفته شدن در سیستم اکسپرس اینتری و مهاجرت به کانادا از طریق کار، باید حداقل امتیاز 67 را که از طرف اداره مهاجرت کانادا تعیین شده را کسب کنید.

یک نکته در مورد مهاجرت به کانادا از طریق کار توسط سیستم اکسپرس اینتری وجود دارد این است که این سیستم برای استان کبک نیست. اگر قصد دارید به استان کبک مهاجرت کاری داشته باشید باید از طریق برنامه نیروی کار ماهر استان کبک اقدام نمایید.

در این قسمت امکان شرح بیشتر موضوع وجود ندارد. برای کسب اطلاع بیشتر در مورد مهاجرت به کانادا از طریق کار می توانید با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.

 

مهاجرت به کانادا از طریق تخصص ( express entry )

مهاجرت به کانادا از طریق تخصص ( skill worker )

مهاجرت به کانادا از طریق تخصص ( express entry ) که به اکسپرس اینتری معروف است یک برنامه ورود سریع به بازار کار کشور کانادا می باشد. این برنامه در سال های اخیر توسط دولت کانادا برای کمبود نیروی کار متخصص در این کشور اجرا شد.  کسانی که تصمیم به مهاجرت به کانادا از طریق تخصص و تحت برنامه اکسپرس اینتری ( express entry ) گرفته اند در طول حداکثر شش ماه وارد خاک کانادا خواهند شد. در این روش از همان ابتدا امکان همراهی خانواده با شخص وجود دارد.

در عنوان قبلی هم در مورد مهاجرت به کانادا از طریق تخصص و تحت برنامه اکسپرس اینتری  ( express entry ) توضیحاتی ارائه کردیم. علت این که در عنوان قبلی هم در مورد این برنامه صحبت کردیم این بود که در حال حاضر برای کار در کانادا این یک روش فعال می باشد.

 

مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج

مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج

مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج هم یکی از موارد جالب توجه برای مهاجرت به کانادا می باشد. قبل از اقدام به مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج به شما توصیه می کنیم راه های دیگر برای مهاجرت به کانادا را مورد توجه قرار دهید. زیرا ازدواج امری پیچیده و همراه با مسائل مختلف از جمله مسائل عاطفی می باشد. پس به نظر ما اگر فقط برای اخذ اقامت کانادا می خواهید ازدواج کنید بهتر است اول راه های دیگر را جویا شوید.

مهاجرت یه کانادا از طریق ازدواج با اینکه مورد استقبال دولت کانادا قرار دارد اما قوانینی را برای آن وضع کرده است. این قوانین برای جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی از این روش برای اخذ اقامت کانادا است.

مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج تنها به یک صورت انجام می پذیرد و آن هم روش اسپانسری می باشد. روش اسپانسری بدین صورت است که همسری که مقیم کانادا می باشد اسپانسر همسر خارجی خود می شود. در این صورت همسر اسپانسر باید بتواند از پس مخارج همسر خود تا مدت سه سال بر بیاید. البته این موضوع در صورتی است که همسر خارجی نتواند هزینه های خود را در کانادا متقبل شود. در صورت توان مالی خوب همسر خارجی نیازی به اثبات توان مالی همسر اسپانسر نیست.

حداقل سن برای همسر کانادایی 18 سال و برای همسر خارجی 16 سال می باشد. همسر کانادایی در طول 5 سال اخیر نباید اسپانسر کسی شده باشد.

در پایان هم این نکته را باید به خاطر بسپارید که در مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج علاوه بر اثبات روابط زناشویی، باید دو طرف حداقل دو سال با هم زندگی مشترک داشته باشند تا منجر به اخذ اقامت شود. در غیر این صورت همسر خارجی از کانادا اخراج می شود.

 

مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی

مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی

مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی همواره یکی از راه های پر خطر و پر ریسک برای مهاجرت به کانادا بوده است. در صورتی که از شرایط فعلی زندگی تان راضی نیستید و قصد دارید با مهاجرت به کانادا وضعیت خود را بهبود ببخشید مهاجر به کانادا از طریق پناهندگی توصیه ما به شما عزیزان نیست. برای مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی دولت این کشور شرایطی را تعیین کرده است. این قوانین برای جلوگیری از پناهنده شدن افرادی وضع شده است که شرایط پناهنگی را ندارند.

از موضوعاتی که مورد توجه دولت کانادا برای پناهندگان قرار می گیرد نداشتن سوء سابقه و پیشینه کیفری افراد است. در صورتی که شخصی در کشور خود بخاطر انجام جرمی تحت پیگرد باشد یا اینکه قبلا محکوم شده باشد به هیچ وجه به عنوان پناهنده پذیرفته نمی شود.

مورد دیگری که مد نظر اداره مهاجرت کانادا قرار دارد اثبات احتمال وقوع آزار و اذیت جسمی و روحی است. این آزار و اذیت چه برای خود فرد باشد و چه برای خانواده وی تفاوتی نخواهد کرد و در هر دو صورت پناهندگی داده می شود.

پناهندگی همان طوری که اکثر مردم آگاهی دارند دارای سختی ها و مشکلات فراوانی است. در کنار این سختی ها دولت کانادا و سازمانهای خیریه مستقر در آنجا هم اقدامات زیادی را برای بهبود اوضاع پناهندگان انجام داده اند. از جمله اقدامات دولت کانادا برای حضور پناهندگان در کشورشان ارائه خدماتی مهمی همچون خوراک، پوشاک و مسکن می باشد. این امکانات به مدت یک سال به صورت رایگان در اختیار پناهجویان قرار می گیرد.

علاوه بر موارد بالا به افراد زبان انگلیسی و همچنین حرفه های مختلفی آموخته می شود. این کار باعث می شود شخص پناهنده برای تامین معیشت خود در کانادا دچار مشکل نشود.

مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی

مهاجرت به کانادا از راه های متنوعی ممکن است. اما مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی یک مورد ویژه محسوب می شود. پناهندگی دارای یک سری پیچیدگی ها و قوانین خاص به خود می باشد. اگر شخص از این قوانین و پیچیدگی ها آگاهی نداشته باشد ممکن است برای مدت طولانی دچار درد سر شود. به هر حال ما مهاجرت به کانادا را از طریق پناهندگی به شما توصیه نمی کنیم. به جای مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی ما روش های دیگر را نظیر مهاجرت تحصیلی به کانادا، مهاجرت کاری به کانادا ، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به کانادا و … را به شما عزیزان توصیه می کنیم. به هر حال در این مقاله مواردی نظیر شرایط پناهندگی ، وکیل پناهندگی در کانادا ، بهترین کیس برای پناهندگی در کانادا و … را شرح خواهیم داد.

وضعیت کانادا در زمینه مهاجرت

کانادا یکی از مهاجر پذیرترین کشورهای جهان محسوب می شود. این کشور همواره مقصد بسیاری از پناهجویان بوده است. دانستن این موضوع خالی از لطف خالی نخواهد بود. کشور کانادا یکی از اولین امضاء کنندگان و اعضای کنوانسیون مربوط به وضعیت پناهندگان در سال 1951 است. کشور کانادا در برنامه مهاجرتی خود پذیرش حدود 30 هزار پناهجو را دارد. البته در سال 2015 به دلیل شرایطی که در منطقه خاور میانه وجود داشت کشور کانادا تصمیم گرفت که تعداد بیشتری پناهجو را از کشورهای عراق، سوریه و افغانستان بپذیرد. پناهجویان هنگام ورود به خاک کشور کانادا چه از طریق هوایی و چه زمینی باید به محض ورود درخواست پناهندگی خود را به مسدول مربوطه ارائه دهد. همچنین پناهجویان تا تعیین تکلیف می توانند در یک پناهگاه یا اردوگاه بمانند. در صورتی که درخواست پناهندگی توسط افسر مهاجرت کانادا پذیرفته شود، تقاضا به هیئت مهاجرت و پناهندگی کانادا ارسال می کند.

 

روش های مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی

روش های مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی

همان طور که گفتیم کشور کانادا از مهاجر پذیرترین کشورهای جهان محسوب می شود. روش های مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی می تواند به دو شکل باشد. دولت کانادا از طرق زیر اقدام به پذیرش پناهجویان می کند. این روش ها اول از طریق کمک های دولتی و دوم از طریق اسپانسرها می باشد.

  1. از طریق کمک های دولتی

پناهندگی به کانادا از طریق کمک های دولتی یکی از روش های پناهندگی به کانادا می باشد. در این روش شخص باید به طریق قانونی وارد خاک کانادا شده و در آنجا به اداره مهاجرت و پناهندگی رفته و درخواست پناهندگی دهد. در این روش به شخص اجازه داده نمی شود مدارکش را تکمیل کند. پس باید مدارک خود را به همراه داشته باشد. البته در جلسه رسیدگی توسط مجمع مهاجرت و پناهندگی کانادا اظهارات پناهجو شنید می شود. در صورتی که درخواست شخص رد شود وی حق اعتراض مجدد را خواهد داشت. تا پایان رسیدگی به اعتراض شخص مذکور می تواند در کانادا اقامت داشته باشد.

 

  1. از طریق اسپانسرها

پناهندگی به کانادا از طریق اسپانسرها هم به دو روش امکان پذیر است. روش اول اینکه زمان ورود به خاک کانادا درخواست پناهندگی خود را ارائه دهید. در این صورت 15 روز فرصت خواهید داشت مدارک و دلایل خود را جمع کنید.

روش دوم پناهندگی به کانادا از طریق اسپانسرها درخواست پناهندگی خارج از خاک کشور کانادا می باشد. در این روش شخص باید از طریق یکی از سفارتخانه های کشور مذکور در کشور دیگر درخواست دهد. در این روش شخص باید حمایت مالی یک اسپانسر یا حامی مالی را برای مهاجرت به کانادا جلب کند. حمایت اسپانسر مذکور شامل تمام هزینه های رزرو بلیط، اسکان و خوراک خواهد بود. در مجموع اسپانسر باید مخارج یک سال زندگی پناهنده را بر عهده بگیرد.

کار کردن در مدت پناهندگی کانادا

کار کردن در مدت پناهندگی کانادا

کار کردن در مدت پناهندگی کانادا و رسیدگی به درخواست در زمینه مذکور، برای پناهجویان محدودیت هایی دارد. این محدودیت بدین صورت است تا تعیین تکلیف نشدن وضعیت درخواست پناهجو، وی اجازه کار در کشور کانادا را ندارد. اگر مدت رسیدگی به درخواست پناهندگی کانادا بیش از 180 روز طول بکشد شخص پناهجو می تواند از دولت درخواست اجازه کار کند. در هر صورت کمک های دولتی بیشتر از یک سال طول نخواهد کشید. اگر به پناهجو اجازه کار داده شود و وی در تامین مخارج زندگی، خود کفا شود کمک های دولتی به وی قطع خواهد شد.

 

مواردی که باعث رد درخواست پناهندگی کانادا می شوند

در پایین مواردی که باعث رد درخواست پناهندگی کانادا می شوند را ذکر خواهیم کرد:

  1. از طریق خاک ایالات متحده آمریکا وارد کانادا شده باشید.
  2. تشخیص داده شود که کشور مبدا از لحاظ حقوق بشری و امنیتی مشکل حاد ندارد.
  3. از فرد پناهجو مدارکی موجود باشد که نشان دهد وی قبلا هم درخواست پناهندگی داده، اما رد شده است.
  4. سوء سابقه در زمینه نقض حقوق بشر و فعالیت های مجرمانه داشته و برای امنیت کشور کانادا خطرناک باشد.
  5. در مسیری که پناهجو به کانادا مهاجرت کرده است در کشوری که قابلیت پناهندگی داشته است توقف کرده باشد. این بند به کشورهای D.O.C مربوط می شود که در پایین به طور کامل توضیح داده شده است.

 

اقدام از طریق کشورهای D.O.C

یکی از مواردی که در زمینه مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی باید به آن توجه کرد D.O.C می باشد. اقدام از طریق کشورهای D.O.C درخواست پناهندگی کانادای شخص را با شکست مواجه خواهد کرد. در صورتی که درخواست پناهندگی رد شود باید خاک کشور مذکور را به سرعت ترک کرد. کشورهای D.O.C کشورهایی می باشند که بر اساس نظر دولت کانادا کشورهایی امن و بدون خطر محسوب می شوند. از دید دولت کانادا در این کشورها حقوق بشر به طور کامل اجرا می شود. کشورهای انگلستان، آلمان، ایرلند و … از این دسته کشورها محسوب می شوند. کسانی که از طریق کشورهای D.O.C اقدام به درخواست پناهندگی کانادا نمایند درخواست آنها رد خواهد شد.

البته ذکر این نکته خالی از فایده نیست که اگر شخص درخواست پناهندگی کانادای خود را از طریق کشورهای D.O.C ارائه دهد و درخواست وی رد شود حق اعتراض شخص ساقط نخواهد شد و می تواند به این تصمیم اعتراض نماید.

 

بهترین کیس برای پناهندگی در کانادا

بهترین کیس برای پناهندگی در کانادا

مهاجرت از طریق پناهندگی راه مناسبی نبوده و نخواهد بود. منظور از بهترین کیس برای پناهندگی در کانادا ذکر مواردی است که می تواند دلیلی برای قبولی درخواست پناهندگی باشد. این موارد می تواند شامل پناهندگی بر اساس نژاد، پناهندگی بر اساس مذهب پناهندگی بر اساس عقاید سیاسی و … باشد. در بین کیس های گفته شده نمی توان بهترین کیس برای پناهندگی در کانادا را ذکر کرد. زیرا پناهندگی از دید ما موضوع مثبتی نیست. ما در این زمینه به شما توصیه می کنیم که گول افراد سودجو را نخورید. بهترین کیس برای پناهندگی در کانادا را می توان یک شعار بیهوده برای به دام انداختن افراد نامید.

متقاضی کیس های پناهندگی در کانادا در طول سال های اخیر افزایش زیادی داشته است. به همین دلیل سازمان های مربوطه در زمینه مهاجرت به کانادا دیگر توجه چندانی به این کیس ها ندارند. بهترین کیس برای پناهندگی در کانادا را بهتر است کنار بگذارید و بدنبال راه های قانونی مهاجرت به کانادا باشید. اگر شما کمی صبر به خرج بدهید و با یک وکیل مهاجرتی مشورت کنید می توانید بهترین راه ها را برای مهاجرت پیدا کنید. همچنین ممکن است شما دارای شرایط مهاجرت قانونی به کانادا باشید و خودتان اطلاع نداشته باشید.

 

وکیل پناهندگی در کانادا

وکیل پناهندگی در کانادا

وکیل پناهندگی در کانادا یکی از مواردی است که در زمینه مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی به آن پرداخته می شود. همانطور که میدانید کانادا یکی از مهاجر پذیرترین کشورهای جهان می باشد. به همین دلیل تبلیغات را زیادی در این زمینه می بینید. چون یکی از راه های مهاجرت به کانادا پناهندگی می باشد این مورد نیز مورد توجه بسیاری قرار گرفته است. بدین ترتیب در زمینه پناهندگی هم تبلیغات زیادی برای کسب سود از افراد می شود. یکی از مواردی که در تبلیغات مشاهده کرده اید وکیل پناهندگی در کانادا می باشد. در واقع شغلی به نام وکیل پناهندگی در کانادا وجود خارجی ندارد و به رسمیت شناخته نشده است. وکیل پناهندگی در کانادا در واقع همان وکیل مهاجرت می باشد که یکی از زمینه های فعالیتش پناهندگی می باشد. بدین ترتیب وکیل پناهندگی همان وکیل مهاجرت است اما در زمینه پناهندگی هم فعالیت دارد.

توصیه های لازم برای مهاجرت

اگر شما قصد مهاجرت از طریق پناهندگی دارید و به یک وکیل پناهندگی کانادا مراجعه فرمودید به شما توصیه می کنیم در ابتدا شرایط خود را برای مهاجرت قانونی با وی در میان بگذارید. در هر صورت مهاجرت از طریق پناهندگی هم خطرات و عواقب خوبی ندارد و هم اینکه هزینه های آن بخاطر ریسک بالا بسیار بیشتر از راه های قانونی خواهد بود. پس بهتر است راه قانونی را از وکیل پناهندگی در کانادا جویا شده و مسیر درست را انتخاب نمایید. این موضوع سبب خواهد شد با آرامش و لذت کامل اقدام به مهاجرت کنید. بعد از مهاجرت هم با محدودیت هایی که در پناهندگی از طرف کشورتان با آن روبرو خواهید شد مواجه نشوید.

 

شرایط پناهندگی در کانادا 2018

شرایط پناهندگی در کانادا 2018

شرایط پناهندگی در کانادا 2018 را می توان ترکیبی از “ روش های مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی ” و ” مواردی که باعث رد درخواست پناهندگی می شوند “، دانست. این موارد که تحت دو عنوان در بالا توضیح داده شده اند جز شرایط پناهندگی در کانادا 2018 محسوب می شوند. این عنوان یکی از موضوعات مرتبط با مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی می باشد.

برای مثال در عنوان ” روش های مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی “، شرایط پناهندگی در کانادا 2018 از لحاظ نحوه درخواست پناهندگی و حمایت های مالی آورده شده است. به طور کلی می توان گفت روند پناهندگی شرح داده شده است.  در عنوان ” مواردی که باعث رد درخواست پناهندگی می شوند ” مواردی ذکر شده است که مربوط به شخص پناهجو می باشد. این موارد شامل بایدها و نباید هایی است که پناهجو باید رعایت کند. همچنین این موارد می توانند در پذیرش درخواست پناهندگی تاثیر گذار باشند.

به طور کلی شرایط پناهندگی در کانادا 2018 تفاوت چندانی با سالهای قبل نکرده است. می توان گفت رعایت همین موارد که در این مقاله گفته شده است لازم بوده و هست. در هر صورت ذکر شرایط پناهندگی در کانادا 2018 برای تکمیل شدن این مقاله بوده و افراد را از مهاجرت از طریق پناهندگی به هر کشوری منع می کنیم.

 

مزایای پناهندگی در کانادا

مزایای پناهندگی در کانادا

مزایای پناهندگی در کانادا را می توان یکی از مسائل چالش برانگیز دانست. گفتن مزایای پناهندگی در کانادا را می توان یک امر دور از ذهن تلقی کرد. در واقع مزایایی را برای پناهندگی نمی توان متصور شد. البته در کشورهای جنگ زده یا دارای بحران و یا اینکه اشخاصی که به نا حق در معرض خطر و تهدید هستند می توان مزایای پناهندگی را فرار از این خطرات دانست. چون شخصی که پناهنده می شود تا مدت ها و حتی تا چند سال ممکن است در کشور میزبان بلا تکلیف بماند. مهم تر از بلا تکلیفی خطرات جانی و مالی که در مسیر پناهندگی وجود دارد را می توان به آن اضافه کرد. در هر صورت بهتر است به جای مزایای پناهندگی کانادا، مزایای مهاجرت و اقامت در کانادا گفته شود.

 

برخی مزایای زندگی در کانادا

از مزایای زندگی در کانادا می توان به سطح رفاه و درآمد سرانه بالا در این کشور اشاره کرد. بیشتر شهرهایی که طبق آمار برای زندگی جزء بهترین ها بوده اند شهرهای کانادا در رتبه های برتر قرار دارند. کشور کانادا از لحاظ سطح جرم و جنایت جزء امن ترین کشورهای جهان محسوب می شود. با اقامت در این کشور می توان گفت خودتان و فرزندانتان آینده ای تضمین شده خواهید داشت. زیرا در این کشور دولت حمایت های بسیاری از خانواده ها در مواقع بحرانی انجام می دهد.

کشور کانادا از لحاظ اقتصادی هم یکی از کشورهای برتر در جهان محسوب می شود. به طوری که در این کشور به افراد زیر 18 سال هم مستمری ماهانه داده می شود. البته کمک به قشرهای دیگر جامعه هم وجود دارد. همچنین امکانات در حوزه بهداشت و سلامت در بالاترین سطح جهانی قرار دارد.

از لحاظ آب و هوا هم کشور کانادا یکی از تمیزترین و بکر ترین ها در جهان به حساب می آید. مناظر زیبای طبیعی بسیاری در این کشور وجود دارد. از جمله این مناظر زیبا می توان به آبشار نیاگارا اشاره کرد.

به طور کلی کشور کانادا بخاطر رشد اقتصادی بالا و نیاز روز افزون به نیروی کار یکی از ایده آل ترین کشورها در جهان برای زندگی می باشد.

 

مهاجرت به کانادا
4.7 (93.33%) 3 votes